Malebné kopcovité závody v Davosu a Nice

O víkendu se konaly dva závody na polovičních distancích v krásných místech Evropy. Série Ironman zavítala do francouzského Nice, Challenge jí konkurovala půlkou v Davosu.
18.09.2018 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Německá dominance v Rügenu

Florian Angert dokázal porazit úřadujícího šampiona z Kony Patricka Langeho, v první pětce pak skončilo pět Němců. V ženách německou nadvládu narušila Britka Hann, která se vklínila mezi dvě Laury.
10.09.2018 - Franta Schoval

Souboj titánů v JAR

Byl to nabitý víkend plný multisportovních akcí všech vzdáleností a typů. Velmi atraktivní souboje byly k vidění v JAR, kde se rozdávaly světové tituly. Pozadu nezůstalo ani MS ve swimrunu ve Švédsku.
04.09.2018 - Franta Schoval

Aquatlon v Zell Am See

V rakouském Kaprunu se bohužel jel pouze aquatlon, i tak ale češi zaznamenali pěkné výsledky. Jakub Langhammer ukázal, že má formu a opět zajel "půlku" pod 4 hodiny...
29.08.2018 - Franta Schoval

Pilman zažil déja vu. Po roce se opět radují Kočař a Kotopulu.

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, 25. srpna 2018 – Přijeli, aby obhájili prvenství. A svůj plán splnili. Lukáš Kočař a Helena Kotopulu se opět radovali z vítězství na Pilman Triatlonu, který se v sobotu 25. srpna uskutečnil jako předposlední závod seriálu FORD CZECHMAN TOUR.

Český pohár v dlouhém triatlonu míří do Žďárských vrchů

Předposlední díl seriálu Ford Czechman Tour se odehraje v sobotu 25.8. ve Žďáru nad Sázavou. Na tratích kultovního Pilmana se představí celá řada elitních domácích triatlonistů a triatlonistek, včetně loňských vítězů - Lukáše Kočaře a Heleny Kotopulu

Z ME si česká výprava veze dvě umístění v TOP10 a dvě umístění v TOP20!

ME v OH triatlonu ve skotském Glasgow se českému týmu povedlo! Vendula Frintová skončila 6., Petra Kuříková 9., Jan Čelůstka 17. a smíšená štafeta 14.! Sebastian Kienle ovládl závod ve Finsku...
14.08.2018 - Franta Schoval

Radka Kahlefeldt přidala čtvrté vítězství v této sezóně!

Radka Kahlefeldt zvítězila a Jakub Langhammer vybojoval TOP10 v závodě Ironman 70.3 v Cebu. V Piešťanech se rozhodlo o vítězích ČP v dlouhém triatlonu. Závod ovládli a zároveň za celou sezónu nejvíce bodů posbírali Tomáš Řenč a Helena Kotopulu.
08.08.2018 - Franta Schoval

NA SLOVAKMANOVI POTVRDILI SVOU DOMINANCI ŘENČ A KOTOPULU

PIEŠŤANY (Slovensko), 5. srpna 2018 – Český pohár v dlouhém triatlonu a duatlonu zavítal na Slovensko. V závodě Slovakman 226, který se konal 4. srpna v Piešťanech, zvítězili Tomáš Řenč a Helena Kotopulu. Oba si tak zajistili i celkové vítězství ve FORD CZECHMAN TOUR!

Lukáš Kočař a Simona Křivánková nejrychlejšími Čechy na Challenge Prague. Petr Soukup vyhrál amatéry!

Byl to doslova nabitý triatlonový víkend na českém území. O pozornost se ucházely dva velké závody v ČR. Na Challenge Prague zazářilo trio českých závodníků, když Lukáš Kočař skončil celkově na 6. místě, Petr Soukup zvítězil v amatérech a Simona Křivánková jako nejrychlejší Češka brala skvělé 7. místo. V Táboře se pak bojovalo v závodě EP juniorů, kde nejlepšího výsledku dosáhli 5. Alžběta Hrušková a 11. Radim Grebík. Na programu bylo i MČR ve sprintu, které ovládla dvojice z TCV JH - Linduška a Fairaislová.
15.9.18GRAND FINÁLE MS: FRINTOVÁ DOBĚHLA V AUSTRÁLII NA 26. POZICI
14.9.18Víkend plný závodů. Na co všechno se můžete těšit?
12.9.18Na každý závod se pořád hodně těším a užívám si to, říká Petr Vabroušek
10.9.18Německá dominance v Rügenu
7.9.18Byl to asi největší výzva v životě, říká Helena Karásková, mistryně světa ve swimrunu