Tonův deník 5 - na letišti asi Al-Kajda

23.10.2003 -
Tak zase Aloha z Havaje. Z vašeho deníčku nevytrhli stránky, jen se mírně přerušilo spojení. Teď už tedy snad pravidelně. Jsme třetí den na Maui. Hned po přeletu to na mě dýchlo, tenhle ostrov je prostě hezčí, pestřejší a pohodovější. Den po Ironmanovi, v neděli, se život v Koně ploužil unaveným
Tak zase Aloha z Havaje. Z vašeho deníčku nevytrhli stránky, jen se mírně přerušilo spojení. Teď už tedy snad pravidelně. Jsme třetí den na Maui. Hned po přeletu to na mě dýchlo, tenhle ostrov je prostě hezčí, pestřejší a pohodovější.

Den po Ironmanovi, v neděli, se život v Koně ploužil unaveným tempem. Stejně jako stateční závodníci, kteří si vyzvedávali kola a výsledky a polehávali po plážích – konečně! Tomáš Pavel pracoval, povinnosti úklidové čety Golf and Racket clubu v Keauhou mu volno nedovolily. Nebo, že by sám sebe trýznil za nedokončený závod? Prý to s železněním balí úplně… No aspoň mě ještě z piety odvezl na letiště.

Tam se děly věci. Jako by ostrov neopouštěli Ironmani, ale převlečená Al-Kajda. Všechny kufry s kolem rozbalili a přebrali, fotoaparáty a notebooky projížděli hledačkami tak důkladně … až nám ulítlo letadlo. Dali nám náhradní letenku přes Honolulu a telefonní kartu za deset dolarů jako kompenzaci ztrát.

Do našeho Báječného světa, jak se jmenuje náš oblíbený penzion, jsme dorazili za tmy orvaní… skutečně jako po Ironmanu.

Tomáš Nohejl se již přesunul na Maui do dějiště Xterra World Championship. Již zítra se dozvíte o tom, jak si Clint Eastwood staví sídlo přímo na trase běhu (nebyl doma).

Hodnocení:
Přečteno 49x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková