Na Novém Zélandu bylo zrušeno plavání

Kvůli možné hrozbě výskytu toxických látek ve známém jezeře na Novém Zélandu se místo závodu „70.3“ jel pouze duatlon – 3km/90km/21km. Z vítězství se zde radovali Mike Phillips a Amelia Watkinson.
11.12.2017 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Petra Kuříková stříbrná v Africe, v Austrálii žraloci vyhnali triatlety z vody

Ani defekt nezastavil Petru Kuříkovou v marocké Dakhle, kde se konal 2. prosince závod Afrického poháru. Domů si ze sprintu odvezla stříbrnou medaili! To v Austrálii v závodě Ironman se musela kvůli přítomnosti žraloků rušit plavecká část, Petr Vabroušek tak v modifikovaném závodě bral 13. místo.
04.12.2017 - Franta Schoval

Vabroušek, Langhammer a Jílek byli vidět během nabitého triatlonového víkendu

Uplynulý triatlonový víkend sliboval velký počet zajímavých soubojů. Petr Vabroušek si podmanil triatlonový festival v Austrálii, Jakub Langhammer skvěle zakončil svojí první profesionální sezónu a David Jílek byl svědkem souboje o 2 miliony dolarů.
27.11.2017 - Franta Schoval

Sali a Sanders vítězí v Arizoně

Kaisa Sali z Finska dokázala zvítězit v nabité konkurenci v závodě IM Arizona a získala tak své již druhé vítězství v sérii Ironman. Stříbrný medailista z letošní Havaje, Kanaďan Lionel Sanders si doběhl pro své již třetí vítězství v řadě v tomto závodě a svůj čas navíc stlačil pod 8 hodin.
20.11.2017 - Franta Schoval

Jakub Langhammer sedmý v Číně

Jakubovi se povedlo v čínském městě Xiamen v závodě Ironman 70.3 vybojovat další umístění v „TOP10“. Ve větrném závodě byli nejrychlejší Sam Betten a Eimear Mullan.
13.11.2017 - Franta Schoval

Challenge Forte Village Sardinia v režii Hernandeze a Wurtele. Simona Křivánková v Top Ten

Poslední říjnovou neděli se v krásném letovisku Forte Village na jihu Sardinie jel další ročník triatlonového závodu série Challenge. Závod, který komplikoval silný vítr skvěle zvládla Simona Křivánková, která ve velmi kvalitní konkurenci skončila devátá. Během závodu se stala tragická událost v podobě úmrtí jednoho ze závodníků. Více v reportáži z místa závodu

Amorelli týden po Havaji vyhrál v Miami! V New Orleans se závod zrušil

V Americe se měly konat dva závody Ironman 70.3. Proběhl však jen jeden z důvodů hurikánu v New Orleans. Brazilec Amorelli si týden po 14.místu na Havaji spravil chuť vítězstvím. V Thajsku se jela velmi náročná půlka, ve které nenašel přemožitele Fredrik Croneborg.
23.10.2017 - Franta Schoval

WINTERMAN Xtreme Triathlon přinesl souboj Vabrouška s Jílkem, kouče a bývalého svěřence

Zatímco se na opačné polokouli světoví triatlonisti smažili na havajské Alii Drive, v desetistupňové vodě Labe začínal třetí ročník nejtěžšího triatlonového závodu u nás - WINTERMAN. O vítězství svedli souboj Petr Vabroušek s Davidem Jílkem. S nástrahami závodu se lépe popasoval David, byl nejrychlejší ve všech disciplínách a na Ještědu se v traťovém rekordu mohl radovat z premiérového vítězství. Jak závod prožili oba protagonisté, si můžete přečíst v našem dvojrozhovoru.
19.10.2017 - Josef Rendl

Triathlon Poreč s početnou výpravou českých triatlonistů. Martina Nováková na čtvrtém místě

Pár týdnů od duatlonu v Pule se v dalším chorvatském letovisku konal halfironman Triathlon Poreč. Několik stovek závodníků a závodnic přijelo v závěru letošní sezony poměřit své síly na zajímavých tratích. Z Čechů si vedli nejrychleji Martina Nováková na čtvrtém místě celkového pořadí žen a Martin Berka na sedmém místě ve svém osobním rekordu. Více v reportáži z místa konání závodu.
18.10.2017 - Josef Rendl

Příběhy z letošní Havaje

Letošní ročník byl v mnoha ohledech jedinečný. Padl traťový rekord v mužské kategorii, Daniela Ryf završila „zlatý hattrick“, Petr Soukup dosáhl na medaili v kategorii a Roman Procházka proběhl cílem jako 100. český závodník v historii.
Počet položek: 914položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
14.12.17Nový neopren HUUB Archimedes II 3:5 působí jako druhá kůže
12.12.17Třetí vítězství bylo nejtěžší a nejvíc si ho cením, říká švýcarská star Daniela Ryf po IM Hawaii
11.12.17Na Novém Zélandu bylo zrušeno plavání
5.12.17Na první rok mezi profesionály to byly slušné výkony, říká Jakub Langhammer
4.12.17Petra Kuříková stříbrná v Africe, v Austrálii žraloci vyhnali triatlety z vody
29.11.17Být, či nebýt vidět? To je to, oč tu běží! Aneb představení NiteRider Sentinel 40
28.11.17Letos mám za sebou 36 závodů. Byla to skvělá sezona, říká Tomáš Bednář
27.11.17Vabroušek, Langhammer a Jílek byli vidět během nabitého triatlonového víkendu