Přehled triatlonových akcí v roce 2019

Triatlonová sezona 2019 začíná pomalu klepat na dveře a termínová listina se velmi rychle zaplňuje. Pokud ještě nemáš vytipované závodu na příští rok, tak koukni na následující přehled triatlonových akcí, které stojí za zvážení k připsání do Tvého kalendáře.
18.12.2018 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon Diskuze

Lenka Kovářová rezignovala na funkci předsedkyně rady ČTA

Praha, 14.prosince 2018 - Český triatlon už nepovede Lenka Kovářová, která se rozhodla rezignovat na funkci předsedkyně Rady České triatlonové asociace. Novým členem Rady a statutárním zástupcem ČTA se stal Antonín Bauer.
14.12.2018 - ČTA

WTS 2018: souhrn

Mario Mola si připisuje již třetí vítězství v řadě. Z Čechů nejlépe Vendula Frintová na 23. místě.
06.12.2018 - Franta Schoval

V Japonsku měla ČR trojnásobné zastoupení

Ve městě Miyazaki se konal další závod světového poháru v olympijském triatlonu. V Japonsku se na start postavili v českých barvách Petra Kuříková, Jan Volár a Jan Čelůstka.
14.11.2018 - Franta Schoval

Královnou českého triatlonu je opět Vendula Frintová

Vendy Frintová pokračuje ve své vládě. Česká reprezentantka už počtvrté v řadě vyhrála anketu Král triatlonu. V rámci slavnostního večera ČTA , který se v sobotu uskutečnil v pražském hotelu Clarion byli oceněni nejlepší trenéři, pořadatelé a závodníci českého poháru.
03.11.2018 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

10 medailí pro ČR z Haveje a Ibizy!

Na Havaji byl z Čechů nejrychlejší Karel Dušek a Jindřiška Zemanová, oba pronikli do TOP10. Z Ibizi si Češi vezou celkem pět cenných kovů.
30.10.2018 - Franta Schoval

Dvě české triatlonistky v Top Ten na SP v Ekvádoru

České reprezentantky se o víkendu prosadily do první desítky Světového poháru v ekvádorském Salinas. Petra Kuříková finišovala na sedmém místě, Vendula Frintová doběhla devátá.
22.10.2018 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Skvělá Vendula Frintová bere bronz na Světovém poháru v Sarasotě

Česká reprezentantka Vendy Frintová získala další skvělou medaili v této sezoně. V sobotu se postavila na start dalšího podniku Světového poháru, který se změnil na duatlon kvůli špatné kvalitě vody a až do posledních metrů závodu bojovala o parádní bronz. Petra Kuříková skončila na 15.místě a Tereza Zimovjanová na 44.místě. Více v reportáži
15.10.2018 - ČTA

Super ligu ovládli Luis a Zaferes

Atraktivní závod ve Francii ukořistil domácí Vincent Luis a Američanka Katie Zaferes.
02.10.2018 - Franta Schoval

Frintová na Světovém poháru v Číně šestá, Čelůstka nedokončil

WEJ-CHAJ,22.září 2018 - Za závodem Světového poháru vyrazila do čínského přístavního města dvojice českých reprezentantů. Vendula Frintová vybojovala skvělé šesté místo. U jména Jana Čelůstky svítí ve výsledkové listině Did Not Finish.
22.09.2018 - ČTA
Počet položek: 917položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
18.12.18Přehled triatlonových akcí v roce 2019
14.12.18Lenka Kovářová rezignovala na funkci předsedkyně rady ČTA
11.12.18Nový světový rekord má hodnotu 3:29:04!
6.12.18WTS 2018: souhrn
4.12.18Nevidím smysl ve sbírání "prázdných kilometrů," říká Jan Volár
29.11.18Vážím si každé možnosti postavit se na start, říká Tomáš Bednář
28.11.18Z koníčku se stal životní styl, říká Martin Procházka
27.11.18Kahlefeldt-Vodičková opět vítězí!
22.11.18Ani pády na kole a průtrž mračen nepřekazily Simoně stříbro na IM Malaysia
21.11.18"Máme velký prostor, kde se zlepšit" říká Lukáš Vrobel šeftrenér reprezentace