Zimní triatlon

MEDAILOVÁ ERUPCE NA ETNĚ! TRIATLONISTÉ VEZOU ZE ZIMNÍHO MISTROVSTVÍ EVROPY STŘÍBRO A BRONZ

ETNA (Itálie), 17. února 2018 – Čeští reprezentanti opět potvrdili, že v zimním triatlonu patří k absolutní špičce. Z evropského šampionátu, který se konal na svahu sicilské sopky Etna, vezou dvě medaile! Marek Rauchfuss získal stříbro, Šárka Grabmüllerová brala bronz.
17.02.2018 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon Diskuze

STŘÍBRO A BRONZ! ČEŠI VEZOU Z MS V ZIMNÍM TRIATLONU DVĚ MEDAILE

CHEILE GRADISTEI (Rumunsko), 28. ledna 2018 – Český triatlon vstoupil do roku 2018 fantastickým způsobem! Ze světového šampionátu v zimním triatlonu, který se konal v sobotu 27. ledna v rumunském Cheile Gradistei, vezou čeští reprezentanti dvě medaile. Helena Karásková (dříve Erbenová) vybojovala stříbro. Marek Rauchfuss získal bronz.
28.01.2018 - Petr Valeš

Helena Erbenová vyhrála ME v zimním triatlonu

Česká šampionka v terénním triatlonu Helena Erbenová vybojovala o víkendu v Estonském Otepaa titul Mistryně Evropy v zimním triatlonu. Přinášíme Vám její autentickou reportáž, jak prožila vítězný závod.
30.01.2017 - Josef Rendl

Ohlednutí za JZT 2016 - Jablonecký zimní triatlon mistrovsky a „naposledy“

Sobotní Jablonecký zimní triatlon byl devátým v pořadí. Zároveň byl jediným závodem svého druhu letos v ČR, zároveň byl (logicky :-)) Mistrovstvím ČR a zároveň byl posledním zimním triatlonem v Jablonci v tomto rozsahu. Čím dál nejistější sněhové podmínky kladou pořadatelům větší a větší nástrahy a problémy. Kdysi půl roku trvající jablonecká zima se scvrkává do boje o každou vločku. Ještě že můžeme použít biatlonový areál, kde tento boj podstupují dnes a denně pro kvalitní přípravu našich (i reprezentačních) biatlonistů.
28.02.2016 - Petr Jandera
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Zimní triatlon

PREMIÉRY UMÍ KAŽDÝ, CO TAKHLE DERNIÉRA ?

JE UMĚNÍ (A NĚKDY TAKÉ VÝHODA:-)) BÝT TAM, KDE JE NĚCO POPRVÉ. JE MACHROVINA A ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT, BÝT NĚKDE NAPOSLEDY :-) Proč tuto sobotu přijet na zimní triatlon do Jablonce?:
03.02.2016 - Petr Jandera

Jediný zimní triatlon v ČR! Jablonec uvidí boj o tituly mistrů republiky

V sobotu 6. února se v Jablonci koná již devátý ročník tradičního zimního triatlonu. Tento závod bude letos jediným svého druhu v České republice, což dělá tento podnik mnohem prestižnější. Navíc se bude bojovat o tituly mistrů ČR, takže vítězové se stanou národními šampiony.
03.02.2016 - Victoia production

CHCETE ZAŽÍT ORIGINÁL? PŘIJEĎTE 6.2. DO JABLONCE!

Tak a je to to zase tady! Začala zima (velmi opatrně, opožděně, ale u nás Jablonci snad už doopravdy :-)) a triatlonisté se začínají nudit. Správný triatlonista (-ka) si říká: „Kde a kdy bych si tak zazávodil(-a)? Do léta daleko a žádný triatlon v dohledu“. Není to vůbec žádná pravda! Připravili jsme pro vás opět Jablonecký zimní triatlon. Tentokrát již devátý ročník.
10.01.2016 - Petr Jandera

Zimnímu triatlonu na Pradědu kralovali Jindra a Slovenka Kalinová

Poslední únorový den patřil na Pradědu triatlonistům. Závod s názvem Jesenický zimní triatlon 2015 byl úvodním podnikem seriálu Mezinárodního poháru v triatlonu 2015 a zároveň pátým závodem Světového poháru v zimním triatlonu. V lokalitě Karlovy Studánky – Pradědu v Jeseníkách se z vítězství radovali Pavel Jindra a Slovenka Lubomíra Kalinová.
02.03.2015 - Victoia production

Běh, kolo a lyže. V Jablonci se poosmé koná tradiční závod v zimním triatlonu

V neděli 31. ledna se v Jablonci koná již 8. ročník závodu v zimním triatlonu. Na sportovce čeká kombinace běhu, jízdy na horském kole a běhu na lyžích. Možná je i štafeta, kdy každý člen absolvuje jednu disciplínu. Závod je určen pro všechny věkové i výkonnostní kategorie.
29.01.2015 - Victoia production

Erbenová a Jindra vyhráli na Pradědu mistrovství republiky v zimním triatlonu

Helena Erbenová a Pavel Jindra se stali mistry České republiky v zimním triatlonu, když triumfovali v závodě Viesmann – Jesenický zimní triatlon 2014 v Karlově Studánce pod Pradědem. Tento závod byl zároveň čtvrtým podnikem v seriálu Českého poháru v zimním triatlonu a byl i mistrovstvím Slovenska. Mezi muži ho vyhrál Slovák Tomáš Jurkovič, který doběhl o 40 sekund před Jindrou.
01.03.2014 - Victoia production
Počet položek: 97položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
18.10.18Ironman World Championship Hawaii
17.10.18David Jílek obhájil loňský triumf na WINTERMANOVI
15.10.18Skvělá Vendula Frintová bere bronz na Světovém poháru v Sarasotě
11.10.18Češi na startu 40.ročníku IM Hawaii - 3.část (Soukup, Richtrová, Burian, Škabrada)
10.10.18Češi na startu 40.ročníku IM Hawaii - 2.část (Michovský, Svoboda, Mikula, Tkáč)
9.10.18Češi na startu 40.ročníku IM Hawaii - 1.část (Procházka, Lukosz, Sumbal, Kopřiva)