Dávám si pozor, abych se nepřetěžoval, říká Petr Vabroušek

Zlínská ikona českého triatlonu Petr Vabroušek završil vloni jubilejní třicátou sezonu, ale končit ještě zdaleka nehodlá. Jak se mu dařilo, kde se mu nejvíc líbilo a kde to bylo na hraně možností a schopností? více v našem rozhovoru
10.01.2020 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Jihlavského triatlonistu Tomáše Bednáře není potřeba představovat. Letošní 26. sezonu pojal ve svém obvyklém stylu častého závodění převážně mimo hranice ČR, kde za víkend stihl i dva triatlonové starty. Jak se mu dařilo a jaký má názor na swimrun a podporu od ČTA si můžete přečíst v našem rozhovoru.
26.12.2019 - Josef Rendl

Radost mám z MS v Nice, zklamal mě Moraviaman, říká Honza Hradecký

Příbramský triatlonista Honza Hradecký zakončil svou 19. sezonu v triatlonu. S pěti starty v seriálu Czechman Tour bere sedmé místo celkového pořadí. Ve španělské Marbelle získal slot na MS 70.3 v Nice a na extrémním Oravamanovi se s Vencou Holubem přetahovali o stříbro do posledních metrů. Více v rozhovoru
19.12.2019 - Josef Rendl

Byl to můj zatím nejlepší výkon v halfironmanu v životě, říká Lukáš Kočař

V nabité konkurenci světových triatlonových hvězd se závodník Konrad Tools Team Lukáš Kočař vešel do Top Ten. Jak hodnotí své osmé místo, čerstvou spolupráci s Lubošem Bílkem a výsledky v letošní sezoně?
12.12.2019 - Josef Rendl

Všechna ta dřina nebyla nakonec zbytečná, říká Honza Vyhnánek po IM Cozumel

Byl to pátý Honzův triatlonový závod. V mexickém Cozumelu si skvěle poradil se všemi úskalími a v čase 9:08 finišoval pro vysněný havajský slot.
04.12.2019 - Josef Rendl

Jan Landa, thajský box a triatlon, láska na celý život...

Tohohle sympaťáka jsem potkala na letišti při odletu do Thajska. Parta, které jsem byla součástí měla namířeno trénovat thajský box a mám mise byla silniční cyklistika. Nicméně po 3 týdnech jsem zjistila, že Honza není jen boxér, ale triatlonista, milovník dalších sportů a inspirativní jedinec .
02.12.2019 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR Diskuze

Užíval jsem si vynikající společnost xterrácké výpravy, říká Honza Šneberger

Na Havajské ostrovy se vrátil po pěti letech, kdy v ikonické Koně startoval na Ironmanském šampionátu. Tentokrát se po slotu z Prachatic vypravil na ostrov Maui, kde si zapsal Xterra zářez ve svém bohatém triatlonovém portfoliu. Jak se mu závod vydařil a co říká na své 11. místo v Age group?
29.11.2019 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Rozhovory>ČR>Xterra Diskuze

Jsem rád, že ještě nepatřím do starého železa, říká Pepa Křivánek

Uplynulá letošní sezona se pro Pepu nesla ve znamení mnoha závodů, jak v zahraničí, tak domácích pohárových startů. V konečném zúčtování z toho bylo šesté místo v celkovém bodování Czechman Tour. Co říká na letošní sezonu a jak pojme zimní přípravu? Dozvíte se v našem rozhovoru
22.11.2019 - Josef Rendl

Paratriatlonista Honza Tománek se ohlíží za stříbrným MS a úspěšnou sezonou

Honza se postavil potřetí na start MS 70.3 a potřetí vybojoval medaili. Po dvou zlatých bral letos ve francouzském Nice stříbro. Jak hodnotí letošní sezonu? Více v rozhovoru
15.11.2019 - Josef Rendl

Milda Bayer úspěšně pokračuje ve své bohaté kariéře, což dokumentují jeho výsledky za rok 2019.

Sezona triatlonové legendy Mildy Bayera byla dlouhá a bohatá na závody, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. A podle dosažených výsledků také velmi úspěšná.
13.11.2019 - etriatlon.cz
Počet položek: 1220položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
20.1.20Pavel Jindra a Pavlína Vargová jsou mistři ČR v zimním triatlonu 2020.
17.1.20Bylo to jako nejlepší letní tábor v životě, říká Martin Gabla
13.1.20Triathlon North Africa 2020
10.1.20Dávám si pozor, abych se nepřetěžoval, říká Petr Vabroušek
7.1.20Triatlon Team Tábor - představení klubu
31.12.19Laufy, dálkové běhy BOŽSKÉ DESATERO
29.12.19Běžky, ANO! Samota je někdy nejlepší přítel!
26.12.19Letos jsem chtěl dát 40 závodů, nakonec kvůli zranění je jich 33, říká Tomáš Bednář