Ironman, dlouhý TT

Tomáš Řenč zajel v závěru letošní sezony nejlepší výsledek na Ironmanu

Tomáš avizoval předem, že poslední závod sezony bude jeho vrcholem. V říjnu se vypravil do španělské Barcelony, aby v se v závodě série Ironman pokusil o havajský slot. Nakonec doběhl na pátém místě, což bohužel kvalifikaci nepřineslo, i tak byl ale se svým výkonem spokojený. Více v rozhovoru

David Jílek obhájil loňský triumf na WINTERMANOVI

Vloni se přetahoval o vítězství s Petrem Vabrouškem, letos byl jeho největší soupeř Jan Venca Francke. Jeden z nejtěžších triatlonových závodů v Evropě si David podmanil podruhé za sebou. Skoro devět kilometrů plavání ve velmi chladné vodě Labe, silný vítr na kopcovité 180ti kilometrech trati cyklistiky a maraton s finišem na Ještědu. Výsledný čas 11 hodin a 21 minut. O tom, jak prožil závod a jak hodnotí letošní sezonu jsme se bavili v následujícím rozhovoru

Jan Tománek obhájil titul mistra světa mezi hendikepovanými

Na svém kontě má už řadu cenných úspěchů v několika sportovních odvětvích, zejména v cyklistice. Loni k nim přidal titul světového šampiona a para triatlonu a 70.3 Ironman a v letošní sezoně snil o obhajobě. Povedlo se a Honza Tománek se mohl radovat v Jihoafrické republice z dalšího velkého triumfu. Více v rozhovoru

Člověk není ztracen v davu, říká Jan Šneberger o vstupu do PRO kategorie

Rokycanský triatlonista Honza Šneberger, který patří několik sezon do nejužší tuzemské špičky na poli dlouhého triatlonu se letos rozhodl pro vstup mezi profesionály. O jeho prvních dojmem ze závodů ve světové konkurenci povídal v našem rozhovoru

Na každý závod se pořád hodně těším a užívám si to, říká Petr Vabroušek

Zlínský železňák letos do svého multisportovního portfolia přidal swimrun, objel tradičně několik železňáků i půlek. V neděli bral bronz na Doksyrace, chystá se závodit v Rusku a nenechá si ujít ani extrémního Wintermana. S vrcholem MS v Ultramanu na Havaji. Více v rozhovoru

Lucka a Honza Šnebergerovi míří do PRO kategorie. O víkendu premiérově v Zell am See

Další krok v jejich triatlonové kariéře a nová výzva čeká manžele Šnebergerovi nadcházející víkend na IM 70.3 v Zell am See. První start mezi profesionály. Jak se na závod těší a co bylo důvodem k tomuto rozhodnutí? Více v rozhovoru

Vše se může změnit dalším závodem, říká Silvie Pavlíčková

Triatlonistka z Hulína trénuje čerstvě pod vedením zkušeného kouče Jardy Hýzla a po čtyřech závodech figuruje na čelní pozici průběžného hodnocení seriálu Ford Czechman Tour. Jak začala s triatlonem, jaké má sny a cíle a jak je spokojena po PalavaRace? Více v našem rozhovoru

Atmosféra na Solarbergu byla monstrózní, říka Lukáš Slatinský po Challenge Roth

Závodník pražského HISPORT týmu Lukáš Slatinský má za sebou povedený začátek sezony. V absolutním pořadí vybojoval 3. místo na Krušnomanovi, 2. na Czechmanovi a skončil 5. na Challenge Roth ve své age-group ve velmi rychlém čase 8:57. O tom jak se pro něj závod vyvíjel a jaké má další plány, se dočtete v rozhovoru.

Radost ze slotu je přímo úměrná ceně letenky do JAR, říká Gabriela Hejtíková

Známá triatlonová fotografka se o víkendu postavila na start ME na Ironman 70.3, které se konalo v dánském Elsinore. Po vyrovnaném výkonu ve všech disciplínách vybojovala kvalifikační slot na MS, které se bude konat v Jihoafrické republice. V rozhovoru vypráví o průběhu závodu, přípravě a radosti z focení.

Ve vítězství jsem začal věřit po dvou kilometrech běhu, říká Tomáš Řenč

V sobotu si na republikovém šampionátu v rámci CZECHMANA poradil se zbytkem startovního pole i horkým počasím a bez krize zvítězil. Rád by objel celý letošní pohár a na IM Barcelona si zajistil premiérovou havajskou účast. Více v rozhovoru
Počet položek: 385položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
15.11.18Helena Karásková přišla o poslední závody, sezonu přesto hodnotí velmi pozitivně
14.11.18V Japonsku měla ČR trojnásobné zastoupení
9.11.18Tomáš Řenč zajel v závěru letošní sezony nejlepší výsledek na Ironmanu
8.11.18Karel Sumbal první na Floridě
7.11.18Ráda bych někdy závodila v České republice, říká Svenja Thoesová
3.11.18Královnou českého triatlonu je opět Vendula Frintová
1.11.18Ráda závodím během celé sezony na jižní i severní polokouli, říká Laura Siddall
30.10.1810 medailí pro ČR z Haveje a Ibizy!