Tonův deník 5 - na letišti asi Al-Kajda

Tak zase Aloha z Havaje. Z vašeho deníčku nevytrhli stránky, jen se mírně přerušilo spojení. Teď už tedy snad pravidelně. Jsme třetí den na Maui. Hned po přeletu to na mě dýchlo, tenhle ostrov je prostě hezčí, pestřejší a pohodovější. Den po Ironmanovi, v neděli, se život v Koně ploužil unaveným
23.10.2003 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Hawaii Diskuze

Kája Polívková bude na Xterre chybět.

Jak patrně víte , v neděli se koná na Hawaiském ostrově Maui Mistrovství světa v terénním triatlonu Xterra. Ve výpravě měla být i první ženská účastnice. Známá multisportovkyně Kája Polívková získala letos v této náročné trojkombinaci plavání, jízdy na horském kole a terénního běhu , titul mistryně republiky a zároveň si devátým místem v závodě Světové série vyjela právo startu na tomto prestižním (Petr Polívka)
22.10.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Hawaii Diskuze

Kdo bude mistr světa Xterra?.

NISSAN XTERRA WORLD CHAMPIONSHIP 2003 Více něž 65 profesionálů (40 mužů a 24 žen) z třinácti zemí světa odstarují v neděli 26. října na Havajském ostrově Maui do osmého mistrovství světa XTERRA. Je těžké určit favorita, jedním bude jistě dvojnásobný vítěz Conrad Stoltz – JAR a jeho největší rival Steve Larsen – USA. Na startu bude mnoho závodníků kteří mohou překvapit: (xpg)
20.10.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Hawaii Diskuze

Nissan Xterra USA Championship

Mistrovství XTERRA USA se stalo opět kořistí Conrada Stoltze z Jižní Afriky. Stoltz se dostal do čela hned po úvodním kilometru plavání, na kole dostal šanci ho dostihnout pouze Steve Larsen, ale Stoltz si před ním lehce udržel minimální náskok, který v běhu potvrdil a stal se vítězem NISSAN XTERRA USA CHAMPIONSHIP. Larsen doběhl na druhém místě se ztrátou třiceti sekund. Další závodníci dobíhali (XPG s.r.o.)
29.09.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Xterra European Tour - Kortekaas a Whitmore

Titisee/Neustadt - Vítězný hattrick na tratích XTERRA dovršila Američanka Jamie Whitmoreová v Německém Titisee. Po třech vítězstvích získala triumf v celkovém pořadí 1. ročníku série XTERRA EUROPEAN TOUR. XTERRA – offroad multisport, který obsahuje plavání na otevřené vodě, cyklistiku na horském kole v extrémním terénu a terénní běh. "Je to pro mě ohromný úspěch také proto, že mám ráda Evropu, její lidi a kulturu," řekla
16.09.2003 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Xterra Germany – 13.září 2003

POSLEDNÍ ZÁVOD XTERRA EUROPEAN 2003 TOUR -XTERRA GERMANY– 13.ZÁŘÍ 2003 Procházka v pohádkové přírodě s barevnými stromy a modrými jezery? Naopak, spíš namáhavý a nekompromisní závod napříč krajinou v přírodním masivu Schwarzwald! To připravují pro závodníky pořadatelé závěrečného závodu XTERRA EUROPEAN TOUR 2003. O celkovém pořadí XTERRA EUROPEAN TOUR ještě není rozhodnuto. (Xterra team)
09.09.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Brave Xterra Czech tour - Kučera a Loubková

Ani jasné vítězství v posledním sedmém závodu domácí série Brave Xterra Tour v terénním triatlonu nestačilo bikerovi Františku Žilákovi k celkovému prvenství. Premiérový ročník seriálu vyhrál Petr Kučera, který skončil v Přední Výtoni na Lipně na třetím místě. Celkovou vítězkou ženské části se stala Kateřina Loubková, která tentokrát nedokončila.
01.09.2003 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Jamie Whitmore bude na Lipně

O víkendu to bude v Lipenské přehradě vřít. Chystá se zde třídenní XTERRA festival s hlavním bodem, totiž posledním podnikem ze závodů BRAVE XTERRA CZECH 2003 TOUR. Pro vítěze celé série je připraveno 43 000 korun a mnoho hodnotných cen. V pátek se pojede zkrácená trasa XTERRY – Jihočeský pohár - Velká cena SKP MTB. Na sobotu je připraven Dětský DUATLON jako předznamenání hlavní akce XTERRA, která startuje ve dvě odpoledne. (xterra.cz)
27.08.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Xterra Netherlands, Barel a Whitmore

Rob Barel, žijící holandská triatlonová legenda, to dokázal. Po třetí v řadě, 45-letý Barel, zvítězil v Xterra Netherlands, která byla zároveň druhým závodem Xterra Europe Tour. Jediný kdo dokázal Barelovi sekundovat byl „Xterra specialista“ Royce Kortekaas. V cíli nakonec oba závodníky dělilo 50 s. V ženském závodě potvrdila nadvládu Američanka
25.08.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Xterra Canada, McQuaid a Thomas

Vancover, Canada (17.8) – Kanadská šampiónka v závodě horských kol Melanie McQuaid, jako první v letošní sérii Xterra, porazila dominující Jammie Whitmore (USA). Exclentní bikerka McQuaid se dostala do čela závodu při cyklistické části, když po plavání ztrácela cca 20 s na úřadující mistryni světa Candy Angle (USA). Jamie Whitmore, největší favoritka závodu, byla ještě asi o minutu pozadu.
20.08.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze
Počet položek: 300položek na stránku: |< < 24 25 26 27 28 29 30 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
19.2.24Dříve stačilo do tepla jen jezdit a dnes by tam triatlonista pomalu měl bydlet celou zimu, říká Pavel Wohl
6.2.24Mistrovství světa Ironman 70.3 pro rok 2025 míří do Marbelly ve Španělsku
27.1.24Triatlonová komunita není aktuálně úplně kompaktní, rád bych naše prostředí více spojil, říká Petr Soukup
21.1.24Skvělé, že někteří profíci dají nahlédnout, jak trénují, říká Roman Procházka
10.1.24Luxusní kola si své zákazníky vždy najdou, říká mechanik Michal Kohoutek.
21.12.23Mým snem je účast na největším sportovním svátku světa, říká Tereza Zimovjanová
17.12.23Já zastávám názor, že Havaj je Havaj, říká Petr Lukosz
5.12.23Příští sezona bude poslední. Těším se na premiéru IM Hradec Králové, říká Tomáš Bednář
27.11.23Snažíme se kvalifikovat na olympiádu v Paříži 2024, říká Daniel Noah
17.11.23Příští rok se zaměřím na půlky, říká Jan Volár