CITY TRIATHLON Karlovy Vary - pozvánka na akci

24.07.2007 -
Vážení závodníci, trenéři a příznivci triatlonu! Srdečně si Vás dovoluji pozvat na český triatlonový svátek CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2007 konaný v neděli 19. 8. 2007 jako Mezinárodní mistrovství České republiky v olympijském triatlonu a přidružený závod kategorie OPEN (příchozích), štafet a mistrovství ČR kategorie juniorů ve sprinttriatlonu.

Závod se koná na atraktivních tratích v nejznámějším českém lázeňském městě 45 km od Německo-českých hranic. V Karlových Varech se již konaly v minulých letech závody Evropského poháru i Mistrovství Evropy. Jsou mezi Evropskými  triatlety oblíbené nejen díky jejich atraktivnímu umístění, ale i spravedlivosti, technické náročnosti a špičkovému organizačnímu zabezpečení.  Závody se jedou podle pravidel Českého svazu triatlonu, tzn. že drafting je povolen.  Přesto komplexní triatlonisté  mají velikou výhodu-v každém ze sedmi okruhů v hlavním závodě překonávají půlkilometrové  20% stoupání.

Oproti loňskému ročníku, který znamenal pro karlovarský triatlonový závod zmrtvýchvstání, bude již letošní ročník dvojnásobný. Připravili jsme po vzoru let minulých závod pro amatérskou triatlonovou veřejnost na krátkých distancích(0,75km-20km-5km).
Možnost zazávodit si  na plně uzavřených tratích má úplně každý, startovat mohou i tříčlenné štafety, z nichž každý závodník absolvuje jednu disciplínu. A vezmete-li s sebou zbytek nesportující rodiny, taktéž se nudit nebude. Během celého dne bude v centru všeho dění  probíhat kulturně sportovní program.

To nejdůležitější ovšem vypukne ve 14:00 hodin skokem žen a ve 14:07 i mužů do vod přírodního koupaliště Rolava.  Bude se bojovat o titul mistra České republiky a zajisté velice zajímavé sledovat, sesadí-li někdo po letech z trůnu Filipa Ospalého. 
Sami sebe nebo své svěřence můžete přihlašovat prostřednictvím elektronického formuláře na www.citytriathlon.cz  pod odkazem přihláška.

Se sportovním pozdravem a vírou, v tvrdý ale spravedlivý boj na karlovarských tratích v maximálním počtu Vašich svěřenců či  Vás-závodníků

Vladimír Malý, ředitel závodu CITY TRIATHLON Karlovy Vary
Mobil: 604 48 07 63
Email: vladimir.maly@citytriathlon.cz


Hodnocení:
Přečteno 537x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu