ITU Races

Jen těsně nedosáhla Vendula Frintová na medaili v závodě ITU Světového poháru v čínském přístavním městě Wej-chaj, kde v sobotu 21. září vybojovala čtvrté místo. O dvě příčky tak vylepšila své loňské umístění. Jan Čelůstka bohužel závod nedokončil.
21.09.2019 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Seriál Mistrovství světa dospěl do finále dospěl od finále. Kuříková v něm vybojovala 35.místo, Frintová závod nedokončila

Seriál závodů ITU Mistrovství světa vyvrcholil v sobotu 31.srpna finálovým závodem ve švýcarském Lausanne. V konečném pořadí celkového bodování se Vendula Frintová vešla do první třicítky, Petra Kuříková na 70.místě
01.09.2019 - ČTA

Světový pohár v Karlových Varech ovládl Brit Dickinson. Ze čtveřice Čechů byl nejlepší Čelůstka

Světové triatlonové velmoci potvrdily v nedělním závodě Světového poháru v Karlových Varech svou nadvládu. Zvítězil Brit Samuel Dickinson před Francouzem Raphaelem Montoyou. Bronz si odváží další z Britů Grant Sheldon. Ze čtveřice Čechů na startu se nejlépe dařilo Janu Čelůstkovi, který vybojoval 20.místo
26.08.2019 - ČTA

Fantastická Vendula Frintová obhájila vítězství v Karlových Varech. Kuříková doběhla čtvrtá

Neuvěřitelné představení českých triatlonistek viděli diváci ITU Světového poháru v Karlových Varech. Vendula Frintová dokázala v nabité konkurenci obhájit loňský triumf a Petra Kuříková skončila těsně pod medailovým podiem.
25.08.2019 - ČTA

Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu

Tento víkend hostí Karlovy Vary třetí ročník závodu ITU Světového poháru. Na startovní listině figurují zvučná jména světového triatlonu ze 40 zemí světa. Závodní víkend ale nebude jen o "hvězdách", ale připraven je i bohatý doprovodný program.
21.08.2019 - ČTA

PŘI EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V TÁBOŘE ZÁŘILI HRUŠKOVÁ A GREBÍK

O body do Evropského poháru juniorů i o tituly mistrů ČR ve sprintu se závodilo o víkendu 3. – 8. srpna při Táborském triatlonovém festivalu. Tituly získali František Linduška a Tereza Zimovjanová. Při EPJ zářili čeští reprezentanti – Alžběta Hrušková brala zlato, Radim Grebík stříbro!
05.08.2019 - ČTA

VENDULA FRINTOVÁ VEZE ZE ZÁVODU MS V EDMONTONU 26. MÍSTO

EDMONTON (Kanada), 20. července 2019 - Seriál mistrovství světa se vrátil do Kanady, která letos přivítala už druhý závod. Po Montrealu se tentokrát nejlepší triatlonisté světa představili v Edmontonu. Na startu nechyběla ani česká reprezentantka Vendula Frintová, která v sobotu 20. července obsadila 26. příčku.
21.07.2019 - ČTA

FRINTOVÁ BYLA V KANADSKÉM ZÁVODĚ MISTROVSTVÍ SVĚTA ŠESTNÁCTÁ

MONTREAL (Kanada), 29. června 2019 – Česká triatlonistka Vendula Frintová si v závodě mistrovství světa (WTS) připsala další umístění v elitní dvacítce. V Montrealu vybojovala v sobotu 29. června 16. místo. Zvítězila Američanka Katie Zaferesová, která prožívá fantastickou sezonu.
30.06.2019 - ČTA

JAN ČELŮSTKA BERE STŘÍBRO Z PREMIUM AFRICAN CUPU

DURBAN (JAR), 24. března 2019 - Skvělé druhé místo vybojoval triatlonista Jan Čelůstka na závodě Premium African Cupu v jihoafrickém Durbanu. Nad jeho síly byl v neděli 24. března pouze bronzový medailista z olympiády v Riu Henri Schoeman.
25.03.2019 - Victoia production

ČESKÁ ZLATA I FINÁLOVÉ ÚČASTI NA EVROPSKÉM POHÁRU VE FRANCII

LIÉVIN, 2. března 2019 – Dvě umístění v nejlepší desítce. A dva triumfy v juniorské kategorii. Českým triatlonistům se v závodě evropského poháru ve francouzském Liévinu mimořádně dařilo. Pod střechou atletické haly v mimořádně atraktivním formátu závodu se jich v sobotu 2. března hned šest probojovalo do finálových závodů!
03.03.2019 - Victoia production
Počet položek: 174položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
15.10.19Hawaii dokončilo všech 18 Čechů. Lukáš Pazdera vyhrává Wintermana.
7.10.19Hawaii 2019 klepe na dveře
3.10.19Havajské téma přednese ironman Soukup
1.10.19XTERÁCI V ČÍNĚ
26.9.19Je to můj největší úspěch v dosavadní kariéře, říká Tomáš Řenč
25.9.19Úspěchem na duatlonu Žamberk mi krásně začal školní semestr, říká Pavlína Poláčková
23.9.19Duatlonové závody uzavřely tuzemskou triatlonovou sezónu.
21.9.19TRIATLONISTKA VENDULA FRINTOVÁ VYBOJOVALA SKVĚLÉ 4. MÍSTO NA SVĚTOVÉM POHÁRU V ČÍNĚ
18.9.19V triatlonové komunitě panují přátelské vztahy a respekt k soupeři, říká Vojta Rakušan
15.9.19ŘENČ MÁ STŘÍBRO Z MISTROVSTVÍ EVROPY V DLOUHÉM TRIATLONU!