Španěl Ruben Ruzafa patří dlouhodobě do nejužší světové špičky v terénním triatlonu a má na svém kontě tři tituly mistra světa v této disciplíně. V neděli přesvědčivě zvítězil na prachatickém XTERRA Czech. Pro Etriatlon poskytl tento exkluzivní rozhovor
19.07.2018 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR>Xterra Diskuze

Příbramský triatlonový reprezentant Tomáš Zikmund má za sebou úspěšný závod v Maďarsku. Nyní se chystá na mistrovství Evropy juniorů do Tartu a rád by se podíval i na mistrovství světa do Austrálie. Více v rozhovoru.

Vše se může změnit dalším závodem, říká Silvie Pavlíčková

Triatlonistka z Hulína trénuje čerstvě pod vedením zkušeného kouče Jardy Hýzla a po čtyřech závodech figuruje na čelní pozici průběžného hodnocení seriálu Ford Czechman Tour. Jak začala s triatlonem, jaké má sny a cíle a jak je spokojena po PalavaRace? Více v našem rozhovoru

Atmosféra na Solarbergu byla monstrózní, říka Lukáš Slatinský po Challenge Roth

Závodník pražského HISPORT týmu Lukáš Slatinský má za sebou povedený začátek sezony. V absolutním pořadí vybojoval 3. místo na Krušnomanovi, 2. na Czechmanovi a skončil 5. na Challenge Roth ve své age-group ve velmi rychlém čase 8:57. O tom jak se pro něj závod vyvíjel a jaké má další plány, se dočtete v rozhovoru.

Radost ze slotu je přímo úměrná ceně letenky do JAR, říká Gabriela Hejtíková

Známá triatlonová fotografka se o víkendu postavila na start ME na Ironman 70.3, které se konalo v dánském Elsinore. Po vyrovnaném výkonu ve všech disciplínách vybojovala kvalifikační slot na MS, které se bude konat v Jihoafrické republice. V rozhovoru vypráví o průběhu závodu, přípravě a radosti z focení.

"Málem jsem nenašel kolo v depu" říká Radim Grebík po 7. místě na evropském poháru juniorů v Kitzbühelu

Závodník Zlínského klubu Titan TRILIFE Radim Grebík má za sebou povedený start do sezony. Věkem stále dorostenec, se už prosazuje i mezi juniory. O víkendu na EPJ v Kitzbühelu skončil na 7.místě, jako nejlepší z Čechů. Více v rozhovoru
20.06.2018 - Jan Volar
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory, profily>ČR Diskuze

Tomáš Svoboda se stal mistrem světa v kvadriatlonu, teď má před sebou další výzvy

Tomáš Svoboda za svou kariéru vyzkoušel už několik multisportovních disciplín. Úspěšně dokončil Ironman na Hawaii, poté byl několik let v reprezentaci v olympijském triatlonu, kde absolvoval mimo jiné i evropské hry v Baku. Je mistrem světa biatle a má za sebou řadů úspěchů v aquatlonu. Nyní se přeorientoval na kvadriatlonistu a v polovině své druhé sezony už má na kontě několik významných titulů. Více v rozhovoru
15.06.2018 - Jan Volar

Helena Karásková třikrát zlatá: ovládla Xterru, swimrun i MČR v terénním triatlonu

Dva týdny, tři vítězství. Taková je zlatá bilance Heleny Karáskové. O jejích dojmech ze závodu se můžete dočíst v našem rozhovoru
08.06.2018 - Josef Rendl

Ve vítězství jsem začal věřit po dvou kilometrech běhu, říká Tomáš Řenč

V sobotu si na republikovém šampionátu v rámci CZECHMANA poradil se zbytkem startovního pole i horkým počasím a bez krize zvítězil. Rád by objel celý letošní pohár a na IM Barcelona si zajistil premiérovou havajskou účast. Více v rozhovoru

Málem se mi nepodařilo odletět, nakonec to byl jeden z mých nejlepších závodů, říká Petra Kuříková

Česká reprezentantka Petra Kuříková vstoupila do světového poháru 8. místem v mrazivé Astaně. Nyní žije se svým přítelem ve Švýcarsku a pod trenérským vedením Luboše Bílka se připravuje na další světové poháry. Ráda by se podívala i na olympijské hry. Více v rozhovoru
Počet položek: 1147položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
19.7.18Závod v Prachaticích je jeden z nejhezčích na světě, říká Ruben Ruzafa, vítěz XTERRA Czech
19.7.18Pavel "Karlos" Petrásek a Kateřina Janovská zvítězili na HamrMan Sprint 2018
18.7.18O Evropské tituly ve sprint triatlonu se pojede v Tartu
17.7.18Na MS v ITU dlouhém triatlonu zvítězili Frederiksen a Dapena
16.7.18"Sledujte blížící se závody, protože forma přichází" říká Tomáš Zikmund před mistrovstvím Evropy
13.7.18Kdo jsou favorité nedělního XTERRA CZECH v Prachaticích?