ITU Races

JAN ČELŮSTKA BERE STŘÍBRO Z PREMIUM AFRICAN CUPU

DURBAN (JAR), 24. března 2019 - Skvělé druhé místo vybojoval triatlonista Jan Čelůstka na závodě Premium African Cupu v jihoafrickém Durbanu. Nad jeho síly byl v neděli 24. března pouze bronzový medailista z olympiády v Riu Henri Schoeman.
25.03.2019 - Victoia production
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

ČESKÁ ZLATA I FINÁLOVÉ ÚČASTI NA EVROPSKÉM POHÁRU VE FRANCII

LIÉVIN, 2. března 2019 – Dvě umístění v nejlepší desítce. A dva triumfy v juniorské kategorii. Českým triatlonistům se v závodě evropského poháru ve francouzském Liévinu mimořádně dařilo. Pod střechou atletické haly v mimořádně atraktivním formátu závodu se jich v sobotu 2. března hned šest probojovalo do finálových závodů!
03.03.2019 - Victoia production

Dvě české triatlonistky v Top Ten na SP v Ekvádoru

České reprezentantky se o víkendu prosadily do první desítky Světového poháru v ekvádorském Salinas. Petra Kuříková finišovala na sedmém místě, Vendula Frintová doběhla devátá.
22.10.2018 - ČTA

Skvělá Vendula Frintová bere bronz na Světovém poháru v Sarasotě

Česká reprezentantka Vendy Frintová získala další skvělou medaili v této sezoně. V sobotu se postavila na start dalšího podniku Světového poháru, který se změnil na duatlon kvůli špatné kvalitě vody a až do posledních metrů závodu bojovala o parádní bronz. Petra Kuříková skončila na 15.místě a Tereza Zimovjanová na 44.místě. Více v reportáži
15.10.2018 - ČTA

Frintová na Světovém poháru v Číně šestá, Čelůstka nedokončil

WEJ-CHAJ,22.září 2018 - Za závodem Světového poháru vyrazila do čínského přístavního města dvojice českých reprezentantů. Vendula Frintová vybojovala skvělé šesté místo. U jména Jana Čelůstky svítí ve výsledkové listině Did Not Finish.
22.09.2018 - ČTA

GRAND FINÁLE MS: FRINTOVÁ DOBĚHLA V AUSTRÁLII NA 26. POZICI

GOLD COAST (Austrálie), 15. září 2018 - Česká reprezentantka Vendula Frintová obsadila v posledním letošním závodě seriálu mistrovství světa 26. pozici. Finálový závod World Triathlon Series v australském Gold Coast ovládla v sobotu 15. září domácí Ashleigh Gentleová. Druhá doběhla Britka Vicky Hollandová, která se stala letošní vítězkou prestižního seriálu. Do svých závodů dnes nastoupili také čeští junioři.
15.09.2018 - ČTA

Senzační Vendula Frintová ovládla Světový pohár v Karlových Varech

Vendy Frintová vybojovala velmi cenné vítězství na domácí půdě. V dramatickém finiši porazila stříbrnou Estonsku Kaidi Kiviojaovou a bronzovou Italku Annamarii Mazzettiovou. V závodě mužů byl nejrychlejší Rus Dmitrij Polyanskij, nejlepší výsledek v kariéře si připsal František Linduška pátým místem.
02.09.2018 - ČTA

Olympijská vítězka, mistryně Evropy i české triatlonové hvězdy. Světový pohár v Karlových Varech má nabitou startovní listinu

KARLOVY VARY, 13. srpna 2018 – Do Karlových Varů má namířeno absolutní triatlonová elita. Na startovní listině závodu Světového poháru, který se uskuteční 2. září, figurujeolympijská vítězka Nicola Spirigová, evropský šampion Richard Varga i královna českého triatlonu Vendula Frintová.
13.08.2018 - ČTA

TRIATLONOVÍ REPREZENTANTI VEZOU ZE SVĚTOVÉHO POHÁRU V ANTVERPÁCH DVĚ UMÍSTĚNÍ V TOP 20

ANTVERPY (Belgie), 17. června 2018 – Trojice českých reprezentantů se představila v belgických Antverpách, kde se konal závod Světového poháru na tratích sprint triatlonu. Petra Kuříková vybojovala 14. místo, František Linduška byl patnáctý. Pavlína Poláčková obsadila při své premiéře v prestižní soutěži 57. příčku.
18.06.2018 - ČTA

Frintová bojovala v závodě SP o vítězství, ale zastavilo ji zdraví. Čelůstka jel na vypůjčeném kole

HUATULCO (Mexiko) 10.6.2018 - Velkou dávku smůly si vybrali čeští triatlonisté v závodě Světového poháru v mexickém Huatulcu. Vendula Frintová dlouho bojovala o vítězství, ale zradilo ji zdraví. Jan Čelůstka předvedl skvělý výkon, i když musel závod absolvovat na vypůjčeném kole.
10.06.2018 - ČTA
Počet položek: 166položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
21.5.19Frintová podala skvělý výkon v Japonsku. Simona Křivánková bere 6.místo v Německu.
17.5.19Členitý terén s velkým převýšením je pro mě jako dělaný, říká Petr Cmunt, druhý z Krušnomana
14.5.19Volár a Svobodová vítězí v prvním kole ČP, Vodičková třetí ve Vietnamu
10.5.19Radka Vodičková-Kahlefeldt: Jsem pyšná na to, že se taková velká akce koná v mé rodné zemi!
7.5.19Již tuto sobotu v Klínech odstartuje další díl legendárního Krušnomana
6.5.19Milda Bayer otevírá další sezónu, Křivánkovi na Challenge Riccione
2.5.19Můj výkon odpovídá tomu, na co teď mám, říká Iveta Fairaislová
1.5.19Lukáš Kočař vybojoval bronz na MS v terénním triatlonu
29.4.19České úspěchy v Xterře, na Challenge, EP a WTS
25.4.19Honzu a Lucku Šnebergerovi čeká ostrý start do sezony ve španělské Marbelle