Karbonová ORBEA do terénu

25.06.2008 -
Výkony Karla Zadáka začali oceňovat i sponzoři, a proto letos sedlá karbonové MTB od značky ORBEA. Uvnitř naleznete detailní fotoreportáž.

„S novým kolem jsem nadmíru spokojen. Poprvé jsem osedlal karbonový rám a je to fakt paráda. Má úžasné jízdní vlastnosti i vzhledově je moc pěkný. Už jsem na něm odjel letos řadu závody a tréninků a zatím šlape jak švýcarský hodinky,“ hodnotí své dojmy. 

Loni sedlal hliníkový rám taktéž značky ORBEA a byl s ním také velmi spokojen, ovšem tento rám ORBEA ALMA ABSALON je úplně jiná kategorie. Dokonce je totožný jaký sedlá Mistr světa V MTB Francouz Julien Absalon

A kolik tréninků absolvuje za týden na MTB a kolik na silničce? „Tak tento poměr je asi 50 na 50. Když mám závody na biku, tak jezdím víc horský a obráceně. Ale když to vezmu tak nějak dohromady, tak je to tak asi na půl,“ říká.

"Silniční kolo mám taktéž značky ORBEA a je to karbonový rám ORBEA OPAL na sadě Shimano dura-ace. Závodní kola mám Easton Tempest II Carbon Tubular. Je to fakt raketa, už se moc těším až ji pořádně provětrám na nějakém klasickém triatlonu :-)"

Pro letošek užívá od sponzorů i ostatní materiálové vybavení. „Běžecky jsem vybaven firmou SAUCONY, plavecký neopren a závodní dres od ORCY"


hmotnost rámu 1200gmajitel Karel Zadák


kola-Crossmax SL, sada Shimano XTR


vidlice FOXME na Sardinii se Zadákovi vydařilo. Skončil na 6.místě!!!


sedlo+sedlovka- Pells, řidítka- Controltech


Hodnocení:
Přečteno 1930x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková