Snažím se podporovat děti v plnění jejich snů, říká Tomáš Slavata

Tomáše Slavatu není potřeba v triatlonovém prostředí představovat. Mnoho sezón často a rád závodí na mnoha triatlonových akcí u nás. V rámci svých sportovně-charitativních projektů a výzev přitahuje k triatlonu děti, které nemají to štěstí vyrůstat v běžných podmínkách. O jeho dalších projektech a plánech pro rok 2017 se dočtete v našem rozhovoru
28.04.2017 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Na sobotním Mistrovství republiky v aquatlonu vybojoval Lukáš Červenka třetí místo. Triatlonista v dresu E.ON triathlon teamu má za sebou vydařené reprezentační přípravné kempy a těší se na nadcházející sezonu. Více v rozhovoru
25.04.2017 - Josef Rendl

Byl to víkend nových traťových rekordů. Na Kanárských ostrovech vítězně Alistair Brownlee a Emma Pallant. V Texasu zvítězil Matt Hanson a Jodie Robertson. Z Čechů byl v Texasu nejrychlejší Tomáš Mika, jeho svěřenec Petr Michovský si navíc veze slot na Havaj.
24.04.2017 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Aquatlon je pro mě ideální kombinace, říká Tereza Čapková

Tereza Čapková z Tri clubu Příbram startovala na dvou letošních aquatlonových závodech a pokaždé s přehledem zvítězila. Pro bývalou plavkyni a účastnici OH v běhu na 1500 metrů je aquatlon ideální příležitost zpestřit si závodní program. O její sportovní minulosti a letošních plánech si můžete přečíst v našem rozhovoru
20.04.2017 - Josef Rendl

Výjezd na Stelvio nebude procházka růžovým sadem, říká Martin Opolecký

Ze sprintera na 100 metrů se během jednoho roku stal Ironmanem. Martin Opolecký už má za sebou i legendárního Norsemana a letos se chystá ICON extream triathlon Livigno. Více v rozhovoru

Raději mrtvý, než druhý, říkal si Karol Džalaj v boji o vítězství

Slovenský triatlonový profesionál a bývalý výsadkář Karol Džalaj vloni triumfoval z kraje sezony na Czechmanovi. Pak si střihnul "osobák" 8:13 na IM distanci v Poznani. V dalším rozletu ho zastavily zdravotní potíže s achilovkou. Nyní je zpátky v plné tréninkové zátěži a v rámci otestování formy před Challenge Taiwan zvítězil na "půlce" Taitung Puyama Internatiol triathlon, odkud Vám přinášíme jeho zajímavou reportáž. Ve svém závodním kalendáři má znovu tradičně start na Czechmanovi. Obhájí svou loňskou spanilou jízdu za triumfem?
14.04.2017 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>Svět Diskuze

Mým vzorem jsou bratři Brownleeové, říká Martin Semerád

Martin Semerád závodí za oddíl TJ Bižu Jablonec a v loňské sezoně vybojoval stříbro v celkovém bodování ČP mezi dorostenci. V rozhovoru jsme si povídali o nových impulsech v tréninku, triatlonových snech a závodních plánech pro letošní sezonu.
12.04.2017 - Josef Rendl

Garmin Forerunner 935 je král mezi běžeckými a triatlonovými sporttestery

Značka Garmin představila nový chytrý GPS sporttester s označením Forerunner 935. Svým tvarem a rozměry je podobný nedávno oznámeným hodinkám fénix5, je ale lehčí, menší a jako sporttester výkonnější. Forerunner 935 je navržen tak, aby vyhověl požadavkům nejnáročnějších sportovců, včetně vyznavačů dlouhých triatlonů nebo ultra dlouhých běžeckých závodů.
08.04.2017 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Materiál Diskuze

Helena Erbenová zahájila sezonu Xterra stříbrem na Maltě

V lednu o sobě dala Helena vědět, když vybojovala podruhé v kariéře titul mistryně Evropy v zimním triatlonu. Minulý víkend zahájila Xterra sezonu a opět stála na stupních. Jaké jsou její dojmy ze závodu, jak se na závod připravovala a co ji čeká v letošní sezoně se dozvíte z našeho rozhovoru.
06.04.2017 - etriatlon.cz

Cíle mám vysoké, ale střízlivé, říká Honza Šneberger před sezonou

Rokycanský dlouhotraťař Honza Šneberger neměl příliš vydařenou loňskou sezonu, ale v současné době už ho nelimituje zranění a má za sebou jarní přípravný kemp na Kanárských ostrovech. Se svou přítelkyní triatlonistkou Luckou Klimešovou už spřádají závodní plány na rozjezd pohárové domácí sezony. Více v rozhovoru
03.04.2017 - Josef Rendl
Počet položek: 4441položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
28.4.17Snažím se podporovat děti v plnění jejich snů, říká Tomáš Slavata
25.4.17Je to pro mě pěkný start do sezony, říká Lukáš Červenka po bronzu z MČR v aquatlonu
24.4.17Ali Brownlee zvítězil na Kanárských ostrovech, Michovský a Richterová si vezou slot z Texasu