XTERRA World Championship, neděle 21hod

20.10.2005 -
W a i l e a / M a u i / USA – V neděli startuje ve 21:00 našeho času Nissan XTERRA World Championship. XTERRA mistrovství světa se jezdí každý rok na stejném místě, už podesáté přivítá závod havajský ostrov Maui. Závodit do tropického ráje přijelo na šest set sportovců z pětadvaceti zemí světa.
W a i l e a / M a u i / USA – V neděli startuje ve 21:00 našeho času Nissan XTERRA World Championship. XTERRA mistrovství světa se jezdí každý rok na stejném místě, už podesáté přivítá závod havajský ostrov Maui.

Závodit do tropického ráje přijelo na šest set sportovců z pětadvaceti zemí světa. Tradičně nejpočetnější výpravu mají Spojené státy Americké a hned za nimi je třicetičlenná výprava z Čech. Havajské bohy přijel podruhé vyzvat na souboj Jan Kubíček, který chce vylepšit své umístění z roku 2002, tehdy dojel 19. Kubíček má letos za sebou výbornou sezónu, zvítězil v Brave XTERRA Czech Tour, stal se mistrem ČR a v Evropském poháru XTERRA bral celkově bronz. Mezi ženami je horkým želízkem v ohni Kamila Bulířová, která chce uspět v kategorii do 29 let. Loňská vítězka kategorie do 19 let Jana Chocholová, přijela svůj titul obhájit.

Takzvaný Double, tedy kombinaci XTERRY a Ironmana, který se jel minulý týden na vedlejším ostrově, absolvují Petr Kučera a Jan Havlíček. Časy obou závodů se sčítají a nejlepší závodník získává zajímavou prémii.

Podrobnosti a aktuální zpravodajství z XTERRA MS můžete sledovat v neděli 23. října od 21:00 na www.xterra.cz.

Hodnocení:
Přečteno 72x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu