Xterra Děčín 2011 se blíží

2.06.2011 -
Již jen měsíc nás dělí od 4. ročníku závodu v xterra triathlonu DĚČÍN ZEDNÍČEK XTERRA CUP. Akce se koná v úžasném prostřední labského kaňonu v sobotu 9. 7. 2011 na Smetanově nábřeží v Děčíně.

Start hlavního závodu je tradičně ve 12.00 a dětský závod odstartuje v 10:30 na Děčínském termálním koupališti na Starém Městě.

Letos připravili pořadatelé několik novinek – hlavní závod je vypsán také pro tříčlenou štafetu, kde každý absolvuje jednu disciplínu a složení může být libovolné-přátelé,rodiny,firmy,apod.. Samozřejmostí je dětský závod, na kterém budou nově  k zapůjčení dětská kola poskytnutá nadací Tomáše Slavaty (http://www.nadacnifondalbert.cz/rubrika/63/albert-triatlon-tour.html) , každý kdo by měl zájem o využití této nabídky, nechť kontaktuje pořadatele na www.xterradecin.cz

Závod je součástí nejen Českého poháru, ale i XTERRA German Tour, takže si pořadatelé slibují o to větší účast závodníků.

Samozřejmostí je bohatá tombola jejíž hlavní cenou je horské kolo a zapůjčeni automobilu na víkend zdarma.Výtěžek ze závodu půjde na dobročinné účely.

Akce je opravdu pro každého a může být  výzvou vyzkoušet si nový, atraktivní sport a zároveň si užít fajn den. Proto se nezapomeňte včas přihlásit a 9. července s sebou vezměte i svoje děti. Bohatý doprovodný program a občerstvení je zajištěno. Více informací a propozice závodu najdete na webu www.xterradecin.cz.

Děčín Xterra Team

Hodnocení:
Přečteno 362x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu