ITU Races

Vendula Frintová má stříbro z SP v Karlových Varech. Vítězi se stali Backhousová a Iden

V neděli 3.září se v českém lázeňském městě Karlovy Vary uskutečnila premiéra Světového poháru v triatlonu. Za výborné divácké kulisy v krásném prostředí města zvítězili Australanka Gillian Backhousová a Nor Gustav Iden. Česká reprezentantka Vendula Frintová zapsala jeden z nejlepších výsledků své dosavadní kariéry.
03.09.2017 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Startovní listina prvního SP v Karlových Varech odtajněna

3.září se v Karlových Varech uskuteční dlouho očekávaný svátek triatlonu v podobě ITU Světového poháru. Ve startovní listině figuruje řada zvučných jmen, v četně českých reprezentantů Venduly Frintové a Jana Čelůstky
19.08.2017 - Josef Rendl

Vendula Frintová získala bronz na ME ve sprinttriatlonu

V sobotu se v německém Dusseldorfu jel závod Mistrovství Evropy na sprinttriatlonových distancích. Česká reprezentantka Vendula Frintová přidala další úspěch, když nestačila jen na Němku Lindemannovou a Švýcarku Annenovou a vybojovala bronzovou medaili.
25.06.2017 - etriatlon.cz

Triatlonisté mají za sebou evropský šampionát. Nejlepší z českých mužů byl Jan Čelůstka

Kitzbühel, 17. června 2017 - Na triatlonovém mistrovství Evropy v Kitzbühelu dnes nastoupili ke svému závodu muži a junioři. Na nejlepší umístění z českých reprezentantů dosáhl Jan Čelůstka, který v Rakousku obsadil 28. místo.
18.06.2017 - Advisor

Jan Čelůstka dosáhl na letošní nejlepší umístění v závodě WTS

V Británii byl o víkendu na programu další díl ze seriálu WTS (seriál Mistrovství světa). Tento již čtvrtý podnik v sezóně hostilo město Leeds. Českou republiku zde reprezentoval Jan Čelůstka, který si především dobrým výkonem na kole dojel pro 21. místo. Je to jeho letošní nejlepší výsledek a první body do bodování seriálu.
15.06.2017 - Franta Schoval

Jan Čelůstka a Jana Machačová skončili ve třetí desítce závodu ITU SP Tongyeong

Tradiční dějiště ITU závodů jihokorejský Tongyeong hostil o víkendu závod na sprinttriatlonových distancích. Na start se postavili dva čeští triatlonisté, Honza Čelůstka finišoval na 27.místě, o příčku lépe si vedla mladičká Jana Machačová
24.10.2016 - Victoia production

Vendula Frintová doběhla ve finálovém závodě ITU v mexickém Cozumelu na skvělém šestém místě. Dařilo se i ostatním Čechům

Cozumel hostil o uplynulém víkendu velký triatlonový svátek v podobě finálového závodu seriálu mistrovství světa. Vendula Frintová si skvělým během zajistila šestou příčku, dařilo se i juniorovi Ondrovi Olšarovi. Jak si vedli další Češi, se dozvíte z reportáže.
19.09.2016 - Victoia production

V závodě ITU WTS ve Stockholmu se dařilo Vendule Frintové i Honzovi Čelůstkovi

Vendula Frintová měla bohužel na běžecké části střevní potíže, i přesto doběhla v Top Ten na devátém místě. Jan Čelůstka skončil na 20. místě a potvrdil skvělou formu z nedávného závodu v Leedsu.
04.07.2016 - Victoia production

Frintová a Kuříková doběhly v TOP 10 na SP v Cagliari, Švarc měl v Mexiku dva defekty a do Ria se nepodívá

V italském Cagliari se na Světovém poháru v triatlonu dařilo oběma Češkám Vendule Frintové i Petře Kuříkové, které skončily v elitní desítce. Mužské trio ve složení Tomáš Svoboda, František Linduška a Jan Volár se umístilo v druhé polovině výsledkové listiny. V mexickém městě Huatulco bojoval Přemysl Švarc, kterému jeho olympijské naděje zmařil dvojnásobný defekt.
09.05.2016 - Victoia production
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races

Na startu MS ITU v Kapském městě byli čtyři Češi. Nejlépe zajela opět Vendula Frintová.

Třetí závod seriálu Mistrovství světa hostilo po Abu Dhabi a Gold Coast tentokrát jihoafrické Kapské město. Na startu se objevili čtyři čeští triatlonoví reprezentanti. Nejlépe si vedla Vendula Frintová na 15. místě, Petra Kuříková skončila 34. Honza Čelůstka bojoval o další potřebné kvalifikační body na OH v Riu a doběhl na 26.místě. Jan Volár měl smůlu v prvním depu a skončil při své premiéře na 59.místě.
25.04.2016 - Victoia production
Počet položek: 154položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
25.9.17Vendula Frintová zvítězila v závodě SP ve Španělsku
21.9.17Roman Malivánek se dostal ze spárů rakoviny a vyráží do havajské Kony
20.9.17Modlil jsem se za jakýkoliv kopec nahoru, říká Martin Opolecký po ICON extreme triathlon Livigno
19.9.17Pohárové bitvy jsou u konce
18.9.17Triatlonisté o víkendu zažili těžké podmínky
17.9.17Reprezentanti závodili na finále v Rotterdamu, v Příbrami se konal Klasik Duatlon
14.9.17Tratě jsou vyzkoušené, bezpečné a oblíbené, říká Petr Švarc před sobotním Klasik Duatlon Příbram
13.9.17Bratři Brownlee ozdobí svou účastí závod Challenge Forte Village na Sardinii