Ironman Malaisia

Žaludek byl proti. Nedokončený závod ji mrzí

V rozhovoru s Ladislavou Císařovskou se vracíme o čtrnáct dní zpět. Zúčastnila se závodu série Ironman v Malajsii. Jaký byl důvod, že závod nedokončila a co jí překvapilo na Malajsii?

Ironman na ostrově opic

David Sajner se zúčatnil Ironmanu v Malajsii a připravil pro čtenáře reportáž přímo z ostrova Langkawi. Jeho postřehy a zkušenosti z centra dění jsou velmi zajímavým čtením.

Byl to pocit, jako kdyby se mi vařil mozek, říká Řehula

Jan Řehula se poněkud překvapivě objevil na Ironmanu v Malajsii. Závod však nedokončil. „Byl to pocit, jako kdyby se mi vařil mozek,“ prozrazuje své pocity při odstoupení ze závodu. S výkonem je však spokojen.

Josef Vrábel si premiéru mezi profíky užil

Slovenské objev loňské sezóny a zároveň populární bloger Jozef Vrabel okusil start mezi profesionály v daleké Malajsii. Skončil na celkovém 10.místě a své dojmy nám sdělil ihned po závodě.

IM Malajsie je novou výzvou pro Císařovskou

Ladislava Císařovská vstupuje do sezóny Ironmanem v Malajsii. Na start se velmi těší a odlétá již tento pátek. I když nemá plně profesionální podmínky nebojí se soupeřit s těmi nejlepšími závodnice v kategorii profi.

4 km před cílem zkolaboval, závod však nevzdal!

Lukáš Vrobel hodnotí svůj výkon na IM Malajsie. Vloni se nemohl ze studijních a z pracovních důvodů naplno věnovat Ironmanu. Letos však hlásí: „Přípravě dávám 100%“. Vrcholem pro něj bude ME v Praze a IM Austria.

Ke konci maratónu bylo již tělo v nouzovém režimu

Karol Džalaj, slovenský reprezentant v dlouhém triatlonu, okusil závod série IRONMAN. Mezi profíky se umístil na 10.místě a čas 9:05:11 ho mile překvapil.

Železný muž se vrátil v malajské výhni

Langkawi, Praha - V žáru malajského slunce se ukovala nová síla do svalů pražského železného muže Jana Strangmüllera. V prvním kvalifikačním závodě Ironman (3,8-180-42,2) sezony skončil třetí a ukončil rok přešlapování a hledání. Druhý před ním dojel ještě Petr Vabroušek - dva Češi na stupních vítězů Ironmana, to tu ještě nebylo! První železné vítězství slavil Australan Courtney Ogden.

Ironman Malajsie 2005, Vabroušek 2.

Zdravime z malajskeho ostrova Lankgawi, kde dnes probehl Ironman Malajsie 2005. Prileteli jsme pouhy tyden pred startem, predevsim vinou pozdniho kontaktu od poradatelu. Jak se nakonec ukazalo, nebylo to pro dostatecnou aklimatizaci zdaleka dostatecne. 11 a 10 dni, ktere jsem tady stravil v poslednich dvou letech, bylo prece jen vyrazne "rozumnejsi". Zatimco lonskeho rocniku se zucasnilo neco kolem 500 startujicich, letos to byla (Petr Vabroušek)

Lenoch Vabroušek se vrátil na bednu

L a n g k a w i , P r a h a - Třetí místo a návrat na bednu. Železný muž Petr Vabroušek z Author TT teamu se po čtyřech loňských čtvrtých místech vrátil na výsluní. Což tentokrát platí doslova. Znamenitého výsledku dosáhl zlínský triatlonista v žáru malajského výletního centra Langkawi - v prvním dlouhém (3,8 - 180 - 42,2) triatlonu sezony. Startovalo se za tmy a Vabroušek 800 metrů dokonce vedl „plaveckého hada“. Svoji nejslabší disciplínu hodnotil superlativy. "Do vody jsme šli v 7.15
Počet položek: 11položek na stránku: 1 2 > >|