Český pohár v duatlonu

Černým koněm závodu bude Lukáš Kočař, říká Tomáš Langhammer

Do startu kultovního otvíráku letošní sezony v dlouhém triatlonu a duatlonu Krušnoman zbývají dva dny. Startovka praská ve švech, budou se přepisovat historické tabulky v počtu účastníků. Kdo pokoří Karla Zadáka v jeho spanilé jízdě za krušnomanskou neporazitelností? Přečtěte si rozhovor s ředitelem závodu Tomášem Langhammerem
10.05.2018 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon>Český pohár v duatlonu Diskuze

Reprezentanti závodili na finále v Rotterdamu, v Příbrami se konal Klasik Duatlon

O světové tituly v olympijském triatlonu se bojovalo v Rotterdamu, kde se konal finálový závod ITU World triathlon series, zvítězili Flora Duffy a Vincent Luis. českým reprezentantům se nedařilo podle jejich představ, v chladném počasí si nejlépe z našich vedli Vendula Frintová a Jan Čelůstka. Poslední díl seriálu Ford Czechman Tour obstaral Klasik Duatlon, kde zvítězili Petr Soukup a Helena Kotopulu. Více v reportáži
17.09.2017 - Josef Rendl

Mistry republiky v duatlonu se v Žamberku stali Debnar a olympionička Moravcová

Zámecký park města Žamberk byl v sobotu 20. září dějištěm mistrovství České republiky v krátkém duatlonu. Závodu s názvem Žamberský NO+BL duatlon se zúčastnili i dva olympionici. Vytrvalec a 67. Muž olympijského maratonu v Londýně Jan Kreisinger a běžkyně na lyžích a účastnice her v Soči Klára Moravcová.
21.09.2014 - Victoia production

Olympijský maratonec Kreisinger před MČR v duatlonu. Snad zvládnu přehazovat

Jan Kreisinger je český atlet a běžec, který se specializuje na dlouhé tratě. Na olympiádě v Londýně před dvěma lety bojoval v maratonu a doběhl na 67. místě. Nyní se tento český reprezentant a olympionik premiérově postaví na start duatlonu. A rovnou půjde o mistrovství republiky, které v sobotu hostí Žamberk.
17.09.2014 - Victoia production

V Žamberku se bude bojovat o tituly mistrů republiky v duatlonu, představí se i dva olympionici

V sobotu 20. září se v zámeckém parku města Žamberk koná již 24. ročník závodu s názvem Žamberský NO+BL duatlon, který je mistrovstvím republiky v krátkém duatlonu. Vítězové se stanou národními šampiony. Na start se postaví i dva čeští olympionici. Klára Moravcová reprezentovala Česko na olympiádě v Soči v běžeckém lyžování, Jan Kreisinger se před dvěma lety postavil na start maratonu při olympiádě v Londýně.

Závěrečný díl Českého poháru v dlouhém triatlonu ovládli v Příbrami Truhlář a Otrubová

V Příbrami se konal závod Klasik Duatlon, který byl sedmým a zároveň posledním dílem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu. Závodu složený z 5 kilometrů běhu, 60 kilometrů na kole a závěrečných 15 kilometrů běhu ovládli Luboš Truhlář a Slovenka Veronika Otrubová. Součástí sportovního dne byly i závody dětí, týmů a štafet. A právě vítězům dětských kategorií předávala ceny olympionička a dálková plavkyně Jana Pechanová.
07.09.2014 - Victoia production

Krušnomana ovládli Truhlář s Potůčkovou

V Klínech se konal jubilejní desátý ročník Krušnomana, který byl mistrovství České republiky v dlouhém duatlonu a zároveň i úvodním závodem FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Národními šampiony se na náročných tratích při rekordní účasti 135 závodníků stali Luboš Truhlář a Eva Potůčková, která se po mateřské vrátila ve skvělé formě.
10.05.2014 - Victoia production

Švarc si pro národní titul v duatlonu doběhl nadvakrát, ženám v Žamberku vládla veteránka Grabmüllerová

Národním šampionem v krátkém duatlonu se s letošní sezonou na domácí scéně rozloučil Přemysl Švarc. Český olympionik s přehledem ovládl 23. ročník závodu v zámeckém parku Žamberk. V ženské konkurenci si mistrovský titul přivlastnila triatlonová veteránka Šárka Grabmüllerová.
22.09.2013 - Victoia production

Wainer je po šesti letech mistrem republiky v duatlonu, ženám v Příbrami kralovala Vykoukalová

Mistry republiky v duatlonu se v Příbrami stali Jan Wainer a Simona Vykoukalová. Závod Klasik Duatlon byl posledním dílem prestižního seriálu FORD CZECHMAN TOUR Český pohár v dlouhém triatlonu.
08.09.2013 - Victoia production

Brutální běh po sjezdovce a ideální podmínky. Krušnomana ovládli Vabroušek a Krejčová

Vabroušek potvrdil roli favorita a vyhrál úvodní podnik seriálu Ford Czechman Tour Českého poháru v dlouhém triatlonu. Vítězství mezi ženami v Klínech u Mostu slavila Petra Krejčová. Devátý ročník náročného závodu pod názvem Krušnoman Long Distance Duathlon se v sobotu konal jako duatlon na tratích 5 kilometrů běhu, 75 kilometrů na kole a 15 kilometru běhu. Ironman Vabroušek vybojoval první místo famózním finišem v čase 3:40:16, když v závěrečném 15 km dlo
11.05.2013 - Victoia production
Počet položek: 46položek na stránku: 1 2 3 4 5 > >|
17.5.18Snad poprvé v životě jsem se stihla dívat při závodě po okolí, říká Lenka Králová