ITU Races

TRIATLONOVÍ REPREZENTANTI VEZOU ZE SVĚTOVÉHO POHÁRU V ANTVERPÁCH DVĚ UMÍSTĚNÍ V TOP 20

ANTVERPY (Belgie), 17. června 2018 – Trojice českých reprezentantů se představila v belgických Antverpách, kde se konal závod Světového poháru na tratích sprint triatlonu. Petra Kuříková vybojovala 14. místo, František Linduška byl patnáctý. Pavlína Poláčková obsadila při své premiéře v prestižní soutěži 57. příčku.
18.06.2018 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Frintová bojovala v závodě SP o vítězství, ale zastavilo ji zdraví. Čelůstka jel na vypůjčeném kole

HUATULCO (Mexiko) 10.6.2018 - Velkou dávku smůly si vybrali čeští triatlonisté v závodě Světového poháru v mexickém Huatulcu. Vendula Frintová dlouho bojovala o vítězství, ale zradilo ji zdraví. Jan Čelůstka předvedl skvělý výkon, i když musel závod absolvovat na vypůjčeném kole.
10.06.2018 - ČTA

JAN VOLÁR TRIUMFOVAL V ZÁVODĚ EVROPSKÉHO POHÁRU!

DNĚPROPETROVSK (Ukrajina), CAGLIARI (Itálie), 2. června – Hned na dvou prestižních mezinárodních závodech se v sobotu 2. června představili čeští reprezentanti. Největšího úspěchu dosáhl Jan Volár, který ovládl závod evropského poháru v ukrajinském Dněpropetrovsku! Na světovém poháru v italském Cagliari byla navzdory zdravotním potížím nejlepší z našich Vendula Frintová na 25. místě.
03.06.2018 - ČTA

VENDULA FRINTOVÁ VSTOUPILA DO MISTROVSTVÍ SVĚTA 14. MÍSTEM

ABÚ ZABÍ, 2. března 2018 - World Triathlon Series odstartovala. Úvodní závod letošního ročníku mistrovství světa se konal 2. března v Abú Zabí. Česká reprezentantka Vendula Frintová si ze sprint triatlonu v hlavním městě Spojených arabských emirátů odváží 14. místo!
02.03.2018 - ČTA

Vendula Frintová má stříbro z SP v Karlových Varech. Vítězi se stali Backhousová a Iden

V neděli 3.září se v českém lázeňském městě Karlovy Vary uskutečnila premiéra Světového poháru v triatlonu. Za výborné divácké kulisy v krásném prostředí města zvítězili Australanka Gillian Backhousová a Nor Gustav Iden. Česká reprezentantka Vendula Frintová zapsala jeden z nejlepších výsledků své dosavadní kariéry.
03.09.2017 - Josef Rendl

Startovní listina prvního SP v Karlových Varech odtajněna

3.září se v Karlových Varech uskuteční dlouho očekávaný svátek triatlonu v podobě ITU Světového poháru. Ve startovní listině figuruje řada zvučných jmen, v četně českých reprezentantů Venduly Frintové a Jana Čelůstky
19.08.2017 - Josef Rendl

Vendula Frintová získala bronz na ME ve sprinttriatlonu

V sobotu se v německém Dusseldorfu jel závod Mistrovství Evropy na sprinttriatlonových distancích. Česká reprezentantka Vendula Frintová přidala další úspěch, když nestačila jen na Němku Lindemannovou a Švýcarku Annenovou a vybojovala bronzovou medaili.
25.06.2017 - etriatlon.cz

Triatlonisté mají za sebou evropský šampionát. Nejlepší z českých mužů byl Jan Čelůstka

Kitzbühel, 17. června 2017 - Na triatlonovém mistrovství Evropy v Kitzbühelu dnes nastoupili ke svému závodu muži a junioři. Na nejlepší umístění z českých reprezentantů dosáhl Jan Čelůstka, který v Rakousku obsadil 28. místo.
18.06.2017 - Advisor

Jan Čelůstka dosáhl na letošní nejlepší umístění v závodě WTS

V Británii byl o víkendu na programu další díl ze seriálu WTS (seriál Mistrovství světa). Tento již čtvrtý podnik v sezóně hostilo město Leeds. Českou republiku zde reprezentoval Jan Čelůstka, který si především dobrým výkonem na kole dojel pro 21. místo. Je to jeho letošní nejlepší výsledek a první body do bodování seriálu.
15.06.2017 - Franta Schoval

Jan Čelůstka a Jana Machačová skončili ve třetí desítce závodu ITU SP Tongyeong

Tradiční dějiště ITU závodů jihokorejský Tongyeong hostil o víkendu závod na sprinttriatlonových distancích. Na start se postavili dva čeští triatlonisté, Honza Čelůstka finišoval na 27.místě, o příčku lépe si vedla mladičká Jana Machačová
24.10.2016 - Victoia production
Počet položek: 158položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
17.7.18Na MS v ITU dlouhém triatlonu zvítězili Frederiksen a Dapena
16.7.18"Sledujte blížící se závody, protože forma přichází" říká Tomáš Zikmund před mistrovstvím Evropy
13.7.18Kdo jsou favorité nedělního XTERRA CZECH v Prachaticích?