REPREZENTANTI MĚLI NA EVROPSKÉM ŠAMPIONÁTU SMOLNÝ DEN

WEERT (Nizozemsko), 1. června 2019 - Čeští triatlonisté prožili na mistrovství Evropy v nizozemském Weertu nešťastný závod. Nejlépe si v sobotu 1. června vedl Jan Čelůstka, který obsadil 25. místo. Jan Volár finišoval na 48. příčce a František Linduška odstoupil ze zdravotních důvodů. Zvítězil dvojnásobný olympijský vítěz Alistair Brownlee.
02.06.2019 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>OH, MS, ME Diskuze

PŘIVEZOU ČEŠTÍ TRIATLONISTÉ Z MISTROVSTVÍ EVROPY MEDAILI?

WEERT (Nizozemsko), 30. května 2019 – České triatlonisty čeká boj o evropské medaile. Od 31. května do 2. června se o ně bude závodit v nizozemském Weertu, kde se uskuteční evropský šampionát v olympijském triatlonu. Největší českou nadějí bude Vendula Frintová.
30.05.2019 - ČTA

Mohla jsem trochu pošetřit energii před víkendovým ME, říká Romana Gajdošová

S téměř tříminutovým náskokem zvítězila slovenská reprezentantka Romana Gajdošová v sobotním závodě SUPERPRESTIGE Brno. Jak vnímala téměř domácí závod a kde se představí dál?
29.05.2019 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

I DRUHÝ POHÁROVÝ ZÁVOD PRO VOLÁRA A GAJDOŠOVOU

BRNO, 25. května 2019 - Také druhý pohárový závod této sezony ovládlo duo Jan Volár – Romana Gajdošová. Po výhře ve Zlíně se oba radovali z vítězství také v Brně, kde se 25. května jelo nejen o body do Českého poháru v olympijském a sprint triatlonu, ale také o české tituly Age Groups.
26.05.2019 - ČTA

3 triatlony ve 3 dnech - Nanosilver Epic3Challenge odstartuje letos podruhé

3 dny, 3 triatlony, 3 různá místa - unikátní triatlonový závod, který se koná v okolí Havířova. Loňská premiéra sklidila úspěch, o čemž svědčí i naplněná kapacita 100 závodníků na startu. Závod měl i mezinárodní účast v podobě triatlonistů z Německa, Polska či Slovenska. Jaký bude letošní ročník?
23.04.2019 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon Diskuze

JAN ČELŮSTKA BERE STŘÍBRO Z PREMIUM AFRICAN CUPU

DURBAN (JAR), 24. března 2019 - Skvělé druhé místo vybojoval triatlonista Jan Čelůstka na závodě Premium African Cupu v jihoafrickém Durbanu. Nad jeho síly byl v neděli 24. března pouze bronzový medailista z olympiády v Riu Henri Schoeman.
25.03.2019 - Victoia production
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Vendula Frintová vstoupila do Mistrovství světa 15.místem v Abú Zabí

Abú Zabí, 9.března 2019 - v Abú Zabí odstartoval nový seriál Mistrovství světa v olympijském a sprint triatlonu. Česká reprezentantka Vendula Frintová se umístila na 15.místě, zvítězila Američanka Katie Zaferesová
09.03.2019 - ČTA

ČESKÁ ZLATA I FINÁLOVÉ ÚČASTI NA EVROPSKÉM POHÁRU VE FRANCII

LIÉVIN, 2. března 2019 – Dvě umístění v nejlepší desítce. A dva triumfy v juniorské kategorii. Českým triatlonistům se v závodě evropského poháru ve francouzském Liévinu mimořádně dařilo. Pod střechou atletické haly v mimořádně atraktivním formátu závodu se jich v sobotu 2. března hned šest probojovalo do finálových závodů!
03.03.2019 - Victoia production

Katie Zafares a Vincent Luis ovládli sérii Super League Triathlon. Pavel Jindra obsadil 12.místo na Mistrovství Evropy v zimním triatlonu

Celkovými vítězi série Super League Triathlon se stávají Katie Zafares a Vincent Luis. Na Mistrovství Evropy v zimním triatlonu v Rumunsku obsadil Pavel Jindra 12.místo. Vítězství brali závodníci z Ruska.
26.02.2019 - Jan Walter

Přehled triatlonových akcí v roce 2019

Triatlonová sezona 2019 začíná pomalu klepat na dveře a termínová listina se velmi rychle zaplňuje. Pokud ještě nemáš vytipované závodu na příští rok, tak koukni na následující přehled triatlonových akcí, které stojí za zvážení k připsání do Tvého kalendáře.