Zimní triatlonisté odletěli závodit na Nový Zéland

11.08.2007 -
Na jižní polokouli vyrazili zimní triatlonisté pro první body do světového poháru 2008. V sobotu na Novém Zélandu se na start šampionátu Austrálie a Oceánie v zimním triatlonu postaví Pavel Jindra a Šárka Grabmüllerová.
Závod se koná na jižním z novozélandských ostrovů v zimním středisku Snow Farm nedaleko Queenstownu na tratích 7 km běhu, 12 km na MTB a 10 km na lyžích.

Na startu se objeví kompletní novozélandská reprezentace v zimním triatlonu, která se zde připravuje na nadcházející „evropskou“ sezónu. Novozélanďany doplní někteří reprezentanti Austrálie a pravděpodobně i někteří z reprezentačních týmů lyžařů klasiků z Německa, Japonska a Koreje, kteří jsou  momentálně v zimním středisku Snow Farm na reprezentačním soustředění.

Více než se soupeři ovšem naši reprezentanti zápasí s aerolinkami, protože po více než 28 hodinách letu úspěšně dorazili na místo závodu, bohužel ale pouze s kolem a lyžemi. Tašky se všemi ostatními věcmi zůstaly kdesi na letišti v Aucklandu…. Nezbývá než věřit, že do startu se vše vyřeší


Šárka Grabmüllerová


Pavel Jindra

Hodnocení:
Přečteno 305x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková