ITU Races

Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu

Tento víkend hostí Karlovy Vary třetí ročník závodu ITU Světového poháru. Na startovní listině figurují zvučná jména světového triatlonu ze 40 zemí světa. Závodní víkend ale nebude jen o "hvězdách", ale připraven je i bohatý doprovodný program.
21.08.2019 - ČTA
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

PŘI EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V TÁBOŘE ZÁŘILI HRUŠKOVÁ A GREBÍK

O body do Evropského poháru juniorů i o tituly mistrů ČR ve sprintu se závodilo o víkendu 3. – 8. srpna při Táborském triatlonovém festivalu. Tituly získali František Linduška a Tereza Zimovjanová. Při EPJ zářili čeští reprezentanti – Alžběta Hrušková brala zlato, Radim Grebík stříbro!
05.08.2019 - ČTA

VENDULA FRINTOVÁ VEZE ZE ZÁVODU MS V EDMONTONU 26. MÍSTO

EDMONTON (Kanada), 20. července 2019 - Seriál mistrovství světa se vrátil do Kanady, která letos přivítala už druhý závod. Po Montrealu se tentokrát nejlepší triatlonisté světa představili v Edmontonu. Na startu nechyběla ani česká reprezentantka Vendula Frintová, která v sobotu 20. července obsadila 26. příčku.
21.07.2019 - ČTA

FRINTOVÁ BYLA V KANADSKÉM ZÁVODĚ MISTROVSTVÍ SVĚTA ŠESTNÁCTÁ

MONTREAL (Kanada), 29. června 2019 – Česká triatlonistka Vendula Frintová si v závodě mistrovství světa (WTS) připsala další umístění v elitní dvacítce. V Montrealu vybojovala v sobotu 29. června 16. místo. Zvítězila Američanka Katie Zaferesová, která prožívá fantastickou sezonu.
30.06.2019 - ČTA

JAN ČELŮSTKA BERE STŘÍBRO Z PREMIUM AFRICAN CUPU

DURBAN (JAR), 24. března 2019 - Skvělé druhé místo vybojoval triatlonista Jan Čelůstka na závodě Premium African Cupu v jihoafrickém Durbanu. Nad jeho síly byl v neděli 24. března pouze bronzový medailista z olympiády v Riu Henri Schoeman.
25.03.2019 - Victoia production

ČESKÁ ZLATA I FINÁLOVÉ ÚČASTI NA EVROPSKÉM POHÁRU VE FRANCII

LIÉVIN, 2. března 2019 – Dvě umístění v nejlepší desítce. A dva triumfy v juniorské kategorii. Českým triatlonistům se v závodě evropského poháru ve francouzském Liévinu mimořádně dařilo. Pod střechou atletické haly v mimořádně atraktivním formátu závodu se jich v sobotu 2. března hned šest probojovalo do finálových závodů!
03.03.2019 - Victoia production

Dvě české triatlonistky v Top Ten na SP v Ekvádoru

České reprezentantky se o víkendu prosadily do první desítky Světového poháru v ekvádorském Salinas. Petra Kuříková finišovala na sedmém místě, Vendula Frintová doběhla devátá.
22.10.2018 - ČTA

Skvělá Vendula Frintová bere bronz na Světovém poháru v Sarasotě

Česká reprezentantka Vendy Frintová získala další skvělou medaili v této sezoně. V sobotu se postavila na start dalšího podniku Světového poháru, který se změnil na duatlon kvůli špatné kvalitě vody a až do posledních metrů závodu bojovala o parádní bronz. Petra Kuříková skončila na 15.místě a Tereza Zimovjanová na 44.místě. Více v reportáži
15.10.2018 - ČTA

Frintová na Světovém poháru v Číně šestá, Čelůstka nedokončil

WEJ-CHAJ,22.září 2018 - Za závodem Světového poháru vyrazila do čínského přístavního města dvojice českých reprezentantů. Vendula Frintová vybojovala skvělé šesté místo. U jména Jana Čelůstky svítí ve výsledkové listině Did Not Finish.
22.09.2018 - ČTA

GRAND FINÁLE MS: FRINTOVÁ DOBĚHLA V AUSTRÁLII NA 26. POZICI

GOLD COAST (Austrálie), 15. září 2018 - Česká reprezentantka Vendula Frintová obsadila v posledním letošním závodě seriálu mistrovství světa 26. pozici. Finálový závod World Triathlon Series v australském Gold Coast ovládla v sobotu 15. září domácí Ashleigh Gentleová. Druhá doběhla Britka Vicky Hollandová, která se stala letošní vítězkou prestižního seriálu. Do svých závodů dnes nastoupili také čeští junioři.