Premiéra Mistrovství ČR v terenním duatlonu

29.04.2005 -
Březové u Karlových Varů, před hotelem Starý Mlýn, vypukne v sobotu 7. května druhý duatlonový závod letošního seriálu BRAVE XTERRA CZECH TOUR, který je zároveň historicky prvním mistrovstvím ČR v terénním duatlonu. V Karlových Varech se závodilo i vloni. To tu vyhrál svůj první závod XTERRy Tomáš Jiránek, který by měl být favoritem i letos
V Březové u Karlových Varů, před hotelem Starý Mlýn, vypukne v sobotu 7. května druhý duatlonový závod letošního seriálu BRAVE XTERRA CZECH TOUR, který je zároveň historicky prvním mistrovstvím ČR v terénním duatlonu.


V Karlových Varech se závodilo i vloni. To tu vyhrál svůj první závod XTERRy Tomáš Jiránek, který by měl být favoritem i letos. O vítězství bude bojovat také František Žilák, který vloni ve Varech skončil druhý, bez šance není ani domácí závodník Martin Pejsar. Obhajovat vítězství by měla i Šárka Grabmüllerová, vítězka  posledního závodu XTERRy v Týně nad Vltavou.

Stejně jako všechny ostatní závody seriálu je i duatlonové mistrovství v Karlových Varech určeno široké veřejnosti. Závod je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří mají chuť vyplavit adrenalin a užít si skvělého pocitu z pohybu. První část tratě je terénní běh na šest kilometrů, který je veden terénem, převážně po travnatém povrchu s přírodními překážkami. Následují dva jedenáctikilometrové okruhy na horském kole a ve třetí části se opět běží, ale tentokrát už pouze tři kilometry.
 
BRAVE XTERRA CZECH TOUR Karlovy Vary startuje ve 14:00, ale už ve 12:30 můžete povzbudit menší i větší děti při běžeckém závodě XTERRA KID’s. V cíli bude na každého účastníka čekat občerstvení a na podvečerním slavnostním vyhlášení večeře a pivo v příjemném areálu Starého mlýna. Záštitu nad celou akcí převzal hejtman Karlovarského kraje JUDr. Josef Pavel.

Více na www.xterra.cz.

Hodnocení:
Přečteno 55x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu