Pohodáři a Pohodářky se začnou valit na Mácháč 7 - 8. září

24.08.2013 -
Není tomu dlouho co se hladina jezera zavřela za bouří Doksymanů, Doksymanek a Doksymamek a je na čase ji zase pomalu rozvířit a přípravit pro všechny Pohodáře a Pohodářky. Ano správně, již za nedlouho se u jezera Máchova bude konat oficiální 5. ročník Mácháčského Pohodáře (neoficiální 20.ročník:) a my bychom rádi pozvali všechny nadšence pohybových aktivit na tento triatlonový víkend, který sekoná 7.-8. 9.2013.

 Letos jsme se vybavili ponornýma ohřívačema vody (pro neznalé to jsou závodníci a dobrovolníci co před startem se ponoří po pás do vody a jistým, triatletům známým, způsobem vodu do okolí 1,5m ohřejí:) takže oněch pět set metrů ve vodě bude jak plavba paní radové. 


V cyklsitické části, kterou lze nejlépe zdolat na kole horském (98% terén a lesní cesty) budete ve dvou 7,5km okruzích dráždit svými plášti nejen šišky borové, ale i trochu toho písku a občas si budete muset přehodit na lehčí převod, místama přibrzdit. Klasický žlutý, měkký, jehličnatý a hlavně krásný okruh na běh si dáte pro jistotu dvakrát aby jste završili běžeckou metu 5km a případně se pokochali výhledy, které v prvním kole minete. V cíli na Vás budou čekat statní muži a sličné slečny, kteří Vás obejmou a předají finisherskou meadili. Po této části na Vás čeká kultovní a již celý rok očekáváný večírek, kde se opět všichni sejdem a  společně roztančíme betonové dlaždice našeho tanečního parketu za libých tónů tradičního orchestru. 


V neděli na Vás čekají unikátní meditační chvilky v lese aneb Mácháč Tri-O, tedy Mistrovství světa v orientačním triatlonu, kde se každý může bez jakýchkoliv obav postavit na start a rozdat si to o titul Mistra a Mistryně světa v orientačním triatlonu. Zároveň ti co absolvují oba dva triatlony (sobota+neděle) mají možnost získat titul osobně od K.H.Máchy a to King of the lake a Queen of the lake. Proto neváhejte a doražte si udělat pohodu na Mácháč! 

www.triatlonmachac.cz 

Za Mácháč brothers crew, Jan Venca Francke

Hodnocení:
Přečteno 452x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně