XTERRA OKOLO HRADCE

1.09.2005 -
Poslední závod ze série Brave XTERRA Czech Tour 2005 se pojede tuto sobotu v Hradci Králové, v areálu Biřička. Ve věkových kategoriích budou rozdány materiální ceny od firmy Cyklomax s.r.o., oficiálního dovozce kol Rock Machine, v kategorii elite ceny finanční. Na závěr bohaté sezóny pořadatelé pro závodníky připravili zajímavé a zábavné tratě.
Poslední závod ze série Brave XTERRA Czech Tour 2005 se pojede tuto sobotu v Hradci Králové, v areálu Biřička. Ve věkových kategoriích budou rozdány materiální ceny od firmy Cyklomax s.r.o., oficiálního dovozce kol Rock Machine, v kategorii elite ceny finanční.

Na závěr bohaté sezóny pořadatelé pro závodníky připravili zajímavé a zábavné tratě. Devítisetmetrové plavání je rozděleno do tří okruhů, na své si přijdou hlavně milovníci výběhů z vody. Pětikilometrový okruh pro horská kola je náročný hlavně technicky, pojede se pětkrát. Závěrečný desetikilometrový běh vede převážně po rovině a v každém ze dvou okruhů budou muset závodníci absolvovat metr hluboký brod.

Už jistým vítězem letošního Českého poháru v terénním triatlonu je Jan Kubíček. Před týdnem se stal na lipenské Xteře již po druhé za sebou mistrem republiky. O druhé místo bude bojovat František Žilák, který jezdí za hradecký Rock Machine a v sobotu pojede na skoro domácích tratích. Žilák ztrácí na druhého Tomáše Jiránka pouze několik bodů.

Mezi ženami je už také rozhodnuto.Prvenství v Českém poháru v terénním triatlonu patří Šárce Grabmüllerové před Katkou Loubkovou.

Závod v Hradci Králové startuje v sobotu, 3. září ve 12:00, prezentace bude probíhat od osmi hodin.

Více se dozvíte na www.xterra.cz 

Hodnocení:
Přečteno 109x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu