IRONMAN 70.3 Zell am See - Kaprun

29.08.2016 -
V neděli 28. srpna 2016 proběhl další díl série 70.3 tentokrát v Zell am See. Na start se postavila řada hvězd dlouhých triatlonů a velké zastoupení měla i Česká republika. Poprvé ve světové sérii startoval například Karel Zadák. Na start se postavilo téměř 2000 účastníků.
Českých zástupců se na start postavilo 64. Nejlepším českým mužem byl Michal Daněk na 12. místě a mezi ženami Jana Candrová.


MUŽI
1. Marino Vanhoenacker (BEL)       4:06:05
2. Stuart Hayes (GBR)                      4:11:23
3. Markus Thomschke (GER)           4:11:36

ŽENY
1. Kaisa Lehtonen (14. celkově)     4:30:11
2. Tine Holst (29.)                          4:37:00
3. Emma Pallant (31.)                        4:38:17

České stopy (v závorce umístění v kategorii)
12. Michal Daněk (2.) 4:27:08
13. Karel Zadák (11.) 4:28:12
43. Jaroslav Brynda (6.) 4:42:09
47. David Procházka (2.) 4:42:32
59. Miroslav Richter (6.) 4:47:18
62. Jaroslav Hýzl (3.) 4:48:25
126. Lukáš Polan (23.) 5:01:28
176. Jana Candrová (9.) 5:08:23
227. Petr Klicpera (26.) 5:14:27
229. Jan Kovalovský (41.) 5:14:39
268. Jan Lepier (31.) 5:18:46
285. Jan Ruttner (54.) 5:20:38
311. Antonín Karásek (47.) 5:24:25
316. Petr Polívka (21.) 5:24:29
366. Tomáš Strnad (30.) 5:28:30
399. Tomáš Fiala (53.) 5:30:23
436. Jiří Geisler (62.) 5:32:50
500. Jaroslav Románek (61.) 5:37:00
516. Jirka Mařík (72.) 5:38:02
548. Věra Pajkošová (7.) 5:39:33
557. Daniel Kunz (54.) 5:40:21
566. Aleš Dědek (81.) 5:40:57
588. Petra Jiránková (9.) 5:42:45
605. Petr Štěpánek (92.) 5:43:58
613. Tomáš Tychler (64.) 5:44:32
615. Jan Slatinský (77.) 5:44:42
640. Tomáš Franc (101.) 5:46:25
664. Jindřich Dvořák (118.) 5:48:11
673. Michal Karhan (120.) 5:48:45
683. Petr Poupa (97.) 5:49:33
690. Petr Camek (125.) 5:49:58
724. Štěpán Tkadlec (114.) 5:51:55
745. Jiří Habura (140.) 5:53:30
753. Zdeněk Vaculík (120.) 5:54:10
770. Ivo Krejčí (142.) 5:55:38
820. Václav Maleček (120.) 5:58:12
894. Kamil Kunz (159.) 6:02:29
897. Jan Zukal (141.) 6:02:39
924. Radim Kotlaba (143.) 6:04:55
931. Vojtěch Rakušan (110.) 6:05:28
960. Luděk Novotný (67.) 6:07:25
961. Jan Jukl (171.) 6:07:29
975. Dagmar Pokorná (19.) 6:08:25
1010. Jiří Heger (114.) 6:10:49
1070. Ludovít Matoušek (126.) 6:15:07
1073. Pavel Liška (79.) 6:15:16
1116. Miroslav Jirčík (169.) 6:18:36
1156. David Dobiáš (198.) 6:21:02
1182. Jan Hudeček (178.) 6:23:16
1237. Martin Studený (129.) 6:28:16
1317. Stanislav Votava (9.) 6:35:48
1326. Michael Holeksa (164.) 6:36:48
1327. Jana Jedelská (10.) 6:36:49
1336. Lukáš Marcol (135.) 6:37:12
1379. Michal Šindelář (192.) 6:43:24
1391. Jan Fajt (3.) 6:44:25
1399. Vitězslav Linke (141.) 6:45:08
1472. Otakar Krafka (114.) 6:56:44
1500. Lukáš Kočka (148.) 7:01:28
1521. Michal Nebeský (187.) 7:05:40
1552. Andrej Madliak (215.) 7:12:29
1649. Vladimír Hrabec (206.) 7:42:24
1684. Petr Čížek (227.) 8:04:28
1696. Přemysl Novotný (44.) 8:19:27
Hodnocení:
Přečteno 1763x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
25.6.19Tomáš Řenč obhájil titul na Moraviamanu. Lepier druhý v Kanadě, Vodičková třetí na v Dánsku.
20.6.19Bylo to pro mě neočekávané druhé místo, říká Lenka Cibulková
18.6.19Swimrun Orlík se přiblížil severským podmínkám
17.6.19MČR v terénním triatlonu, ICT triatlon, Noční triatlon a další
10.6.19Stále nedovedu pochopit, kde se to ve mně vzalo, říká Veronika Andrlová
9.6.19MISTROVSKÉ TITULY SI Z PŘÍBRAMI ODVÁŽEJÍ VOLÁR S ANDRLOVOU
9.6.19Ostrovský triatlon zažil velké návraty i vítězství Petra a Brantlové
5.6.19Třetí titul pro mě hodně znamená, říká Lucy Charles-Barclay
5.6.19The Championship ovládli Sebi Kienle a Lucy Charles, Kahlefeldt a další Češi na podiu!
4.6.19Do Ostrova míří elitní triatlonisté, ale také rodiny s dětmi