Krušnoman: 10 + 90 + 10 = 110 závodníků

11.05.2009 -
Tak to máme za sebou. Je večer, já usedám k PC a snažím ze sebe vyloudit pár moudrých a strašně inteligentních vět o Krušnomanu 2009 (průběh závodu už Vám sdělil Lukáš Slatinský, tak teď trochu jiný pohled).
Vedle mne jsou vyskládány krabice, pytle s láhvemi, přepravky s banány a další věci. Mimochodem na zemi u TV usnul můj mladší syn, oblečený ještě v riflích a v mikině – tak jak přijel z garáže, kde nám pomáhal vynášet věci z aut. V hlavě mi běží co musím ještě zařídit, kam co ještě odvést, komu co předat a kam co napsat či poslat.

Tak jdu na to. Nejdříve bych chtěl poděkovat všem, kdo k nám do Krušných hor dorazil. Snažili jsme se pro Vás připravit opravdu nevšední zážitek a snad se nám to podařilo. Pořádat duatlon v areálu, kde je několik sjezdovek a nevyužít toho by byl hřích. To by bylo jako organizovat triatlon na pobřeží moře a závod samotný by se plaval v rybníku.  Tím, že jsme se jako pořadatelský team K3-atlon team Litvínov spojily se Sportovním areálem Klíny dostal Krušnoman nový kabát.

Dle Vašich reakcí, které jsem slyšel, tak  Krušnoman Long Distance Duathlon má smoking J. Když jsem na Vás závodníky čekal v cíli, tak jsem byl připraven na Váš pravý a levý boxerský hák – se slovy to máš za ten první běh „bum“, to máš za to kolo „prásk“ a za ten závěrečný běh „KO“ a byl bych počítán. Cílový ring jsem naštěstí po doběhu posledního závodníka opouštěl bez úhony.

Když jsme vymýšleli tratě na Krušnomana, tak jsme jasně si řekli, že od počátku musíme s pravdou ven. Běh = sjezdovka, cyklistika = nahoru, dolu. Žádná rovina, totální extrém. I na plakátech první věta zněla:“ Extrémní duatlonový závod“. Jsem rád, že jste Krušnomana přijali jako výzvu a přijeli v tak hojném počtu.

Vloni bylo 110 startujících, letos též 110. Asi to bude tím, že se závodí na distancích 10 + 90 + 10 = 110 :-). Teď mne napadla jedna myšlenka, co kdybychom – raději ne – zůstaneme i příští rok na těchto distancích.
Classic Cup 2009 má za sebou první závod a už na Vás netrpělivě čekají pořadatelé v Mělicích pod vedením Tomáše Petra. Pomyslně předávám štafetu Classic Cupu do Mělic a přeji pořadatelům vše dobré (mimochodem: těm svým posílám velké „děkuju“).

Vždy končím nějakým heslem – napadá mne snad jen Classic Cup 2009 – Forever !!!!

PS: Jdu se osprchovat a spát, dobrou noc Krušnomani.

Tomáš Langhammer

Hodnocení:
Přečteno 893x

Komentáře

120? Reagovat
Re: 120? Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
7.4.20Nemá teď žádný význam honit maximální zátěž, říká Vendula Frintová
4.4.20MEZINÁRODNÍ TRIATLONOVÁ UNIE PRODLOUŽILA POZASTAVENÍ AKTIVIT DO 30. ČERVNA
3.4.20Nevěřím tomu, že si letos zazávodíme někde v zahraničí, říká Simona Křivánková
1.4.20Motivace se teď do intenzívnějších tréninků hledá obtížně, říká Petr Soukup
30.3.20Jak vypadá trénink a co se bude měnit v letošní sezoně?
12.3.20Na super výsledek v dlouhém triatlonu stále ještě čekám, říká Marek Svoboda
10.3.20Ultraman Vabroušek a Ironman New Zeland
28.2.20Stoupnout si na bednu je vždy fajn zážitek, říká Honza Čelůstka po duatlonu v Indii
25.2.20Petr alias “DOKTOR“
25.2.20Kam na triatlon v roce 2020?