IM 70,3

Michael Raelert je zpět v závodním kolotoči

Po vleklých zdravotních problémech je Michael Raelert zpět na triatlonových kolbištích, závodil na Ironman 70.3 Miami. Druhý ročník zaznamenal i Ironman 70.3 v Turecku, závod proběhl bez profesionálů, blýskl se Daniel Machek. Více informací v následujícím textu
23.10.2016 - Tomáš Mika
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>IM 70,3 Diskuze

Ironman 70.3 Pula již zná své vítěze

V neděli proběhl druhý ročník chorvatského Ironmana 70.3 v Pule. Ani letošní ročník se neobešel bez vad na kráse tohoto závodu. Ironman 70.3 Pula byla vypsána pouze pro věkové kategorie, coby mistrovství Evropy klubů. Nejlepším Čechem byl debutující Jan Volár. Více v následujícím textu.
18.09.2016 - Tomáš Mika

Ironman 70.3 Wiesbaden se příští rok konat nebude

V tomto týdnu vyšla tisková zpráva, která avizovala, že příští rok se populární Ironman 70.3 ve Wiesbadenu konat nebude. Německo tedy přišlo o malý klenot na poloviční distanci. Ve vzduchu ale visí jiný závod na německém území! Který? Více informací v následujícím textu
10.09.2016 - Tomáš Mika

Světový titul z Austrálie si odváží Tim Reed a Holly Lawrance

Je dobojováno! Austrálie letos hostila dějiště konání MS v Ironman 70.3 a na domácí horké pudě životního výsledku dosáhl Tim Reed. I ženský závod poznal překvapivou vítězku, stala se ji Holly Lawrance z Velké Británie. Radka Vodičková finišovala na 9. místě.
04.09.2016 - Tomáš Mika

V Zell am See dominoval Vanhoenacker, v ženách Lehtonen

V Zell am See s jasnou převahou dominoval veterán Marino Vanhoenacker, mezi ženami se z vítězství radovala Finka Kaisa Lehtonen. Nejlepším Čechem byl Michal Daněk, který finišoval na 12. místě v celkovém pořadí, Česká republika zažila pódiové zně. Více informací v následujícím textu.
29.08.2016 - Tomáš Mika

Wiesbaden ukořistil Dreitz s Hauschildt

Tradičně nabité startovní pole profesionálů, náročná cyklistická část a titul mistra Evropy v půlce – to jsou atributy Ironman 70.3 ve Wiesbadenu. Mezi muži se radoval německý talent Andreas Dreitz. V ženách dominovala Australanka Melissa Hauschildt, které se na německé půdě daří. Více v článku
16.08.2016 - Tomáš Mika

Kde se bude konat MS v půlce v roce 2018?

Letos Austrálie, za rok Amerika a kde se bude konat MS v půlce následující rok? WTC přišla hned se třemi adepty na konání čím dál tím oblíbenější poloviční vzdálenosti. Více informací v článku.
29.05.2016 - Tomáš Mika

Skvělá Vodičková zvítězila na IM Putrajaya, mezi muži kraloval Crowie

Ironman 70.3 Putrayaja opanovala Radka Vodičková, která si připsala další cenný výsledek do svého portfolia. Mezi muži kraloval nestárnoucí Craig Alexander. V exotickém závodě byl k vidění i další Čech. Více v článku
06.04.2016 - Tomáš Mika
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>IM 70,3

Hvězdy světového triatlonu se o víkendu blýskly svými výkony

Uplynulý víkend přinesl hned dva podniky ze seriálu Ironman 70.3. Konal se obnovený závod v Puerto Ricu a půlka v Monterrey. Startovní listiny byly kvalitně obsazeny světovou elitou.
22.03.2016 - Tomáš Mika

Vodičková bere pódium na Ironman 70.3 Geelong

U protinožců se konal Ironman 70.3 Geelong s hvězdným obsazením. Hned dva havajští šampioni se sešli ve startovním poli. Vysoké ambice neskrývala Radka Vodičková. Čtěte více
3.1.19Mým snem je vyhrát Czechmana, říká Ondrej Kubo
27.12.18Moji svěřenci letos vyhráli 10 závodů v sériích Ironman a Challenge, říká Luboš Bílek