Pravidla ČSTT související s počítáním okruhů

Kompetence a povinnosti hlavního rozhodčího je povinen odložit start závodu nebo stanovit pořadateli, aby v organizaci provedl změny tak, aby závod probíhal zcela v souladu s pravidly a soutěžní směrnicí, rozhoduje o každém problému, který není výslovně uveden v pravidlech, je zodpovědný za zjištění správného pořadí, ve kterém závodníci proběhli cílem
17.08.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČSTT Diskuze

Triatlonisté znovu vyplavou pod Karlovým mostem

Praha - O deset tisíc dolaru, v přepočtu téměř tri sta tisíc korun - největší letošní sumu v Česku - se utkají triatlonisté v sobotní Velké ceně Pražské energetiky - domácím šampionátu a Světovém poháru na olympijských tratích (1,5-40-10) v historickém centru metropole. „Odpovědnostní smlouva na závod se světovou federací činí devadesát milionu korun,“ přibližuje hodnotu závodu ředitel Martin Dvořák. Plave se ve Vltavě pod Karlovým mostem, cyklistické okruhy vedou
15.08.2003 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Kdo jim dá prémie?

Reprezentanti Filip Ospalý a Martin Krňávek se shánějí na svazu po prémiích za medaile na mistrovství Evropy v Karlových Varech. Ale asi se jich nedočkají.
15.08.2003 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>OH, MS, ME Diskuze

ME v dlouhém triatlonu - český team bere střibro

Fredericia, Dánsko - První informace k nám dorazili od Petra Vabrouška z Dánska, kde se konalo premiérové Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu na tatích 4 - 120 - 30km. Družstvo českých reprezentantů ve složení Petr Vabroušek, Jan Vodehnal a Jan Wainer obsadilo 2. místo. V závodě družstev zvítězili domácí Dánové, třetí příčku obsadili Italové.
14.08.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>OH, MS, ME Diskuze

Duatlon Doksy. Daniel Fekl zvítězil v 34 °C vedru

Náročný multisportovní víkend pokračoval za tropického vedra (34°C) v Doksech u Máchova jezera Mistrovstvím republiky v duatlonu na tratích 10 - 40 - 5km. Mistrovský titul si odvezl do Prahy Daniel Fekl (Author team). O cenné kovy a nominace se poprali muži a ženy všech věkových kategorií. Přinášíme zatim neoficiální výsledky. (Radek Holinka)
11.08.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Dva české tituly ve dvou dnech získal Author

sobotu vyhrál železný muž Petr Vabroušek, v neděli duatlonista Daniel Fekl. A pokud by o následujícím víkendu na domácí půdě v Praze triumfoval i Jan Řehula na olympijské trati, slavil by se vítězný hattrick hned v prvním roce existence klubu.Vabroušek dosáhl úžasného výkonu. V tropickém vedru zajel nejlepší čas na českém území všech dob 8:38:24. Což dokázal jen pět dní poté, co na stejně dlouhé trati v Dánsku vybojoval 4. místo na mistrovství Evropy.
11.08.2003 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Petr Vabroušek - mistr ČR v dl. triatlonu 8:38:24

Doksy, Máchovo jezero - Mistrem České republiky v dlouhém triatlonu na ironmanských distancích (3,8 - 180 - 42km) se stal Petr Vabroušek (Author Team). V máchově kraji si Petr připsal kromě domácího titulu ještě další prim. V horkém počasí, které v tuto dobu nad územím ČR panuje zajel historicky nejlepší čas vytvořený na českém území 8:38:24. Na druhém místě dokončil David Vydra (Casio Team)
09.08.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Nová směrnice pro zařazování sportovců do SCM v triatlonu

Do SCM ČSTT se zařazují závodníci na jeden roční tréninkový cyklus. Do SCM ČSTT jsou zařazováni závodníci v kategoriích, které z pohledu věku mají rozhodující vliv na růst sportovní výkonnosti směrem k seniorské reprezentaci. Do SCM ČSTT se zařazují závodníci, kteří se systematicky připravují ve sportovním odvětví triatlon a prokazují v něm aktivní sportovní činnost. (ČSTT)
08.08.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČSTT Diskuze

Pohled na M-ČR dorostu, Tábor 3. srpna 2003

Tábor - V nedělní sluneční výhni se na start mistrovského závodu postavilo devatenáct dorostenců a sedm dorostenek. Počet startujících zůstal v normálu let minulých. Odhodlání startujících bylo vysoké, nervozita rodičů mírná, přiměřené finanční ceny lákavé.Na startu plavání pořádná mela, z vody první J. Hampejs a za ním s mírným odstupem další, kteří chtějí promluvit do celkového pořadí. Na kole se na naše (Mgr. Jiří Seidl)
05.08.2003 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze

Velká cena Kovosvit Tábor – neděle 3. srpna

Velká cena Kovosvit Tábor – neděle 3. srpna + foto.Triatlon6. závod PREcup ČP v triatlonu se tuto neděli odehrál v Táboře. Hezké prostředí husitského města, tradičně precizní organizace, ale i tropické vedro čekalo na účastníky již 21. ročníků Táborského triatlonu, závodu s jednou z nejdelších tradic u nás. Předehru hlavnímu závodu zajistily soutěže žákovských, dorosteneckých a juniorských kategorií.Vzhledem k tomu, že tři předchozí závody kategorie Elite nebyly pořadateli uskutečněny jako ČP (Liberec, Brno, Poděbrady), (Ruda Slaba)
04.08.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ČP Diskuze
Počet položek: 4403položek na stránku: |< < 428 429 430 431 432 433 434 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
23.8.19Tak skvělou atmosféru jsem ještě nezažila, říká Lucie Šnebergerová po IM Kalmar
22.8.19Bronz ze Žiliny je super, říká Radim Grebik po EP juniorů
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ