BRAVE XTERRA CZECH: Mnoho novinek…

8.06.2005 -
Přečtěte si pár řádků od ředitele závodu Michala Pilouška… Největší letošní novinkou našeho závodu BRAVE XTERRA CZECH 2005 je umístění centra závodu s depem, cílovou bránou i monumentálním pódiem do prostoru městského koupaliště v Hluboké nad Vltavou. Je to sice jen pár set metrů od původního místa, ale mnoho věcí se nám tím zjednodušilo a ubylo spousta starostí.

Přečtěte si pár řádků od ředitele závodu Michala Pilouška…
 
Největší letošní novinkou našeho závodu BRAVE XTERRA CZECH 2005 je umístění centra závodu s depem, cílovou bránou i monumentálním pódiem do prostoru městského koupaliště v Hluboké nad Vltavou. Je to sice jen pár set metrů od původního místa, ale mnoho věcí se nám tím zjednodušilo a ubylo spousta starostí.

Na tratích se chystá pár menších změn. Nejvýraznější asi bude dojezd do depa, které bude stejně jako vše ostatní na městském koupališti. První cyklo občerstvovačka se posune více ke vjezdu do obory, tak aby byla v mírném stoupání. Letos je oficiálně vyhlášen časový limit pro vjezd do obory, který je stanoven na 15:00 SEČ, po tomto limitu nebude nikdo do obory vpuštěn a bude mu nabídnut odvoz z prostoru Karlova Hrádku do centra závodu.

Registraci najdete před vchodem na koupaliště, kde budou umístěny i prodejní stánky. O občerstvení se postará firma pana Míky z Veselí nad Lužnicí a k mání budou takové pochoutky jako candát na ohni nebo šunka od kosti, pro závodníky pak gulášek z divočáka a tradiční pivko Budweiser Bürgerbräu.

Další novinkou je XTERRA OPEN AIR MUSIC FEST, kde už od 18:00 bude hrát sestava Mirek Broum Band, po přestávce na vyhlášení výsledků vás ofouknou Luca Basi, HE-Band a prachatičtí Frantix. Během dne bude hrát svou happy house music DJ STRAIN. Na závěr oficiálního programu rozjasní noční oblohu bombastický ohňostroj…

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na děti, pro které bude už od 10:00 připraven běžecký závod všech věkových kategorií (start také na městském koupališti) s vloženým závodem tatínků s kočárky, spoustu cen a doufejme i atrakcí…

Servis a seřizování bude zajišťovat už od sobotního ranního kuropění pražská firma PROGRAM CYCLE, která dokáže udělat i z nepojízdného kola vítězný stroj. Mytí vašich zablácených miláčků si vezmou na starost Hlubočtí hasiči.

Těšíme se na vás 18. června v Hluboké nad Vltavou… 
  

Více na www.xterra.cz. 
Hodnocení:
Přečteno 78x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková