Czechman

CZECHMAN SE STAL KOŘISTÍ PRO ŘENČE A BAŤKOVOU

PARDUBICE, 2. června 2018 – Jeden z nejprestižnějších závodů v českém triatlonovém kalendáři má své vítěze. Z triumfu na Czechmanovi se 2. června radovali Tomáš Řenč a Pavlína Baťková, kteří se tak stali mistry republiky ve středním triatlonu a připsali si i významnou porci bodů do FORD CZECHMAN TOUR (Český pohár v dlouhém triatlonu a duatlonu).

Kdo bude brát medaile na sobotním CZECHMANOVI?

Na kultovní "půlku" u Pardubic se sjíždí sedm stovek triatlonistů a triatlonistek. Na start se postaví téměř kompletní aktuální špička na dlouhých tratích. V redakci jsme tipovali, kdo má největší šanci na medailové podium letošních mistrů ČR. Vzešly nám z toho tyto trojlístky..
30.05.2018 - Josef Rendl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Czechman Diskuze

Na CZECHMANOVI triumfovali Helena Kotopulu a Přemysl Švarc

Sedm stovek triatlonistů a triatlonistek se včera sešlo na startu CZECHMANA, který patří mezi největší triatlonové události tuzemské scény. Oba vítězové Helena Kotopulu i Přemysl Švarc rozhodli o svém triumfu až v závěrečném půlmaratonu. Více v reportáži z místa závodu
04.06.2017 - Josef Rendl

Czechman opanovali Křivánková a Džalaj

Svým druhým dílem pokračoval oblíbený seriál FORD CZECHMAN TOUR 2016 Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Kultovního závodu Czechman, který patří mezi nejoblíbenější podniky v Česku, se zúčastnilo téměř šest stovek sportovců. Z vítězství se radovali Simona Křivánková a Slovák Karol Džalaj.
05.06.2016 - Victoia production

O vikendu proběhne Czechman. Tipněte pod článkem vítěze i v kategoriích.

Již několik měsíců hlásí pořadatelé plnou startovní listinu. Téměř 700 triatlonistů změří síly na halfironmanské distanci (1.9km plavání – 90km cyklistiky – 21km běhu), v individuální kategorii nebo ve štafetách. Závod je po Krušnomanovi druhým dílem seriálu Ford Czechman Tour.
01.06.2016 - Victoia production

Jaké jsou bezprostřední dojmy medailistek z CZECHMANA?

Sedm minut nadělila Lenka Králová druhé Evě Potůčkové a mezi muži skončila těsně za první dvacítkou. Rozhodl fantasticky zaběhnutý půlmaraton. Medailové podium doplnila Slovenka Kristina Néč Lapinová. Zhodnocení závodu pohledem tří medailistek si můžete přečíst v následujícím článku.
08.06.2015 - Josef Rendl

Rekordního CZECHMANA se zúčastnilo skoro 600 triatlonistů, ve vedru zvítězili Dvořák a Králová

Přesně 589 triatlonistů ze 13 zemí světa se zúčastnilo kultovního závodu CZECHMAN v Pardubicích. Druhý díl seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu tak o více než 100 startujících překonal rekord z loňského roku. Vítězi se ve výhni stali Lenka Králová a Ladislav Dvořák.
07.06.2015 - Victoia production

Potůčková s Vabrouškem ovládli kultovní závod CZECHMAN

V sobotu se v Pardubicích konal jeden z nejprestižnějších triatlonových závodů v tuzemsku. Byl to kultovní CZECHMAN. Tento mimořádně oblíbený a tradiční závod byl druhým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a zároveň i mistrovstvím republiky na tratích polovičního ironmana. Národními šampiony se stali Eva Potůčková a Petr Vabroušek.
08.06.2014 - Victoia production

Zima, déšť to byl pardubický CZECHMAN, kterého ovládli Džalaj a Fingerová

Ani nepříjemné počasí nepokazilo další rekordní triatlon v Pardubicích. Za vytrvalého deště a v nízkých teplotách si mezi 470 startujícími závodníky doběhl pro vítězství na CZECHMANovi Slovák Karol Džalaj, který obhájil loňské vítězství před Petrem Vabrouškem. Mezi ženami byla nejrychlejší Němka Anett Fingerová, nejlepší Českou byla v cíli druhá Lenka Králová.
01.06.2013 - Victoia production

Slovenská nadvláda na Czechmanovi

Reportáž přímo z trati Slovenský závodník Karol Džalaj a Simona Vykoukalová ovládli letošní ročník Czehmana s rekordní účastí. Do vod písečného lomu Hrádku se vrhlo 372 závodníků. Závod se nesl v duchu fair-play a pořadatelé odvedli prvotřídní práci.
03.06.2012 - Lukáš Slatinský
Počet položek: 22položek na stránku: 1 2 3 > >|
17.5.19Členitý terén s velkým převýšením je pro mě jako dělaný, říká Petr Cmunt, druhý z Krušnomana
14.5.19Volár a Svobodová vítězí v prvním kole ČP, Vodičková třetí ve Vietnamu
10.5.19Radka Vodičková-Kahlefeldt: Jsem pyšná na to, že se taková velká akce koná v mé rodné zemi!
7.5.19Již tuto sobotu v Klínech odstartuje další díl legendárního Krušnomana
6.5.19Milda Bayer otevírá další sezónu, Křivánkovi na Challenge Riccione
2.5.19Můj výkon odpovídá tomu, na co teď mám, říká Iveta Fairaislová
1.5.19Lukáš Kočař vybojoval bronz na MS v terénním triatlonu
29.4.19České úspěchy v Xterře, na Challenge, EP a WTS
25.4.19Honzu a Lucku Šnebergerovi čeká ostrý start do sezony ve španělské Marbelle
24.4.19Zážitek jménem swimrun letos prvně na Moravě!