Ironman Austria

V Klagenfurtu dál vládne Vanhoenacker, v ženách zvítězila Carfrae

Ironman Austria každoročně patří mezi nejsledovanější události v dlouhém triatlonu. Sedmkrát zde kraloval Belgičan Marino Vanhoenacker. V ženách startovala australská stár Mirinda Carfrae. Ve startovní listině nechybějí ani zástupci České republiky.

Marino je zpět v místech své největší slávy

Marino Vanhoenacker patří mezi největší jména světového dlouhého triatlonu. Své jméno si vybudoval především na Ironman Klagenfurt, kde drží neskutečnou vítěznou šňůru i neskutečný výkon. Letos je Marino po tříleté odmlce zpět!

Díky drtivému běhu patří Klagenfurt Raelertovi

Andreas Raelert ovládl prestižní Ironman Austria a to časem pod 8 hodin. Mezi ženami kralovala Maďarka Erika Csomór. Petr Vabroušek obsadil deváté místo. Více informací v článku.

Triatlonový svátek Ironman Klagenfurt je tu!

Jeden z nejpopulárnějšších ironmanů vůbec - Ironman Austria-Klagenfurt je jižž tento víkend! Nabídne zajímavou podívanou v podání předních světových triatlonistů. Na startu se sejde početné pole českých zástupců v čele s Petrem Vabrouškem či Janou Candrovou. Více informací v článku.

Vabroušek si střihnul třetího ironmana během tří týdnů a v Klagenfurtu byl dvanáctý

O víkendu se v rakouském Klagenfurtu konal ironman, který by se bez nadsázky dal označit jako tropický. Ve velkém vedru bojovali železní muži s porcí 226 kilometrů a český fenomén Petr Vabroušek, který před týdnem ovládl Moraviamana v Otrokovicích, nakonec doběhl na 12. místě.

Tropický Ironman Klagenfurt je za námi

Tak je za námi tropický Ironman Klagenfurt. Závod byl vyprodán téměř rok dopředu. Kdo si věřil na rychlý čas či osobní rekord, tak se musel vyrovnat s teplotami přes 30 stupňů Celsia. Závod ovládl Faris Al-Sultan 8:11 a v ženách Linsey Corbin. Nejlepším Čechem byl na 12.místě Petr Vabroušek.

IM Klagenfurt - letos číslo jedna ponese Faris Al-Sultan

IM Klagenfurt patří k nejoblíbenějším Ironmanům na evropském kontinentu, který bývá vyprodán během okamžiku. V loňském roce zde byl vytvořen nejlepší světový výkon. Kdo je letošním favoritem závodu? Více o IM Austria v článku.

Simona Vykoukalová zažije železnou premiéru v Klagenfurtu

Simona Vykoukalová, letošní vítězka Czechman triatlonu, absolvuje o víkendu svou ironmanskou premiéru. Obává se ironmanských tratí a na jaký výsledek si věří? To vše se dozvíte v rozhovoru.

Ironman Austria: Den plný rekordů pohledem fanynky alias fotografa

Šárka Novotná, přítelkyně Davida Sajnera, připravila pro etriatlon.cz obsáhlou reportáž přímo z místa, kde se posunovali hranice lidských možností z rakouského Klagenfurtu. Vychutnejte si její pohled na závod a obsáhlou fotoreportáž.

Ironman Austria: Trénovat musí jenom netalentovaní

David Sajner, závodník Etriatlon Team, se zúčastnil o víkendu závodu série Ironman v rakouském Klagenfurtu. Se svým časem 9:25 je absolutně spokojen. Konkurence je však neskutečně našlapaná. Více v rozhovoru.
Počet položek: 19položek na stránku: 1 2 > >|
20.1.20Pavel Jindra a Pavlína Vargová jsou mistři ČR v zimním triatlonu 2020.
17.1.20Bylo to jako nejlepší letní tábor v životě, říká Martin Gabla
13.1.20Triathlon North Africa 2020
10.1.20Dávám si pozor, abych se nepřetěžoval, říká Petr Vabroušek
7.1.20Triatlon Team Tábor - představení klubu
31.12.19Laufy, dálkové běhy BOŽSKÉ DESATERO
29.12.19Běžky, ANO! Samota je někdy nejlepší přítel!
26.12.19Letos jsem chtěl dát 40 závodů, nakonec kvůli zranění je jich 33, říká Tomáš Bednář