IM Wisconsin nechal položit základ výpravy na Hawaii 2006

Ironman Wisconsin nechal položit základ české výpravy na Hawaii 2006. Gábina Loskotová splnila svůj plán vyjet si slot hned na první pokus a v nečekaně obtížném závodě obsadila skvělé 4. místo. Honza Strangmüller zabojoval, skončil osmý, David Vydra po vleklých zdravotních problémech překvapil sám sebe i ostatní 14. místem.

Neoficiální MČR v dlouhém triatlonu, Wisconsin

Nedělní Ironman Wisconsin by se s ohledem na účast našich historicky nejúspěšnějších dlouhotraťařů dal nazvat neoficiálním MČR v dlouhém triatlonu. Na klasických tratích se totiž tuzemský šampionát konal naposledy před dvěma lety, po loňské tříčtvrtce letos musela ironmanům k cestě za medailemi stačit jenom půlka.

Half Ironman Monaco

I když jsem do Monaca neodjížděl s dobrou psychickou náladou a odpočatým tělem, k čemuž mi nepřidalo ani umístnění na Přimdě, nemohl jsem odmítnout výzvu tratě (profil tratě kola) a náruč města, které se pyšní svou slavnou pověstí. Hned po příjezdu kdy na Vás dýchne skvost a exkluzivita města Monaca, jsem věděl, že to bude zážitek, který si v sobě dlouho uchovám. Monaco s luxusními hotely , obchody a (Jan Kovalovský)
06.09.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>IM 70,3 Diskuze

Petr Horáček, 13 Ironmanů, všechny dokončené

Zdravím triatlonisty, O tom jak probíhal tradiční Ironman v holanském Almere z pohledu závodníka s časem kolem 10:30 nám poreferoval Petr Horáček (Ironman Sudoměř) Při zatím 100% úspěšnosti v dokončených Ironmanech mi přibyl třináctý zářez za účast na 25 ročníku Almere Holland Triathlon.(Petr Horáček)

MS v dlouhém triatlonu. Co ještě nezaznělo?

Stojí za to se ještě ohlédnout několika postřehy a fotografiemi za MS v dlouhém triatlonu, kde vyhráli v nevídané konkurenci hvězdy ironmanského nebe Katleen Smet (BEL) a Viktor Zyemtsev (UKR). Letošní výsledky z Jižní Afriky a Floridy+Coeur d´Alene je favorizovaly a při neúčasti avizovaných Kristensen (DEN) a Ledera (GER) příliš jiných tipů na mistry světa nezaznělo
11.08.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze

Wainer vyrovnal Vabrouškovo maximum

FREDERICIA (Dánsko) (ČTK) - České historické maximum z mistrovství světa v dlouhém triatlonu vyrovnal na šampionátu v dánském městě Fredericia Jan Wainer. V cíli závodu na čtyři kilometry plavání, 120 km cyklistiky a 30 km běhu byl jedenáctý, stejně jako před dvěma lety Petr Vabroušek, který dnes obsadil patnácté místo.
07.08.2005 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze

Ironman Zurich. Co dělám 2 dny před startem

Další strávený den v Zurichu nepřinesl žádné překvapení, před závodní příprava probíhá přesně podle plánu. Ráno jsem se rozklusal se strečinkem na závěr. Odpoledne jsem vyjel na kolo ještě jednou si projet trasu závodu. Je tam pár nebezpečných sjezdů, jen tak pro jistotu, aby mě v závodě nic nepřekvapilo. V podvečer jsem se (Jan Kovalovský)

Pozdrav z Ironman Zurich

Zdravím z IRONMAN Zuric, Cesta byla v pohodě za 6:30 jsme dorazili do Zurichu a vyrazili na kolo. Projeli si trasu 60km (pojedou se tři okruhy). Kolo úplně změnili a těžší jsem ještě nejel. Pojedeme 9 velkých kopců. Pak jsme se proplavali v jezeře to nemělo chybu. (Jan Kovalovský)

ME v dlouhém triatlonu z pohledu Evy Novákové

Hned po startu plavani jsem sla do cela startovniho pole zen a plavala osamocene cele 4km. Na polovine trati slunce svitilo primo proti ocim, a tak bryle s oranzovymi skly nebyly tou nejlepsi volbou.Diky odleskum paprsku od slunce jsem si chvilemi pripadala jako slepec a hledala alespon nejaky zachytny bod v okolni krajine. Ke konci prvniho a behem druheho okruhu jsem predplavala (Eva Nováková)
10.07.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze

Mistry Evropy v dlouhém triatlonu

Mistry Evropy v dlouhém triatlonu se ve švédském Sateru na tratích 4-120-30 km stali Britka Sara Gross a Belgičan Gerrit Schellens. Nicméně závody pod hlavičkou ETU-ITU se vyznačují tím, že krátký triatlon se jezdí s povoleným draftingem a dlouhý triatlon s draftingem tolerovaným. Ten druhý jev ovlivnil pořadí na stupních vítězů natolik, že nejeden ze závodníků odjížděl ze Skandinávie s pocitem hořkosti.
10.07.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>MS, ME Diskuze
Počet položek: 989položek na stránku: |< < 91 92 93 94 95 96 97 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ
5.8.19PŘI EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V TÁBOŘE ZÁŘILI HRUŠKOVÁ A GREBÍK
5.8.19Bára Topinková: XTERRA Czech s jasnými známkami punku - race report