Race reporty

Pekelný Gigathlon v podání Martina Gably

O uplynulém víkendu se ve Švýcarsku konal oblíbený multisportovní svátek Gigathlon. Na start jednotlivců se postavil český zástupce Martin Gabla (ironman, cestovatel, organizátor závodů, trenér Boot campu a sportovec tělem a duší). Jak prožil dva dny s neuvěřitelnými porcemi kilometrů v plavání, horském a silničním kole, inline bruslích a terénním běhu si můžete počíst v jeho obsáhlé reportáži.
02.07.2019 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Race reporty Diskuze

MČR v terénním triatlonu, ICT triatlon, Noční triatlon a další

MČR XTERRA ovládl s přehledem Lukáš Kočař a Jindřiška Zemanová. ICT triatlon Račice pro Jaroslava Ploce a Veroniku Andrlovou. Noční triatlon pro Petra Cmunta. Hejtíková a Procházka v Estonsku.
17.06.2019 - Jan Walter

Frintová podala skvělý výkon v Japonsku. Simona Křivánková bere 6.místo v Německu.

Vendula Frintová si doběhla pro 12.místo v závodě seriálu mistrovství světa(WTS) v Jokohamě. Čelůstka závod dokončuje na 40.místě. Petra Kuříková v závodě SP bere 16.místo. Simona Křivánková se probojovala na širší podium v závodě Challenge Heilbornn. První závod Xterra Czech tour ovládl Ondřej Petr
21.05.2019 - Jan Walter

Volár a Svobodová vítězí v prvním kole ČP, Vodičková třetí ve Vietnamu

První závod Českého poháru v olympijském triatlonu se konal ve Zlíně, kde se závodilo na tratích intervalového supersprintu. Závod ovládl Jan Volár a Tereza Svobodová. Radka Kahlefeldt Vodičková veze bronz z polovičního ironmanu ve Vietnamu. Zadák a Kočař potvrzují svou formu.
14.05.2019 - Jan Walter

České úspěchy v Xterře, na Challenge, EP a WTS

Helena Karásková zahájila svou Xterra sezonu druhým místem v Řecku. Petr Vabroušek bere 6.místo v náročném ironmanu na Taiwanu. České výsledky na WTS a EP.
29.04.2019 - Jan Walter

Nabitý víkend : Aquatlon, Xterra, Swimrun, Ironman

První dubnový víkend byl ve znamení závodů v různých multi sportovních odvětvích. Příbram hostila další kolo ČP v aquatlonu, na Kypru se jela Xterra, ve Španělsku začala letošní série Challenge family.
09.04.2019 - Jan Walter

Challenge Heillbron - Simona a Pepa Křivánkovi - race report

Challenge Heillbron byla naše další zastávka v triatlonu na poloviční distanci. Zastávka to byla úspěšná jen částečně. Simona zde vybojovala 4.místo. (pozor! to není smutná bramborová medaile, na takových závodech je to velký úspěch a obrovksá radost :)). Pepovi to zde naopak vůbec nesedlo.
21.06.2018 - etriatlon.cz
Počet položek: 7položek na stránku: 1
17.7.19Vítězný "comeback" Jakuba Langhammera v závodě na Filipínách
14.7.19Na českém poháru v Sokolově se ukázala triatlonová budoucnost: zvítězili junioři Grebík a Svobodová. Žáci bojovali o tituly
13.7.19Je to moje poslední sezona, říká Helena Karásková po bronzu na Xterra France
12.7.19Táborský triatlonový festival pomůže hendikepovaným sportovcům. Zapojit se může každý