Další Xterra o víkendu v Brně

24.07.2007 -
V letošní sezóně pošesté, ale poprvé v historii v Brně, odstartuje v sobotu další závod Českého poháru XTERRA. Centrum závodu bude umístěno do Popůvek přímo k Dolnímu rybníku, kde se kromě startu a cíle odehraje celá plavecká část a také všechny změny disciplín v depu.

Letošní mistr republiky v terénním triatlonu Karel Zadák zve všechny na brněnskou Xterru. Jede se těsně kolem jeho domu a na sobotní závod si opravdu věří. Na domácí trati se bude chtít Zadák předvést a bude bojovat o své čtvrté vítězství.

Úvodní kilometrové plavání v rybníku bude rozděleno na dva okruhy s několika výběhy z vody. Následující troj okruhová cyklistická část zavede závodníky až k závodišti, kde se jezdí motorkářské GP. Okruh je dlouhý devět kilometrů s převýšením 200 metrů, není ovšem nikterak náročný. Celková délka cyklistiky bude tedy 27 km. Na závěr se ještě 9 km poběží.

Závod startuje 28. července ve 12:00, registrace bude probíhat od 10:00 u startu. Pro nejlepší závodníky budou také tentokrát připraveny finanční odměny, nejlepší ve věkových kategoriích si pak odnesou věcné ceny. Více najdete na www.xterra.czwww.trilamy.org.


Karel Zadák

Hodnocení:
Přečteno 155x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková