ČP

Dramatický souboj až do posledních metrů sledovali diváci při sobotní Velké ceně Sokolova a Karlovarského kraje, která byla předposledním závodem v seriálu TRIATLON CZECHTRISERIES 2017. Z vítězství se radovali Jan Čelůstka a Pavlína Poláčková
13.08.2017 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Po třech letech se český triatlonový pohár vrací do Sokolova, kde se již zítra bude bojovat o další pohárové body. Český reprezentant Jan Čelůstka se bude snažit prodloužit svou sérii vítězství na domácí půdě.
11.08.2017 - ČTA

Známý triatlonový pár ovládl MČR ve sprintu v Táboře

V Táboře se v neděli odehrávalo MČR na sprintových distancích. Z vítězství se radovali Jan Čelůstka a Romana Gajdošová. Navíc se zde jel i EP juniorů, kde fantastickým výkonem oslnila Iveta Fairaislová, která vybojovala 2.místo mezi juniorkami. V Praze se v rámci Challenge Prague jel i krátký závod pro širokou veřejnost, zde byli nejrychlejší z Čechů Ondřej Němeček a Tereza Skuhrová.
31.07.2017 - Franta Schoval

Triatlonisté se utkají o mistrovské tituly v terénu i mládežnické pohárové body

MOST, PRAHA, 21. července 2017 - Neděle tentokrát nebude dnem odpočinku. Alespoň ne pro triatlonisty, které čekají 23. července hned dva významné závody. V Mostě se o titul Mistra ČR utkají terénní triatlonisté a na Pražském triatlonu pojedou o pohárové body žáci a dorostenci.
21.07.2017 - Franta Schoval

MČR Ekolsuperprestige ovládli v Brně Čelůstka a Rudolfová

Na závěr sezony se v Brně rozhodovalo o mistrovských titulech v olympijském triatlonu. V neděli 4.9. se konal již 24. ročník Ekol Superprestige, který byl zároveň posledním podnikem letošního ČP. Mistrovský titul obhájil reprezentant Jan Čelůstka, mezi ženami kralovala Rakušanka Theresa Moserová. Republikový titul vybojovala Jitka Šimáková-Rudolfová.
05.09.2016 - Victoia production

Velkou cenu E.ON v Táboře ovládli Rusové. Domácími šampiony jsou Čelůstka a Zimovjanová

V neděli se po republikovém šampionátu ve středním triatlonu v Praze konal i domácí šampionát ve sprinttriatlonu. V Táboře zahájili junioři dalším dílem Evropského poháru, odpoledne se konal závod dospělých kategorií. Početné pole ruských závodníků dominovalo, z Čechů zvítězil Jan Čelůstka a trochu překvapivě mladičká Tereza Zimovjanová. Více v reportáži ze závodu
02.08.2016 - Victoia production

V neděli odstartuje Velká cena E.ON v Táboře. Závod je EP juniorů a MČR dospělých

Jihočeský Tábor hostí svým 33. ročníkem třetí díl ČP v triatlonu. Po závodech v Plzni a Příbrami se závodníci utkají na vzdálenostech sprinttriatlonu. Pro juniory to bude Evropský pohár, pro dospělé se jedná o Mistrovství republiky. Startovní listina je nabitá, o medaile se bude bojovat do posledních metrů závodu.
29.07.2016 - Victoia production

Jitka Rudolfová a Jan Čelůstka vyhráli druhý díl triatlonového ČP v Příbrami

V příbramském areálu Nový rybník se po jarní aquatlonové premiéře v Českém poháru, konala i ta triatlonová. Oblíbený sportovní areál se zkušenostmi z běžeckých a duatlonových závodů přivítal téměř tři stovky triatlonistů všech věkových kategorií. V hlavním závodě triumfovali Jan Čelůstka a Jitka Šimáková-Rudolfová.
21.06.2016 - Victoia production

Tato sezóna měla světlé i tmavé stránky, říká Romana Gajdošová

Mladičká slovenská závodnice v dresu brněnského Ekol Team letos vystoupala na bronzový stupínek v celkovém bodování ČP v olympijském triatlonu. V rozhovoru bilancuje uplynulou sezonu a prozrazuje své další plány a sny.
19.11.2015 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP

Frintová s Čelůstkou jsou mistry ČR, v závodě Evropského poháru juniorů zářila Machačová

V Táboře pokračoval svým pátým dílem Český pohár v olympijském triatlonu. Závod s názvem Velká cena E.ON, Triatlon Tábor byl mistrovstvím České republiky ve sprint triatlonu a národními šampiony se stali Vendula Frintová a Jan Čelůstka. Podnik u rybníka Jordánu byl zároveň Evropským pohárem juniorů, kde mezi juniorkami zářila Jana Machačová
03.08.2015 - Victoia production
Počet položek: 128položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
19.8.17Startovní listina prvního SP v Karlových Varech odtajněna
18.8.17S potěšením jsem sledoval rozhodčí, jak se s tím nemažou, říká Tomáš Ekl po IM Hamburk
17.8.17Helena Erbenová Karásková má kompletní sbírku medailí z Xterra i nové příjmení
16.8.17Triatlonová premiéra běžkyně Báry Jíšové
15.8.17Uplynulý víkend byl ideální pro začínající triatlonisty
14.8.17Přemysl Švarc zvládl "půlku" pod 4 hodiny. Simona Křivánková opět zářila
13.8.17Čtyři desetiny rozhodly o vítězství Čelůstky při poháru v Sokolově. Ženám vládla Poláčková
11.8.17Závod pro elitu i rekreační triatlonisty. O pohárové body se bude závodit v Sokolově
10.8.17Posledních 10 kilometrů jsem si mohl užít na pohodu, říká Vabroušek po vítězném Slovakmanovi
9.8.17František Kubínek má víkendový double!