ITU Races

ČESKÁ ZLATA I FINÁLOVÉ ÚČASTI NA EVROPSKÉM POHÁRU VE FRANCII

LIÉVIN, 2. března 2019 – Dvě umístění v nejlepší desítce. A dva triumfy v juniorské kategorii. Českým triatlonistům se v závodě evropského poháru ve francouzském Liévinu mimořádně dařilo. Pod střechou atletické haly v mimořádně atraktivním formátu závodu se jich v sobotu 2. března hned šest probojovalo do finálových závodů!
03.03.2019 - Victoia production
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Dvě české triatlonistky v Top Ten na SP v Ekvádoru

České reprezentantky se o víkendu prosadily do první desítky Světového poháru v ekvádorském Salinas. Petra Kuříková finišovala na sedmém místě, Vendula Frintová doběhla devátá.
22.10.2018 - ČTA

Skvělá Vendula Frintová bere bronz na Světovém poháru v Sarasotě

Česká reprezentantka Vendy Frintová získala další skvělou medaili v této sezoně. V sobotu se postavila na start dalšího podniku Světového poháru, který se změnil na duatlon kvůli špatné kvalitě vody a až do posledních metrů závodu bojovala o parádní bronz. Petra Kuříková skončila na 15.místě a Tereza Zimovjanová na 44.místě. Více v reportáži
15.10.2018 - ČTA

Frintová na Světovém poháru v Číně šestá, Čelůstka nedokončil

WEJ-CHAJ,22.září 2018 - Za závodem Světového poháru vyrazila do čínského přístavního města dvojice českých reprezentantů. Vendula Frintová vybojovala skvělé šesté místo. U jména Jana Čelůstky svítí ve výsledkové listině Did Not Finish.
22.09.2018 - ČTA

GRAND FINÁLE MS: FRINTOVÁ DOBĚHLA V AUSTRÁLII NA 26. POZICI

GOLD COAST (Austrálie), 15. září 2018 - Česká reprezentantka Vendula Frintová obsadila v posledním letošním závodě seriálu mistrovství světa 26. pozici. Finálový závod World Triathlon Series v australském Gold Coast ovládla v sobotu 15. září domácí Ashleigh Gentleová. Druhá doběhla Britka Vicky Hollandová, která se stala letošní vítězkou prestižního seriálu. Do svých závodů dnes nastoupili také čeští junioři.
15.09.2018 - ČTA

Senzační Vendula Frintová ovládla Světový pohár v Karlových Varech

Vendy Frintová vybojovala velmi cenné vítězství na domácí půdě. V dramatickém finiši porazila stříbrnou Estonsku Kaidi Kiviojaovou a bronzovou Italku Annamarii Mazzettiovou. V závodě mužů byl nejrychlejší Rus Dmitrij Polyanskij, nejlepší výsledek v kariéře si připsal František Linduška pátým místem.
02.09.2018 - ČTA

Olympijská vítězka, mistryně Evropy i české triatlonové hvězdy. Světový pohár v Karlových Varech má nabitou startovní listinu

KARLOVY VARY, 13. srpna 2018 – Do Karlových Varů má namířeno absolutní triatlonová elita. Na startovní listině závodu Světového poháru, který se uskuteční 2. září, figurujeolympijská vítězka Nicola Spirigová, evropský šampion Richard Varga i královna českého triatlonu Vendula Frintová.
13.08.2018 - ČTA

TRIATLONOVÍ REPREZENTANTI VEZOU ZE SVĚTOVÉHO POHÁRU V ANTVERPÁCH DVĚ UMÍSTĚNÍ V TOP 20

ANTVERPY (Belgie), 17. června 2018 – Trojice českých reprezentantů se představila v belgických Antverpách, kde se konal závod Světového poháru na tratích sprint triatlonu. Petra Kuříková vybojovala 14. místo, František Linduška byl patnáctý. Pavlína Poláčková obsadila při své premiéře v prestižní soutěži 57. příčku.
18.06.2018 - ČTA

Frintová bojovala v závodě SP o vítězství, ale zastavilo ji zdraví. Čelůstka jel na vypůjčeném kole

HUATULCO (Mexiko) 10.6.2018 - Velkou dávku smůly si vybrali čeští triatlonisté v závodě Světového poháru v mexickém Huatulcu. Vendula Frintová dlouho bojovala o vítězství, ale zradilo ji zdraví. Jan Čelůstka předvedl skvělý výkon, i když musel závod absolvovat na vypůjčeném kole.
10.06.2018 - ČTA

JAN VOLÁR TRIUMFOVAL V ZÁVODĚ EVROPSKÉHO POHÁRU!

DNĚPROPETROVSK (Ukrajina), CAGLIARI (Itálie), 2. června – Hned na dvou prestižních mezinárodních závodech se v sobotu 2. června představili čeští reprezentanti. Největšího úspěchu dosáhl Jan Volár, který ovládl závod evropského poháru v ukrajinském Dněpropetrovsku! Na světovém poháru v italském Cagliari byla navzdory zdravotním potížím nejlepší z našich Vendula Frintová na 25. místě.
03.06.2018 - ČTA
Počet položek: 165položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
21.3.19FORD CHALLENGEPRAGUE bude mít opět hvězdné obsazení.
19.3.19IRONMAN 70.3 Campeche a Světový pohár v Brazílii
17.3.19Co jsme se naučili od Létajícího Racka - KRAUL
13.3.19Největším letošním cílem je MS v Lausanne, říká Alžběta Hrušková
10.3.19AQUATLONOVÝ POHÁR V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH PRO OLŠARA A HRUŠKOVOU
9.3.19Vendula Frintová vstoupila do Mistrovství světa 15.místem v Abú Zabí
6.3.19V plavání cítím posun. Snad se to projeví v závodech, říká Helena Kotopulu
5.3.19Starykowicz opět neudržel velký náskok po kole.