Triatlon Fojtka si letos podmanili Pavel Jindra a Blanka Havelcová

Jedenáctý ročník oblíbeného "pouťáku" v krásné přírodě u Liberce letos přitáhl na start přes sedmdesát závodníků a závodnic. 600 metrů plavání, 20 kilometrů terénní cyklistiky a 6 kilometrů běhu zvládli nejrychleji reprezentant Pavel Jindra a Blanka Havelcová.
24.08.2017 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

VALACHY MAN přilákal tisíc sportovců, souboj tří mistrů ČR vyhrál Kubínek

Rekordních tisíc sportovců se zapojilo do triatlonového závodu Valachy Man, který se uskutečnil v pátek 4.srpna u vodní nádrže Na Stanochv Novém Hrozenkově na Vsetínsku. Největší veřejný amatérský triatlon v ČR, jenž je součástí pětidílného seriálu VALACHY TOUR, byl opět vyprodaný dlouho předem.
06.08.2017 - etriatlon.cz

Páteční VALACHY MAN opět láme rekordy, přijedou i tři čeští mistři

Velké Karlovice - Triatlonový závod Valachy Man opět potvrzuje svou rostoucí popularitu. Pořadatelé hlásí na závod dospělých vyprodáno, zbývá již několik posledních čísel v v doprovodných dětských závodech. Zítra tak v Novém Hrozenkově u vodní nádrže Na Stanoch (zvané též Balaton) poměří síly tisícovka sportovců.
03.08.2017 - etriatlon.cz

10 dní Heleny Erbenové: stříbro z čínského dobrodružství a zlato na Xterra Řecko

Nejdřív čtyřdenní extrémní závod týmů v Číně a hned poté přelet do Atén na Xterra Řecko. Oba závody zvládla Helena skvěle, v Číně získala se svým týmem stříbrnou medaili a v Řecku se radovala z kovu nejcennějšího. Jak se oba závody vyvíjely a s jakými pocity je absolvovala, prozradila v následujícím rozhovoru.
03.05.2017 - etriatlon.cz

Mendez a Duffy jsou vítězové havajské Xterry

Mauricio Mendez a Flora Duffy ovládli havajskou Xterru. Česká stálice Helena Erbenová vybojovala 5. místo. Nejlepším Ironmanem byl Ben Hoffman. Nejvýraznější umístění v AG zaznamenal František Bulava. Více informací v následujícím textu.
26.10.2016 - Tomáš Mika
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Hawaii Diskuze

O víkendu startuje Světový šampionát Xterra na Havaji

Po dvou týdnech od světového šampionátu v Ironmanu si na Havaji dávají dostaveníčko nejlepší terénní triatlonisté planety. Želízko v ohni máme v podobě skvělé triatlonistky Heleny Erbenové. Více v reportáži Franty Bulavy z místa konání závodu.
20.10.2016 - Josef Rendl

V momentální situaci to bylo maximum, hodnotí Helena Erbenová sedmé místo ze světové Xterry

Vítězka celkového bodování letošní Xterra European Tour Helena Erbenová vybojovala na havajském šampionátu sedmé místo. Druhý den poté už zamířila do Číny na Adventure race. Více v rozhovoru.
11.11.2015 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra

Erbenová na MS Xterra vybojovala 7. místo. Po galejích v Číně to brala pozitivně

Helena Erbenová se jako jediná česká reprezentantka v kategorii Pro postavila na start mistrovství světa Xterra, které se tradičně konalo na Maui na Havaji. V nabité konkurenci vybojovala sedmé místo. Na jejím výkonu se však podepsal náročný závodní měsíc v Číně.
03.11.2015 - Victoia production
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Hawaii

Na Maui je dobojováno!

Titul mistra světa si z havajského Maui odváží Američan Josiah Middaugh a mezi ženami titul obhájila Flora Duffy. Českýcm želízkem v ohni byla Helena Erbenová, která finišovala na sedmém místě. Na Maui se tradičně představila i početná česká skupina v AG.
02.11.2015 - Tomáš Mika

Královnou prachatické Xterry je bojovnice Erbenová, Kubíček doběhl pátý

Jihočeské Prachatice hostily nejprestižnější tuzemský závod v triatlonu XTERRA Czech. Závod, který byl zároveň Světovým, Evropským i Českým pohárem Xterra, byl také kvalifikací na mistrovství světa na Havaji. V nabité světové konkurenci zvítězili Ben Allen a Helena Erbenová. Česká triatlonistka tak opět vylepšila svou bilanci, když v desátém závodě v řadě nechyběla na stupních vítězů.
09.08.2015 - Victoia production
Počet položek: 272položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
25.9.17Vendula Frintová zvítězila v závodě SP ve Španělsku
21.9.17Roman Malivánek se dostal ze spárů rakoviny a vyráží do havajské Kony
20.9.17Modlil jsem se za jakýkoliv kopec nahoru, říká Martin Opolecký po ICON extreme triathlon Livigno
19.9.17Pohárové bitvy jsou u konce
18.9.17Triatlonisté o víkendu zažili těžké podmínky
17.9.17Reprezentanti závodili na finále v Rotterdamu, v Příbrami se konal Klasik Duatlon
14.9.17Tratě jsou vyzkoušené, bezpečné a oblíbené, říká Petr Švarc před sobotním Klasik Duatlon Příbram
13.9.17Bratři Brownlee ozdobí svou účastí závod Challenge Forte Village na Sardinii