Na MS v ITU dlouhém triatlonu zvítězili Frederiksen a Dapena

Světový šampionát se tradičně jezdí na vzdálenostech 3 km plavání, 120 km na kole a 30 km běhu, tuto porci kilometrů nejlépe zvládla Dánka Frederiksen a Španěl Dapena. Z českých závodníků se na start postavila pouze závodnice AG Milada Brabcová, která obsadila 21. místo v K40-44.
17.07.2018 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Evropský šampionát ovládli Frodeno a Ryf

Jan Frodeno a Daniela Ryf dominovali ve Frankfurtu, Lisa Norden a Florian Angert zvítězili v Jönköpingu. Z Čechů se blýskl Miroslav Richter, který zajel skvěle ve Frankfurtu.
10.07.2018 - Franta Schoval

Z Pálavy si vítězství odvážejí Soukup a Kotopulu

Pavlov,7.června 2018 - seriál Ford Czechman Tour se dostal závodem PalavaRace do své poloviny. Čtvrtý závod tohoto seriálu se uskutečnil tuto sobotu na vodní nádrži Nové Mlýny a nejrychleji si počínali Petr Soukup a Helena Kotopulu
09.07.2018 - ČTA

IM AUSTRIA 2018 - Race report Křivánkovi + Lukáš Polan

Tak v Klagenfurtu v roce 2012 to naše ironmanské bláznění začalo :) Atmosféra tohoto závodu nás tehdy uchvátila natolik, že jsme zde startovali i v roce 2013. Tento rok jsme se rozhodli na toto krásné místo podívat znovu.
04.07.2018 - etriatlon.cz

Lionel Sanders se veze na vítězné vlně

Jeden z nejžhavějších kandidátů na titul z Havaje Lionel Sanders opět zvítězil v závodě středního triatlonu, tentokrát v Kanadě. Další z předních světových triatlonistů Frederik Van Lierde ovládl pro změnu závod na dlouhých distancích ve Francii.
27.06.2018 - Franta Schoval

Na posledním kilometru cyklistiky jsem dostal žihadlo, říká Roman Procházka

Roman se ve svých pětačtyřiceti letech dostal k triatlonu teprve nedávno, ale už má ve svém portfoliu jeden havajský zářez. Minulý víkend ve městě Hamletova Elsinore jelo ME Ironman 70.3. Roman obsadil osmé místo ve své "věkovce" a chystá se na IM Frankfurt, Challenge Prague a havajský reparát. Více v rozhovoru
25.06.2018 - Josef Rendl

TITULY V DLOUHÉM TRIATLONU NA MORAVIAMANOVI ZÍSKALI ŘENČ A KOTOPULU

OTROKOVICE, 23. června 2018 – Mistrovské tituly v dlouhém triatlonu mají své majitele. Na závodě Moraviaman, který se konal jako třetí závod poháru FORD CZECHMAN TOUR, se v sobotu 23. června radovali z vítězství Tomáš Řenč a Helena Kotopulu.

KDO SI Z MORAVIAMANA ODVEZE TITULY V DLOUHÉM TRIATLONU?

OTROKOVICE, 21. června 2018 – Největší dlouhý triatlon na území České republiky odstartuje v sobotu 23. června. Na tratích závodu Moraviaman se opět bude bojovat o české tituly i o body do seriálu FORD CZECHMAN TOUR (Český pohár v dlouhém triatlonu a duatlonu).
21.06.2018 - ČTA

Radka Kahlefeldt – Vodičková vítězně v Maďarsku

Minulý víkend byl opět bohatý na počet velkých závodů ve světě. České barvy byly opět velmi vidět, a to především v závodě na polovičních distancích v Maďarsku. Zde svoji skvělou formu potvrdila Radka Kahlefeldt – Vodičková a po bronzu v Šamoríně si veze z Maďarska zlato! Nejrychlejším z českých mužů byl v tomto závodě Petr Vabroušek.
13.06.2018 - Franta Schoval

Radka Kahlefeldt – Vodičková si veze ze Šamorína bronz!

V sobotu se na Slovensku konal další světový šampionát ve středním triatlonu – The Championship, Challenge. Nejvýraznější českou stopu zaznamenala Radka Kahlefeldt – Vodičková, která skvělým výkonem brala třetí místo v extrémně nabité konkurenci. V závodě na Filipínách zvítězil mezi amatéry Petr Lukosz.
05.06.2018 - Franta Schoval
Počet položek: 941položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
19.7.18Závod v Prachaticích je jeden z nejhezčích na světě, říká Ruben Ruzafa, vítěz XTERRA Czech
19.7.18Pavel "Karlos" Petrásek a Kateřina Janovská zvítězili na HamrMan Sprint 2018
18.7.18O Evropské tituly ve sprint triatlonu se pojede v Tartu
17.7.18Na MS v ITU dlouhém triatlonu zvítězili Frederiksen a Dapena
16.7.18"Sledujte blížící se závody, protože forma přichází" říká Tomáš Zikmund před mistrovstvím Evropy
13.7.18Kdo jsou favorité nedělního XTERRA CZECH v Prachaticích?