MS Hamburg: Čelůstka na výborném 20. místě, české reprezentantky nedokončily

18.07.2010 -

Honza Čelůstka potrvrzuje stoupající formu a opět posunul své maximum na závodě MS. Radka Vodičková lezla z vody se ztrátou 21 vteřin, Vendula Frintová s nečekaně malou ztrátou 47 vteřin. Bohužel obě závodnice závod opustily během úvodních cyklistických okruhů.

Závod mužů vyhrál Gomez před domácím Frodenem, bronz bral Tim Don. V ženách vyhrála Norden před Moffat a Morrison.

Výsledky zde.

Po 4 ze 7 závodů série MS 2010 se tak Honza v průběžném pořadí posunul na 39. místo. Vendula klesla na 46., Radka je 62.