S Xterrou okolo hradce

29.08.2007 -
Po víkendu s Xterrou na Lipně v Přední Výtoni přichází další nabytá sobota a neděle, tentokrát v Hradci Králové.

Sobotní český pohár XTERRA doplní ještě, závod štafet, canicross a nedělní MTB maraton KED Královehradecká 50. Xterra v Hradci je předposlední možností jak získat body do letošního bodového pořadí Twin Xterra Czech Tour.

Xterru na Lipně vyhrál minulou sobotu Pavel Jindra, který se chystá i do Hradce, aby porovnal formu s ostatními elitními závodníky, kteří startovali na Xteře v Rakousku. Jan Kubíček získal v Rakousku stříbro, Petr Novák byl 9., Martin Jiskra 11. a Karel Zadák po defektu až 17. Chybět nebude ani druhý muž z Výtoně František Žilák. Na start se bohužel nepostaví vítěz z roku 2005Tomáš Jiránek, který má opět zdravotní komplikace a celý závěr sezóny je pro něho ohrožen. Mezi ženami se na start postaví už jasná vítězka celého poháru Ivana Loubková.

Xterra na koupališti Biřička startuje v sobotu v 11 hodin a pro závodníky bude připravena 1,2 km dlouhá trať plavání, 30 km na horském kole a na závěr ještě 8 km běhu. Více o závodě i doprovodných akcích najdete na webu www.xterra.cz.

Hodnocení:
Přečteno 415x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
15.12.24Jelle Geens drtivým tempem ukradnul světový titul Wildemu
14.12.24Taylor Knibb slaví hattrick na mistrovství světa IRONMAN 70.3
22.9.24Laura Philipp slaví titul mistryně světa v IRONMANu, české triatlonistky také zářily
22.8.24Oproti Paříži v Tokyu všechno klapalo, jak mělo, říká Petra Kuříková
7.7.24V Rothu padala světová maxima
28.5.24Český triatlon míří do Paříže! Petra Kuříková uspěla v náročné kvalifikaci
28.4.24IRONMAN Texas ovládli Hermandez a Matthews, Jana Richtrová ovládla AG
26.4.24Výsledkový servis
17.4.24Youri Keulen a Ashleigh Gentle ovládli triatlon Singapore T100
7.4.24Drama a kontroverze na IRONMAN 70.3 Oceanside 2024: Vítězství Sanderse a Knibb a sporné diskvalifikace.