Španěl Ruben Ruzafa patří dlouhodobě do nejužší světové špičky v terénním triatlonu a má na svém kontě tři tituly mistra světa v této disciplíně. V neděli přesvědčivě zvítězil na prachatickém XTERRA Czech. Pro Etriatlon poskytl tento exkluzivní rozhovor
19.07.2018 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Xterra Diskuze

Pavel "Karlos" Petrásek a Kateřina Janovská zvítězili na HamrMan Sprint 2018

V neděli 15.7.2018 se v Hamru na Jezeře, okres Česká Lípa, uskutečnil již 4. ročník stále oblíbenějšího triatlonového závodu Hamrman Sprint, který je součástí Hamrman Tour čítající tři závody rozdělené dle délek tratí (Hamrman 70.3, Hamrman Sprint a Hamrman Hobby). Závod se skládá z 750m plavání, 20km na kole a 6km běhu. Plave se v Hamerském jezeře, na kole se jede po pěkném asfaltu do nedalekých obcí Osečná, Družcov a běží se po lesních cestách a silnici kolem jezera.
19.07.2018 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín Diskuze

O Evropské tituly ve sprint triatlonu se pojede v Tartu

TARTU (Estonsko), 18. července – V estonském Tartu začíná boj o evropské tituly. Od 19. do 22. července se tu uskuteční mistrovství Evropy na distancích sprint triatlonu. Juniory čeká kromě individuálního závodu také štafeta.
18.07.2018 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon Diskuze

Na MS v ITU dlouhém triatlonu zvítězili Frederiksen a Dapena

Světový šampionát se tradičně jezdí na vzdálenostech 3 km plavání, 120 km na kole a 30 km běhu, tuto porci kilometrů nejlépe zvládla Dánka Frederiksen a Španěl Dapena. Z českých závodníků se na start postavila pouze závodnice AG Milada Brabcová, která obsadila 21. místo v K40-44.
17.07.2018 - Franta Schoval
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Příbramský triatlonový reprezentant Tomáš Zikmund má za sebou úspěšný závod v Maďarsku. Nyní se chystá na mistrovství Evropy juniorů do Tartu a rád by se podíval i na mistrovství světa do Austrálie. Více v rozhovoru.

Kdo jsou favorité nedělního XTERRA CZECH v Prachaticích?

Jihočeské Prachatice o tomto víkendu opět ožijí terénním triatlonem XTERRA. Na start se chystají hvězdy světového formátu, které budou chtít prohnat i čeští reprezentanti. Přinášíme vám představení hlavních adeptů na medailové posty
13.07.2018 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Czech Diskuze

Přijďte na 7. ročník Pražského triatlonu v Horních Počernicích

Praha 12. 7. 2018 – Sdružení H-Triatlon pořádá již sedmý ročník silničního triatlonového závodu, který se letos uskuteční v neděli 22. července 2018 v pražských Horních Počernicích se zázemím u Rybníku Eliška. Cyklistická část závodu povede opět po uzavřené pozemní komunikaci stejnou trasou jako v předchozích ročnících. Pražský triatlon je součástí bodované série H-Triatlon TOUR 2018.
12.07.2018 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Různé Diskuze

Vše se může změnit dalším závodem, říká Silvie Pavlíčková

Triatlonistka z Hulína trénuje čerstvě pod vedením zkušeného kouče Jardy Hýzla a po čtyřech závodech figuruje na čelní pozici průběžného hodnocení seriálu Ford Czechman Tour. Jak začala s triatlonem, jaké má sny a cíle a jak je spokojena po PalavaRace? Více v našem rozhovoru

Evropský šampionát ovládli Frodeno a Ryf

Jan Frodeno a Daniela Ryf dominovali ve Frankfurtu, Lisa Norden a Florian Angert zvítězili v Jönköpingu. Z Čechů se blýskl Miroslav Richter, který zajel skvěle ve Frankfurtu.
10.07.2018 - Franta Schoval

Atmosféra na Solarbergu byla monstrózní, říka Lukáš Slatinský po Challenge Roth

Závodník pražského HISPORT týmu Lukáš Slatinský má za sebou povedený začátek sezony. V absolutním pořadí vybojoval 3. místo na Krušnomanovi, 2. na Czechmanovi a skončil 5. na Challenge Roth ve své age-group ve velmi rychlém čase 8:57. O tom jak se pro něj závod vyvíjel a jaké má další plány, se dočtete v rozhovoru.
Počet položek: 4704položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
19.7.18Závod v Prachaticích je jeden z nejhezčích na světě, říká Ruben Ruzafa, vítěz XTERRA Czech
19.7.18Pavel "Karlos" Petrásek a Kateřina Janovská zvítězili na HamrMan Sprint 2018
18.7.18O Evropské tituly ve sprint triatlonu se pojede v Tartu
17.7.18Na MS v ITU dlouhém triatlonu zvítězili Frederiksen a Dapena
16.7.18"Sledujte blížící se závody, protože forma přichází" říká Tomáš Zikmund před mistrovstvím Evropy
13.7.18Kdo jsou favorité nedělního XTERRA CZECH v Prachaticích?