Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu

Tento víkend hostí Karlovy Vary třetí ročník závodu ITU Světového poháru. Na startovní listině figurují zvučná jména světového triatlonu ze 40 zemí světa. Závodní víkend ale nebude jen o "hvězdách", ale připraven je i bohatý doprovodný program.
21.08.2019 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019

Multitriatlonový svátek s mezinárodní účastí se odehrál minulý víkend v Havířově a Albrechticích. Druhý ročník sportovní akce - ve třech dnech tři triatlonové závody na třech různých místech. Přinášíme vám reportáž z této unikátní akce
15.08.2019 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon Diskuze

PŘI EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V TÁBOŘE ZÁŘILI HRUŠKOVÁ A GREBÍK

O body do Evropského poháru juniorů i o tituly mistrů ČR ve sprintu se závodilo o víkendu 3. – 8. srpna při Táborském triatlonovém festivalu. Tituly získali František Linduška a Tereza Zimovjanová. Při EPJ zářili čeští reprezentanti – Alžběta Hrušková brala zlato, Radim Grebík stříbro!
05.08.2019 - ČTA

VOLÁR SI VÍTĚZSTVÍM NA TRIATHLONU MĚLNÍK ZAJISTIL TRIUMF V POHÁRU

MĚLNÍK, 20. července 2019 - Čtvrtý start, čtvrté vítězství. Jan Volár potvrdil svou letošní dominanci v Českém poháru v olympijském a sprint triatlonu. Při závodu TRIATHLON MĚLNÍK, který se konal v sobotu 20. července, si tak pojistil celkový triumf. V ženách zvítězila juniorka Tereza Svobodová.
21.07.2019 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

VENDULA FRINTOVÁ VEZE ZE ZÁVODU MS V EDMONTONU 26. MÍSTO

EDMONTON (Kanada), 20. července 2019 - Seriál mistrovství světa se vrátil do Kanady, která letos přivítala už druhý závod. Po Montrealu se tentokrát nejlepší triatlonisté světa představili v Edmontonu. Na startu nechyběla ani česká reprezentantka Vendula Frintová, která v sobotu 20. července obsadila 26. příčku.

Na českém poháru v Sokolově se ukázala triatlonová budoucnost: zvítězili junioři Grebík a Svobodová. Žáci bojovali o tituly

SOKOLOV, 13. července 2019 – Mladí triatlonisté zazářili na jezeře Michal. CITY TRIATHLON Sokolov, který se 13. července uskutečnil jako závod Českého poháru v olympijském a sprint triatlonu, ovládli junioři Radim Grebík a Tereza Svobodová. Součástí programu bylo také mistrovství republiky žáků.
14.07.2019 - ČTA

Táborský triatlonový festival pomůže hendikepovaným sportovcům. Zapojit se může každý

Tradiční triatlonové závody v Táboře letos v novém kabátu. V rámci Táborského triatlonového festivalu, který se koná o víkendu 3. a 4. srpna, se poběží také charitativní noční běh pro hendikepované sportovce z Kaňky.
12.07.2019 - Jan Volar

FRINTOVÁ BYLA V KANADSKÉM ZÁVODĚ MISTROVSTVÍ SVĚTA ŠESTNÁCTÁ

MONTREAL (Kanada), 29. června 2019 – Česká triatlonistka Vendula Frintová si v závodě mistrovství světa (WTS) připsala další umístění v elitní dvacítce. V Montrealu vybojovala v sobotu 29. června 16. místo. Zvítězila Američanka Katie Zaferesová, která prožívá fantastickou sezonu.
30.06.2019 - ČTA

REPREZENTANTI MĚLI NA EVROPSKÉM ŠAMPIONÁTU SMOLNÝ DEN

WEERT (Nizozemsko), 1. června 2019 - Čeští triatlonisté prožili na mistrovství Evropy v nizozemském Weertu nešťastný závod. Nejlépe si v sobotu 1. června vedl Jan Čelůstka, který obsadil 25. místo. Jan Volár finišoval na 48. příčce a František Linduška odstoupil ze zdravotních důvodů. Zvítězil dvojnásobný olympijský vítěz Alistair Brownlee.
02.06.2019 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>OH, MS, ME Diskuze

PŘIVEZOU ČEŠTÍ TRIATLONISTÉ Z MISTROVSTVÍ EVROPY MEDAILI?

WEERT (Nizozemsko), 30. května 2019 – České triatlonisty čeká boj o evropské medaile. Od 31. května do 2. června se o ně bude závodit v nizozemském Weertu, kde se uskuteční evropský šampionát v olympijském triatlonu. Největší českou nadějí bude Vendula Frintová.