Víkendu vládly české ženy. Křivánková 2m, Kahlenfeldt 1m

Víkendové závody série Ironman a Challenge se zableskly skvělými výkony českých reprezentantek. Radka Kahlefeldt zvítězila, Simona Křiváková skončila druhá a Helena Kotopulu pronikla do TOP5.
20.11.2018 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Helena má za sebou další úspěšnou sezonu, v Xterra i swimrunu. Jak zní její hodnocení a jaké má plány do budoucna? více v rozhovoru
15.11.2018 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Xterra Diskuze

V Japonsku měla ČR trojnásobné zastoupení

Ve městě Miyazaki se konal další závod světového poháru v olympijském triatlonu. V Japonsku se na start postavili v českých barvách Petra Kuříková, Jan Volár a Jan Čelůstka.
14.11.2018 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon Diskuze

Tomáš Řenč zajel v závěru letošní sezony nejlepší výsledek na Ironmanu

Tomáš avizoval předem, že poslední závod sezony bude jeho vrcholem. V říjnu se vypravil do španělské Barcelony, aby v se v závodě série Ironman pokusil o havajský slot. Nakonec doběhl na pátém místě, což bohužel kvalifikaci nepřineslo, i tak byl ale se svým výkonem spokojený. Více v rozhovoru

Karel Sumbal první na Floridě

Pro oko českého fanouška byl během uplynulého víkendu nejzajímavější výkon Karla Sumbala na Floridě, kde se mu povedlo zvítězit v jeho věkové kategorii.
08.11.2018 - Franta Schoval

Ráda bych někdy závodila v České republice, říká Svenja Thoesová

Německá triatlonistka Svenja Thoesová žije ve Švýcarsku a pracuje jako letuška. Minulý víkend zvítězila na Challenge Forte Village na Sardinii. Tento závod zvolila jako přípravu pro nadcházející vrchol její sezony - Ironman Cozumel. Přemyšlí i o startu na Challenge Prague 2019. Více v rozhovoru
07.11.2018 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>Svět Diskuze

Královnou českého triatlonu je opět Vendula Frintová

Vendy Frintová pokračuje ve své vládě. Česká reprezentantka už počtvrté v řadě vyhrála anketu Král triatlonu. V rámci slavnostního večera ČTA , který se v sobotu uskutečnil v pražském hotelu Clarion byli oceněni nejlepší trenéři, pořadatelé a závodníci českého poháru.
03.11.2018 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Ráda závodím během celé sezony na jižní i severní polokouli, říká Laura Siddall

Britská profesionální triatlonistka Laura Siddall se pro triatlon na plný úvazek rozhodla před pěti lety. Jejím vzorem je krajanka Chrissie Wellington a v současné době ji trénuje Matt Dixon. V letošní sezoně triumfovala v Austrálii a Madridu. Je ambasadorkou seriálu závodů Challenge family. Setkali jsme se po závodě Forte Village Sardinia a vznikl tento rozhovor
01.11.2018 - Josef Rendl

10 medailí pro ČR z Haveje a Ibizy!

Na Havaji byl z Čechů nejrychlejší Karel Dušek a Jindřiška Zemanová, oba pronikli do TOP10. Z Ibizi si Češi vezou celkem pět cenných kovů.
30.10.2018 - Franta Schoval

Xterra World Championship 2018

V neděli 28.10. na havajském ostrově Maui startovalo MS Xterra na tratích 1,5km plavání 32 km horské kolo a 10,5km běh. Překvapivým vítězem se stal Rom Akerson (Kostarika) následovaný loňským mistrem světa Bradley Weissem (JAR) a Sameme Osbournem (NZL).
29.10.2018 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze
Počet položek: 4292položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
20.11.18Víkendu vládly české ženy. Křivánková 2m, Kahlenfeldt 1m
15.11.18Helena Karásková přišla o poslední závody, sezonu přesto hodnotí velmi pozitivně
14.11.18V Japonsku měla ČR trojnásobné zastoupení
9.11.18Tomáš Řenč zajel v závěru letošní sezony nejlepší výsledek na Ironmanu
8.11.18Karel Sumbal první na Floridě
7.11.18Ráda bych někdy závodila v České republice, říká Svenja Thoesová
3.11.18Královnou českého triatlonu je opět Vendula Frintová
1.11.18Ráda závodím během celé sezony na jižní i severní polokouli, říká Laura Siddall
30.10.1810 medailí pro ČR z Haveje a Ibizy!