Aquatlon

Nové zpestření v letní sezoně? Outdoor aquatlon na Vysočině

Jan Mička bývalý triatlonista dobrých kvalit, nyní především plavecký trenér. Již druhým rokem pořádá v okolí Žďáru nad Sázavou aquatlonový závod, který díky teplému počasí probíhá venku, ale se specifickými pravidly. Těmi jsou plavání bez neoprenu a přímý přechod na běžeckou část. Letošní závod se koná s určitou symbolikou, proto V,V a 5,5 km. Pořadatel a ředitel závodu nám řekl pár slov jako pozvání na tuto akci. V letošním roce se bude konat v neděli 7. 8. 2016.
21.07.2016 - Petr Bezchleba
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Aquatlon Diskuze

Aquatlon v Brně ovládli Gajdošová a Kubínek, triumf v seriálu ČP slaví Zimovjanová s Kalusem

Poslední závod Českého poháru v aquatlonu hostilo Brno. Kombinaci plavání a běhu zvládli nejlépe Romana Gajdošová a František Kubínek. Poslední podnik zároveň rozhodl o šampionech celého seriálu. Těmi se stali Tereza Zimovjanová a Jiří Kalus.
16.05.2016 - Victoia production

Pátý díl aquatlonového poháru v Příbrami byl v režii Zimovjanové a Kaluse

V sobotu proběhl v příbramském aquaparku předposlední aquatlonový závod v rámci seriálu Českého poháru. Na 170 závodníků a závodnic všech věkových kategorií čekala kombinace plavání a běhu. V hlavní kategorii hráli prim pražská triatlonistka Zimovjanová a brněnský rychlík Jirka Kalus.
24.04.2016 - Victoia production
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Aquatlon

Švadlenková s Václavíkem kralovali v Praze a jsou aquatlonovými mistry české metropole

Praha v sobotu hostila třetí závod Českého poháru v aquatlonu. Na start se postavilo 220 závodníků a k vidění byly parádní sportovní výkony. Šampiony české metropole se nakonec za přijatelného počasí stali Pavlína Švadlenková a Filip Václavík.
10.04.2016 - Victoia production

Zimovjanová a Marcinek kralovali v prosluněné Karviné druhému závodu ČP v aquatlonu

Překrásné jarní počasí provázelo druhý závod Českého poháru v aquatlonu, který hostila Karviná. Na start se postavila stovka závodníků, která bojovala v kombinaci plavání a běhu. Nejlepšími byli Tereza Zimovjanová a Tomasz Marcinek z Polska.
20.03.2016 - Victoia production

Úvodní ČP v aquatlonu v jihočeské metropoli přinesl rekord, zvítězili Bělinová a Linduška

V sobotu 5. března v Českých Budějovicích odstartoval svým prvním podnikem tradiční a oblíbený seriál Českého poháru v aquatlonu. Kombinace plavání a běhu opět přilákala mnoho sportovních příznivců a i tentokrát byl pokořen rekord v počtu startujících. Závodu s názvem EGE AQUATLON České Budějovice 2016 se zúčastnilo 203 sportovců. Zvítězili Natálie Bělinová a František Linduška. Na startu nechyběla mistryně světa v ironmanu Petra Krejčová, která skončila čtvrtá.
06.03.2016 - Victoia production

Tomáš Svoboda je mistrem Evropy v aquatlonu, Šimáková slaví bronz

Triatlonista Tomáš Svoboda vybojoval v Kolíně nad Rýnem titul mistra Evropy v aquatlonu. Závodu v Německu se zúčastnilo šest českých reprezentantů. Medaili si odváží i Jitka Šimáková, která skončila třetí mezi ženami.
28.06.2015 - Victoia production

Mistry ČR v aquatlonu jsou Kuříková a Powada, finanční prémie pro olympionika Micku

Mistrovské tituly v aquatlonu vybojovali v Jablonci nad Nisou Petra Kuříková a Jakub Powada. Závod s názvem Skupina ČEZ MČR v AQUATLONU Jablonec nad Nisou 2015 byl zároveň čtvrtým dílem Českého poháru v aquatlonu a českému olympionikovi v plavání Janu Mickovi přinesl díky pokoření časového limitu finanční prémii firmy Equica.
19.04.2015 - Victoia production

Šimáková a Linduška si podmanili úvodní závod ČP v aquatlonu

První březnová sobota byla v jižních Čechách ve znamení sportu. V Českých Budějovicích si své síly v aquatlonu, což je kombinace plavání a běhu, změřilo téměř 170 závodníků. Pátý ročník závodu s názvem EGE AQUATLON České Budějovice 2015 v jihočeské metropoli ovládli Jitka Šimáková a František Linduška.
09.03.2015 - Victoia production

Vítězství v závěrečném závodě Českého poháru v aquatlonu ukořistili Debnar a Kuříková

Liberec hostil poslední díl Českého poháru v aquatlonu, což je sport, který kombinuje plavání a běh. V závodě s názvem ELEVEN Aquatlon Liberec 2014 se z vítězství radovali triatlonoví reprezentanti Petra Kuříková a Martin Debnar. Patronem závodu pak byl vynikající liberecký běžec Vítek Pavlišta.
2.2.17Pro letošek mám velké plány, říká Pepa Křivánek
31.1.17Vloni mi přála "konstelace hvězd", říká Vojta Bednarský, vítěz poháru v terénním triatlonu
31.1.17PRAVIDLA TRIATLONU: Drafting