Pohodáři a Pohodářky se začnou valit na Mácháč 7 - 8. září

24.08.2013 -
Není tomu dlouho co se hladina jezera zavřela za bouří Doksymanů, Doksymanek a Doksymamek a je na čase ji zase pomalu rozvířit a přípravit pro všechny Pohodáře a Pohodářky. Ano správně, již za nedlouho se u jezera Máchova bude konat oficiální 5. ročník Mácháčského Pohodáře (neoficiální 20.ročník:) a my bychom rádi pozvali všechny nadšence pohybových aktivit na tento triatlonový víkend, který sekoná 7.-8. 9.2013.

 Letos jsme se vybavili ponornýma ohřívačema vody (pro neznalé to jsou závodníci a dobrovolníci co před startem se ponoří po pás do vody a jistým, triatletům známým, způsobem vodu do okolí 1,5m ohřejí:) takže oněch pět set metrů ve vodě bude jak plavba paní radové. 


V cyklsitické části, kterou lze nejlépe zdolat na kole horském (98% terén a lesní cesty) budete ve dvou 7,5km okruzích dráždit svými plášti nejen šišky borové, ale i trochu toho písku a občas si budete muset přehodit na lehčí převod, místama přibrzdit. Klasický žlutý, měkký, jehličnatý a hlavně krásný okruh na běh si dáte pro jistotu dvakrát aby jste završili běžeckou metu 5km a případně se pokochali výhledy, které v prvním kole minete. V cíli na Vás budou čekat statní muži a sličné slečny, kteří Vás obejmou a předají finisherskou meadili. Po této části na Vás čeká kultovní a již celý rok očekáváný večírek, kde se opět všichni sejdem a  společně roztančíme betonové dlaždice našeho tanečního parketu za libých tónů tradičního orchestru. 


V neděli na Vás čekají unikátní meditační chvilky v lese aneb Mácháč Tri-O, tedy Mistrovství světa v orientačním triatlonu, kde se každý může bez jakýchkoliv obav postavit na start a rozdat si to o titul Mistra a Mistryně světa v orientačním triatlonu. Zároveň ti co absolvují oba dva triatlony (sobota+neděle) mají možnost získat titul osobně od K.H.Máchy a to King of the lake a Queen of the lake. Proto neváhejte a doražte si udělat pohodu na Mácháč! 

www.triatlonmachac.cz 

Za Mácháč brothers crew, Jan Venca Francke

Hodnocení:
Přečteno 458x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
17.4.24Youri Keulen a Ashleigh Gentle ovládli triatlon Singapore T100
7.4.24Drama a kontroverze na IRONMAN 70.3 Oceanside 2024: Vítězství Sanderse a Knibb a sporné diskvalifikace.
28.3.24Olympijský šermíř Beran ocenil železnou ženu z Havaje. Stala se sportovcem roku Prahy 14
20.3.24Ironman nedávno aktualizoval svá pravidla, přinášející několik významných změn.
11.3.24Dominance Ditleva a Lee zahájila éru T100 v Miami
2.3.24McKenna a Sodaro ovládli Ironman Nový Zéland
19.2.24Dříve stačilo do tepla jen jezdit a dnes by tam triatlonista pomalu měl bydlet celou zimu, říká Pavel Wohl
6.2.24Mistrovství světa Ironman 70.3 pro rok 2025 míří do Marbelly ve Španělsku
27.1.24Triatlonová komunita není aktuálně úplně kompaktní, rád bych naše prostředí více spojil, říká Petr Soukup
21.1.24Skvělé, že někteří profíci dají nahlédnout, jak trénují, říká Roman Procházka