Triatlonistům roku ve čtvrtek zapěje Luboš Pospíšil

27.03.2013 -
Ospalý, Frintová, nebo Vabroušek? Jen stěží někdo jiný dokáže zvítězit v jubilejním dvacátém ročníku ankety Triatlonista roku. Výsledky budou známy už ve čtvrtek okolo osmnácté hodiny.

 Jedním ze tří uchazečů je vítěz dvou loňských půlironmanů a historický rekordman Filip Ospalý. Pak nejlepší Češka v olympijském závodě všech dob Vendula Frintová. A ještě Petr Vabroušek, světový unikát, který zapsal už sedm desítek umístění v elitní desítce kvalifikačních Ironmanů.

 Král nebo královna roku 2012 a k tomu i vítězové dalších 15 kategorií budou vyhlášeni tak na společenském podvečeru triatlonových Oscarů ve stylovém pražském restaurantu Koloniál. Napíší tak symbolickou tečku za sezonou starou a první velké písmeno roku nového. Stane se tak již podvacáté, podruhé nese anketa celý název Endless Pools Triatlonista roku.

 „Podruhé nás také nejen slovem podporuje i Česká triatlonová asociace, díky čemuž můžeme přichystat kvalitní akci na úrovni. Pozvali jsme řadu zajímavých hostů a těšit se můžete i na překvapení,“ říká zakladatel a pořadatel ankety Tomáš Nohejl. Triatlonistům zahraje a zazpívá starý rockový bard a melancholický písničkář Luboš Pospíšil. 

Hodnocení:
Přečteno 646x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu