Následuj stopu Standy Řezáče…

14.12.2010 -
…až do Mory ve švédském kraji Dalarna, cíle legendárního Vassaloppetu. Historickým vítězstvím nejlepšího českého laufaře všech dob, a početnou účastí jeho týmové ekipy, by tam v březnu mohla ?, ne měla! vyvrcholit sezona dálkových běhů na lyžích.

 Teprve se ale startuje o víkendu na La Sgambedě v Livignu, prvním závodě FIS marathon cupu. Takže ještě můžete být při tom.

„Jsem moc rád, že můžu být pro někoho vzorem, poradit co a jak,“ říká excelentní klasik Stanislav Řezáč.

Projekt Patria Direct teamu nabízí spojení superlídra a houfu následníků. Tedy model známý z velkých triatlonů, kde si hobík může poměřit síly s hvězdou. Čímž získá další motivaci do tréninku. A utuží se sportovní komunita.

Co vy na to, triatlonisti? V PD open teamu už má své číslo i známý ironman Jan Kovalovský. Za dva měsíce existence se „chytlo“ téměř sedm desítek lyžařů.

Co získáte členstvím v týmu? Zařazení do žebříčku dálkových běžců, kde se bodují závody Worldloppetu, Euroloppetu i české laufy, klasiky i bruslení. K tomu slušnou slevu na materiál, běžky i boty Madshus, další věci Swix, výživu Enervit nebo ubytování ve Standově penzionu na Bedřichově.

A jak si to zasloužíte? Odjetím aspoň jednoho závodu v týmové čepici. To přece není špatná nabídka. Navíc ti nejlepší vyhrají lyžařskou kombinézu.

Zkuste se podívat na www.pdteam.cz. Najdete tam třeba pravidelné zápisky z tréninkového deníku Standy Řezáče a pak taky Tomáše Kálala. Profesí makléře, ale srdcem běžce. Jak to všechno stíhat? Možná správná inspirace.

Tomáš Nohejl

Hodnocení:
Přečteno 721x

Komentáře

Také děkujete ... Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu