IRONMAN 70.3 Zell am See - Kaprun

29.08.2016 -
V neděli 28. srpna 2016 proběhl další díl série 70.3 tentokrát v Zell am See. Na start se postavila řada hvězd dlouhých triatlonů a velké zastoupení měla i Česká republika. Poprvé ve světové sérii startoval například Karel Zadák. Na start se postavilo téměř 2000 účastníků.
Českých zástupců se na start postavilo 64. Nejlepším českým mužem byl Michal Daněk na 12. místě a mezi ženami Jana Candrová.


MUŽI
1. Marino Vanhoenacker (BEL)       4:06:05
2. Stuart Hayes (GBR)                      4:11:23
3. Markus Thomschke (GER)           4:11:36

ŽENY
1. Kaisa Lehtonen (14. celkově)     4:30:11
2. Tine Holst (29.)                          4:37:00
3. Emma Pallant (31.)                        4:38:17

České stopy (v závorce umístění v kategorii)
12. Michal Daněk (2.) 4:27:08
13. Karel Zadák (11.) 4:28:12
43. Jaroslav Brynda (6.) 4:42:09
47. David Procházka (2.) 4:42:32
59. Miroslav Richter (6.) 4:47:18
62. Jaroslav Hýzl (3.) 4:48:25
126. Lukáš Polan (23.) 5:01:28
176. Jana Candrová (9.) 5:08:23
227. Petr Klicpera (26.) 5:14:27
229. Jan Kovalovský (41.) 5:14:39
268. Jan Lepier (31.) 5:18:46
285. Jan Ruttner (54.) 5:20:38
311. Antonín Karásek (47.) 5:24:25
316. Petr Polívka (21.) 5:24:29
366. Tomáš Strnad (30.) 5:28:30
399. Tomáš Fiala (53.) 5:30:23
436. Jiří Geisler (62.) 5:32:50
500. Jaroslav Románek (61.) 5:37:00
516. Jirka Mařík (72.) 5:38:02
548. Věra Pajkošová (7.) 5:39:33
557. Daniel Kunz (54.) 5:40:21
566. Aleš Dědek (81.) 5:40:57
588. Petra Jiránková (9.) 5:42:45
605. Petr Štěpánek (92.) 5:43:58
613. Tomáš Tychler (64.) 5:44:32
615. Jan Slatinský (77.) 5:44:42
640. Tomáš Franc (101.) 5:46:25
664. Jindřich Dvořák (118.) 5:48:11
673. Michal Karhan (120.) 5:48:45
683. Petr Poupa (97.) 5:49:33
690. Petr Camek (125.) 5:49:58
724. Štěpán Tkadlec (114.) 5:51:55
745. Jiří Habura (140.) 5:53:30
753. Zdeněk Vaculík (120.) 5:54:10
770. Ivo Krejčí (142.) 5:55:38
820. Václav Maleček (120.) 5:58:12
894. Kamil Kunz (159.) 6:02:29
897. Jan Zukal (141.) 6:02:39
924. Radim Kotlaba (143.) 6:04:55
931. Vojtěch Rakušan (110.) 6:05:28
960. Luděk Novotný (67.) 6:07:25
961. Jan Jukl (171.) 6:07:29
975. Dagmar Pokorná (19.) 6:08:25
1010. Jiří Heger (114.) 6:10:49
1070. Ludovít Matoušek (126.) 6:15:07
1073. Pavel Liška (79.) 6:15:16
1116. Miroslav Jirčík (169.) 6:18:36
1156. David Dobiáš (198.) 6:21:02
1182. Jan Hudeček (178.) 6:23:16
1237. Martin Studený (129.) 6:28:16
1317. Stanislav Votava (9.) 6:35:48
1326. Michael Holeksa (164.) 6:36:48
1327. Jana Jedelská (10.) 6:36:49
1336. Lukáš Marcol (135.) 6:37:12
1379. Michal Šindelář (192.) 6:43:24
1391. Jan Fajt (3.) 6:44:25
1399. Vitězslav Linke (141.) 6:45:08
1472. Otakar Krafka (114.) 6:56:44
1500. Lukáš Kočka (148.) 7:01:28
1521. Michal Nebeský (187.) 7:05:40
1552. Andrej Madliak (215.) 7:12:29
1649. Vladimír Hrabec (206.) 7:42:24
1684. Petr Čížek (227.) 8:04:28
1696. Přemysl Novotný (44.) 8:19:27
Hodnocení:
Přečteno 1774x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
23.8.19Tak skvělou atmosféru jsem ještě nezažila, říká Lucie Šnebergerová po IM Kalmar
22.8.19Bronz ze Žiliny je super, říká Radim Grebik po EP juniorů
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ