Ironman Florida

IM Florida – bez plavání, bez Starykowicze, pro Sanderse a Vlerken

Chaos provázel letošní ročník Ironman Florida. Závod bez plavání ovládl Lionel Sanders, který šokoval na půlce v Mont Tremblant. Mezi ženami své loňské vítězství obhájila nestárnoucí Vlerken. Nejlepším Čechem byl Vít Kovařík, který zajel životní závod. Více v článku.

Ironman Florida pro Corrala, Starykowicz má rekord, Ospalý je třetí! Všichni v čase pod 8hodin.

AKTUALIZOVÁNO. Premiéru jako hrom zažil na Ironmanu Filip Ospalý. Andrew Starykowicz stanovil nové cyklistické maximum a Victor del Corral převálcoval všechny.

Na Floridě se přepisovaly historické tabulky!

Ironman Florida přepsala historické tabulky! O tento čin se postaral Andrew Starykowicz, který cyklistickou část zajel v neskutečném čase 4:04,39 !!!! Kdo zvítězil a jak si vedl Petr Vabroušek se dočtete v článku.

Tento víkend? Ironman Florida!

Závod počal svojí éru v roce 2002 a nyní oslaví kulaté desáté výročí. Ironman Florida je jediným americkým Ironmanem, jehož vítěz se pyšní časem pod 8hodin. Letos ve startovní listině nechybí ani české zastoupení. Více informací v článku.

Obrazem Ironman Florida

V listopadu se na Floridě uskutečnil závod série Ironman. Poněkud s odstupem času uveřejňujeme podrobnou fotoreportáž ze závodu. Fotografie nám zaslal účastník závodu David Sajner.

IronMan Florida – kdo nezmrzne vyhraje

Necelý týden po závodě mi konečně rozmrzli prsty u rukou a jsem schopen napsat krátkou reportáž z podzimní opalovačky na Floridě. (Autor: David Sajner)

Češky svedly souboj o Ironmanský bronz

Gábina Loskotová a Tereza Macel svedly na Ironman Florida souboj o bronz, to bylo překvapení i pro zasvěcené. Gábině trvalo celých 30 km excelentního běhu než se probojovala před Terezu a na kýženou medailovou pozici. Čechokanaďanka podala výborný výkon, po vynikajících dvou disciplínách se jí povedl i běh, který ji zklamal na Havaji.

IM Florida tento víkend, mýtus padnul

Ironman Florida bude definitivnim potvrzenim toho, ze jsou minulosti slabeji obsazene severoamerické kvalifikace. Letosni zavody za Atlantikem byly prehlidkou svetove spicky. Je potesitelne, ze k tomuto trendu hodne napomohli nasi ironmani Petr Vabrousek s Honzou Strangmüllerem, kteri tu pravidelne startovali jako jedni z prvnich. Dnes uz nejsou zadnym prekvapenim na startu vytecni Australane, Britove ci Japonci.
Počet položek: 8položek na stránku: 1
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
20.1.20Pavel Jindra a Pavlína Vargová jsou mistři ČR v zimním triatlonu 2020.
17.1.20Bylo to jako nejlepší letní tábor v životě, říká Martin Gabla
13.1.20Triathlon North Africa 2020
10.1.20Dávám si pozor, abych se nepřetěžoval, říká Petr Vabroušek
7.1.20Triatlon Team Tábor - představení klubu
31.12.19Laufy, dálkové běhy BOŽSKÉ DESATERO
29.12.19Běžky, ANO! Samota je někdy nejlepší přítel!
26.12.19Letos jsem chtěl dát 40 závodů, nakonec kvůli zranění je jich 33, říká Tomáš Bednář
19.12.19Radost mám z MS v Nice, zklamal mě Moraviaman, říká Honza Hradecký
12.12.19Byl to můj zatím nejlepší výkon v halfironmanu v životě, říká Lukáš Kočař