Skvělá Vendula Frintová bere bronz na Světovém poháru v Sarasotě

Česká reprezentantka Vendy Frintová získala další skvělou medaili v této sezoně. V sobotu se postavila na start dalšího podniku Světového poháru, který se změnil na duatlon kvůli špatné kvalitě vody a až do posledních metrů závodu bojovala o parádní bronz. Petra Kuříková skončila na 15.místě a Tereza Zimovjanová na 44.místě. Více v reportáži
15.10.2018 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Super ligu ovládli Luis a Zaferes

Atraktivní závod ve Francii ukořistil domácí Vincent Luis a Američanka Katie Zaferes.
02.10.2018 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon Diskuze

Frintová na Světovém poháru v Číně šestá, Čelůstka nedokončil

WEJ-CHAJ,22.září 2018 - Za závodem Světového poháru vyrazila do čínského přístavního města dvojice českých reprezentantů. Vendula Frintová vybojovala skvělé šesté místo. U jména Jana Čelůstky svítí ve výsledkové listině Did Not Finish.
22.09.2018 - ČTA

GRAND FINÁLE MS: FRINTOVÁ DOBĚHLA V AUSTRÁLII NA 26. POZICI

GOLD COAST (Austrálie), 15. září 2018 - Česká reprezentantka Vendula Frintová obsadila v posledním letošním závodě seriálu mistrovství světa 26. pozici. Finálový závod World Triathlon Series v australském Gold Coast ovládla v sobotu 15. září domácí Ashleigh Gentleová. Druhá doběhla Britka Vicky Hollandová, která se stala letošní vítězkou prestižního seriálu. Do svých závodů dnes nastoupili také čeští junioři.
15.09.2018 - ČTA

Víkend plný závodů. Na co všechno se můžete těšit?

Léto nám sice skončilo, ale sezóna triatlonových závodů je stále v plném proudu. Na co se o víkendu můžete těšit naleznete v článku.
14.09.2018 - Jan Volar
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>Zahraničí Diskuze

Senzační Vendula Frintová ovládla Světový pohár v Karlových Varech

Vendy Frintová vybojovala velmi cenné vítězství na domácí půdě. V dramatickém finiši porazila stříbrnou Estonsku Kaidi Kiviojaovou a bronzovou Italku Annamarii Mazzettiovou. V závodě mužů byl nejrychlejší Rus Dmitrij Polyanskij, nejlepší výsledek v kariéře si připsal František Linduška pátým místem.
02.09.2018 - ČTA

Měla jsem strach, aby mě Honza při předávce neodpálil až do rybníka, říká Jana Machačová

Rodačka z Valašského Meziříčí a reprezentantka v triatlonu Jana Machačová obsadila se štafetou 15.místo na nedávném WTS v Edmontonu. Letos již brala stříbrnou medaili na Britském universitním mistrovství a 13.místo na EP Wuustwezel v Belgii. Ve své dosavadní kariéře již měla možnost trénovat v různých zajímavých koutech světa. Více v rozhovoru
15.08.2018 - Jan Volar

Olympijská vítězka, mistryně Evropy i české triatlonové hvězdy. Světový pohár v Karlových Varech má nabitou startovní listinu

KARLOVY VARY, 13. srpna 2018 – Do Karlových Varů má namířeno absolutní triatlonová elita. Na startovní listině závodu Světového poháru, který se uskuteční 2. září, figurujeolympijská vítězka Nicola Spirigová, evropský šampion Richard Varga i královna českého triatlonu Vendula Frintová.
13.08.2018 - ČTA

ZE SOKOLOVA SI POHÁROVÁ VÍTĚZSTVÍ ODVEZLI JUNIOŘI

SOKOLOV, 11. srpna 2018 – Mládí vpřed. CITY TRIATHLON Velkou cenu Sokolova ovládli v elitní kategorii závodníci, kteří svým věkem patří mezi juniory. Z vítězství se v sobotu 11. srpna radovali Radim Grebík a Alžběta Hrušková. Na západě Čech se také rozhodlo o absolutních vítězích Českého poháru v olympijském a sprint triatlonu.
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

NA ZÁVĚR TRIATLONOVÉHO ŠAMPIONÁTU SKONČILA ČESKÁ ŠTAFETA ČTRNÁCTÁ

GLASGOW (Skotsko), 11. srpna 2018 – Ve skotském Glasgow vyvrcholilo mistrovství Evropy v triatlonu závodem smíšených štafet. Český tým ve složení Kuříková, Červenka, Fairaislová a Olšar obsadil čtrnácté místo. Zlato vybojovala Francie.
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>OH, MS, ME Diskuze
Počet položek: 910položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
18.10.18Ironman World Championship Hawaii
17.10.18David Jílek obhájil loňský triumf na WINTERMANOVI
15.10.18Skvělá Vendula Frintová bere bronz na Světovém poháru v Sarasotě
11.10.18Češi na startu 40.ročníku IM Hawaii - 3.část (Soukup, Richtrová, Burian, Škabrada)
10.10.18Češi na startu 40.ročníku IM Hawaii - 2.část (Michovský, Svoboda, Mikula, Tkáč)
9.10.18Češi na startu 40.ročníku IM Hawaii - 1.část (Procházka, Lukosz, Sumbal, Kopřiva)