Jaké vybavení používají Ironmani 2016

Každoročně vydává LAVA MAGAZINE přehled vybavení které používají závodníci při Ironman World Championship ne jinak tomu bylo i letos. V článku naleznete přehled cyklostického vybavení. Jasnýmí vítězi jsou opět Cevelo v kategorii rámů, ISM v kategorii sedel, Zipp v kolech, Shimano v sadách.
08.10.2016 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Materiál Diskuze

Plavecké tréninky 2 pro podzimní inspiraci - 3 varianty

Podzimní a zimní období je pro zdokonalování plavání jako dělané. Pravidelně 1x za týden pro vás budeme, společně s Tréninkovým centrem Etriatlon Teamu, připravovat plavecké motivy pro inspiraci. V případě, že budete mít zájem nějakou část dovysvětlit nebo nebudete něčemu rozumět neváhejte nás kontaktovat ve formuláři pod článkem. Trénink je upraven do 3 variant. Pro tento pátek připravila Katarina Gálová Bicanová. Její trénink bude vždy první pátek v měsíci

Češi na startu IM Hawaii 2016 - 3..část (Michovský, Jiránková, Pekárek)

Přinášíme vám portrét další trojice českých triatlonistů, kteří v sobotu změří síly sami se sebou, soupeři a náročným klimatem havajského ostrova. Petra Michovského i Petru Jiránkovou čeká křest ohněm, padesátník Milan Pekárek startuje podruhé.

Havajské střípky - denně AKTUALIZOVANÉ

Přinášíme Vám denně aktualizované zprávy z dějiště mistrovství světa na Havaji.

Češi na startu IM Hawaii 2016 - 2.část (Richtrová, Procházka, Tkáč)

Čechoameričanka Jana Richtrová se netají s ambicemi opanovat svojí Age group. Ironstarský borec David Procházka by rád vylepšil předloňské havajské vystoupení. A jak dopadne premiéra pro zlínského Dana Tkáče?

Češi na startu IM Hawaii 2016 - 1.část (Svoboda, Soukup, Sumbal)

V sobotu odstartuje v havajské Koně megasvátek světového triatlonu. Na startu bude i početné pole českých Ironmanů. Jak si povede Marek Svoboda v barvách Etriatlon team při své premiéře? Co ukáže rychlonohý borec z Nové Paky Petr Soukup? Vylepší Karel Sumbal při své druhé havajské účasti svůj čas?

Ironman Barcelona - výsledky Čechů

05.10.2016 - Tomáš Mika
Rubrika: eTriatlon>Krátké zprávy Diskuze

Ironmany se pro mě staly srdcovkou, říká Helena Kotopulu

Svěřenkyně Petra Vabrouška Helena Kotopulu vlétla do světa triatlonu jako kometa. Čtvrté místo na Moraviamanovi, vítězství na půlce Doksyrace a nedávno i skvělý výkon na IM Mallorca, který ji vynesl havajský slot na rok 2017.

Ve sjezdu jsem měl kolizi s protijedoucím autem, říká Tomáš Bednář po Elbamanovi

Zkušený triatlonista z Vysočiny Tomáš Bednář vyrazil na svůj oblíbený závod na ostrově Elba. Na halfironmanské distanci finišoval jako nejlepší z Čechů na šestém místě. Na cyklistice měl střet s autem a bojoval i se zraněnou achilovkou. Více v rozhovoru

Plavecké tréninky pro podzimní inspiraci - 3 varianty

Podzimní a zimní období je pro zdokonalování plavání jako dělané. Pravidelně 1x za týden pro vás budeme, společně s Tréninkovým centrem Etriatlon Teamu, připravovat plavecké motivy pro inspiraci. V případě, že budete mít zájem nějakou část dovysvětlit nebo nebudete něčemu rozumět neváhejte nás kontaktovat ve formuláři pod článkem. Trénink je upraven do 3 variant.
Počet položek: 4418položek na stránku: |< < 4 5 6 7 8 9 10 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
20.2.17Občas mě překvapuje, co všechno tělo vydrží, říká Petr Šlajs
15.2.17Prvním velkým závodem bude letos IM Texas, plánuje Tomáš Mika
13.2.17Halfironman v Pule mi "zachránil" celou loňskou sezonu, říká Honza Volár
9.2.17Osm důvodů proč trénovat s měřičem výkonu
9.2.17Čeká mě opět pestrá závodní sezona, říká Tomáš Bednář
7.2.17S Frodenem se vidím třikrát týdně, říká Jakub Langhammer
2.2.17Pro letošek mám velké plány, říká Pepa Křivánek
31.1.17Vloni mi přála "konstelace hvězd", říká Vojta Bednarský, vítěz poháru v terénním triatlonu
31.1.17PRAVIDLA TRIATLONU: Drafting
30.1.17Helena Erbenová vyhrála ME v zimním triatlonu