IM Florida tento víkend, mýtus padnul

Ironman Florida bude definitivnim potvrzenim toho, ze jsou minulosti slabeji obsazene severoamerické kvalifikace. Letosni zavody za Atlantikem byly prehlidkou svetove spicky. Je potesitelne, ze k tomuto trendu hodne napomohli nasi ironmani Petr Vabrousek s Honzou Strangmüllerem, kteri tu pravidelne startovali jako jedni z prvnich. Dnes uz nejsou zadnym prekvapenim na startu vytecni Australane, Britove ci Japonci.

Kdo může vyhrát havajského Ironmana?

Kona, Praha Kdo může vyhrát havajského Ironmana? Nejslavnější triatlon a nejmučivější závod sportovního světa? Muslim, jehož sponzoruje bavorský pivovar. Iráčan, který podporuje americkou invazi. A student historie Orientu, který nemá trenéra.

Sezóna ještě nekončí

Zatímco většina triatlonistů pověsila již před měsícem neopreny na hřebík a maximálně si sezónu prodloužila na diafonech, nebo bězích, někteří nelenili a vyrazili si zazávodit do jižních koutů Evropy. A že bylo z čeho vybírat. Nejblíže nám a tedy cenově nejpřístupnější byl asi střední triatlon v chorvatském Mljetu. Chorvaté se snažili dát o svém závodě vědět, mimo jiné třeba na dlouhém triatlonu v Podersdorfu.
08.10.2005 - Michal Jalovecký
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Jak dopadla světová serie ITU v dlouhém triatlonu?

Světová federace vydala s menším prodlením konečné pořadí ITU Světové série v dlouhém triatlonu. Finálové postavení našich závodníků je více než lichotivé, i když po Sadské byla situace ještě příznivější. Dvojnásobnou váhu přisoudili činovníci ITU mistrovství světa ve Fredericii a to zamíchalo předchozím pořadím více než se dalo čekat.
07.10.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Jak se vyvíjel název Ironman - připomenutí

První muž doby železné se objevil v Lanzarote 30. května 1992 … „Co je to za hloupost?“ řeknete si. Tak ale přeložila letuška Fisher Air nápis na pamětní desce shlížející z promenády na Plaja de Puerto del Carmen, od roku 1992 startovní pláž známého IRONMAN Lanzarote. Slovo IRONMAN nenajdete ani ve věhlasném Oxford Advanced Learner‘s Dictionary, ani ve čtyřdílném Velkém anglicko - českém slovníku Československé akademie věd z roku 1992.
06.10.2005 - Milan Řípa
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

IM Wisconsin nechal položit základ výpravy na Hawaii 2006

Ironman Wisconsin nechal položit základ české výpravy na Hawaii 2006. Gábina Loskotová splnila svůj plán vyjet si slot hned na první pokus a v nečekaně obtížném závodě obsadila skvělé 4. místo. Honza Strangmüller zabojoval, skončil osmý, David Vydra po vleklých zdravotních problémech překvapil sám sebe i ostatní 14. místem.

Neoficiální MČR v dlouhém triatlonu, Wisconsin

Nedělní Ironman Wisconsin by se s ohledem na účast našich historicky nejúspěšnějších dlouhotraťařů dal nazvat neoficiálním MČR v dlouhém triatlonu. Na klasických tratích se totiž tuzemský šampionát konal naposledy před dvěma lety, po loňské tříčtvrtce letos musela ironmanům k cestě za medailemi stačit jenom půlka.

Half Ironman Monaco

I když jsem do Monaca neodjížděl s dobrou psychickou náladou a odpočatým tělem, k čemuž mi nepřidalo ani umístnění na Přimdě, nemohl jsem odmítnout výzvu tratě (profil tratě kola) a náruč města, které se pyšní svou slavnou pověstí. Hned po příjezdu kdy na Vás dýchne skvost a exkluzivita města Monaca, jsem věděl, že to bude zážitek, který si v sobě dlouho uchovám. Monaco s luxusními hotely , obchody a (Jan Kovalovský)
06.09.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>IM 70,3 Diskuze

Petr Horáček, 13 Ironmanů, všechny dokončené

Zdravím triatlonisty, O tom jak probíhal tradiční Ironman v holanském Almere z pohledu závodníka s časem kolem 10:30 nám poreferoval Petr Horáček (Ironman Sudoměř) Při zatím 100% úspěšnosti v dokončených Ironmanech mi přibyl třináctý zářez za účast na 25 ročníku Almere Holland Triathlon.(Petr Horáček)
30.08.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Ironman Serie Diskuze

MS v dlouhém triatlonu. Co ještě nezaznělo?

Stojí za to se ještě ohlédnout několika postřehy a fotografiemi za MS v dlouhém triatlonu, kde vyhráli v nevídané konkurenci hvězdy ironmanského nebe Katleen Smet (BEL) a Viktor Zyemtsev (UKR). Letošní výsledky z Jižní Afriky a Floridy+Coeur d´Alene je favorizovaly a při neúčasti avizovaných Kristensen (DEN) a Ledera (GER) příliš jiných tipů na mistry světa nezaznělo
11.08.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze
Počet položek: 994položek na stránku: |< < 91 92 93 94 95 96 97 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
9.12.19Na půlce v Taupo a Bahrajnu řádili nejen Langhammer a Kočař
4.12.19Všechna ta dřina nebyla nakonec zbytečná, říká Honza Vyhnánek po IM Cozumel
2.12.19Jan Landa, thajský box a triatlon, láska na celý život...
29.11.19Užíval jsem si vynikající společnost xterrácké výpravy, říká Honza Šneberger
28.11.19“Štěrkolet“, dobrá volba (nejen) pro podzimní švihy
25.11.19Langhammer zářil v Malajsii. Řenč a Vyhnánek bojovali v Cozumelu.
22.11.19Jsem rád, že ještě nepatřím do starého železa, říká Pepa Křivánek
20.11.19“KOLCE“ …i bez sněhu můžete trénovat na…
19.11.19České Triatlonové oddíly vol. 1 Tri Ski Horní Počernice
15.11.19Paratriatlonista Honza Tománek se ohlíží za stříbrným MS a úspěšnou sezonou