Hokejové utkání triatlonistů v režii Pepína Svobody

14.02.2014 -
S inspirací olympijské party kolem Jardy Jágra se berounský ironman a bavič Pepa Svoboda pouští do realizace zajímavého nápadu - Hokejového utkání Čechy versus Morava, kdy na ledovou plochu vyjedou triatlonisti. Závodní sezona je ještě daleko, tak máte možnost si zpestřit zimní přípravu prestižním hokejovým zápasem, jehož výtěžek půjde na charitu Tomáše Slavaty. Více info a podmínky účasti se dozvíte z článku hlavního organizátora.

Dobrý den Triatlonisti!

Již delší dobu bobtná v mojí hlavě myšlenka uspořádat hokejový zápas aktivních triatlonistů a to Čechy proti Moravě nebo dokonce mezistátní utkání ČR proti SR. Tato akce navazuje na v minulosti velmi úspěšné turnaje v kuličkách, ve sportovním rybolovu či mezinárodní mistrovství triatletů v luštění křížovek na čas. Jedná se tedy o akci, která by nás neměla zrakvit, ale spíš pobavit, ovšem na druhé straně je třeba mít kompletní výstroj i výzbroj.

Ač se to obecně moc neví, tak mezi triatlonisty je řada hokejistů. Třeba Míra Podborský, Pepa Křivánek nebo Standa Cibulka. V Čechách jsem již poptal aktivní triatlonisty Jaromíra Jágra, Tomáše Plekance, Jiřího Šlégra, Petra Nedvěda a další, část z nich teď trénuje někde v Rusku. Takže termín je předběžně stanoven na 19.4.2014 s tím, že místo konání prvního ročníku bude s největší pravděpodobností Brno a je jen na Vás, jestli se přihlásíte do teamu.

Na akci je "startové" 250,- Kč za hráče a dobrovolné vstupné pro fandící diváky, které bude celé věnované Tomáši Slavatovi, který se neskutečným způsobem stará o podporu sportu v dětských domovech, a tudíž jistě výtěžek využije nejlépe, jak to jen půjde. Tak pokud máte chuť si zahrát, pošlete přihlášku s popisem, jak a co hrajete na mail hokej-triatlet@seznam.cz

Z přihlášek bude formou protekce vybráno 15 lidí do každého z teamů (tedy pokud se přihlásí dost lidí). 

Jen připomínám, že podmínkou je licence České či Slovenské triatlonové asociace a aktivní účast na závodech. Zatím jsem ustanovil kapitánem All Stars teamu Východ Pepu Křivánka (který o tom ještě neví) a západní konferenci povedu já.

Pepa Svoboda


Hodnocení:
Přečteno 911x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková