Jablonecký duatlon

3.06.2010 -
Ahoj, příznivci triatlonu, duatlonu a dalších -tlonů a taky účastníci MULTIMANA !!!!! Jak jste se dozvěděli z denního tisku, letos se k velikému smutku pořadatelů, tradičních účastníků a především českého triatlonu nebude konat prestižní, slovutný, známý a oblíbený Jablonecký sprinttriatlon a to z technických důvodů (prostě bude rozkopaná půlka města)!

Ale, aby ten smutek nebyl zase tak veliký, připravili jsme pro vás (doufáme) adekvátní alternativu a to ve stejném termínu (termíny, značky a manželky se nemění – apoň vždycky je snaha:-)))!

Bude to tedy duatlon bikový a plně využijeme možností lyžařského areálu „V břízkách“(znají „zimní triatlonisté“).

Ej, jej, jej, rovinu u nás nehledej !!! Čekej hluboký zážitek z překonání vlastního (v podstatě líného) JÁ !!! Trať je připravena a naším úkolem je připravit pro vás závod, na který hned tak nezapomenete :-) !!! Ale nebojte, ty nebestiálnější varianty jsme si nechali na příště :-). Cílem je připravit závod, který absolvuje každý( někdo dříve a někdo později :-)), všechny bude bavit a každý si prověří svoji trénovanost na sezónu. Jak jsme již několikrát deklarovali(hrozný slovo, ani pořádně nevim, co to znamená), naším cílem je co nejpočetnější účast profíků, výkonnostních závodníků a hlavně nadšenců, kteří se nebojí zkusit něco nového, drsného, neotřelého, co soused neumí, prostě být SEXY :-)))) !!!

Vezměte s sebou svoje ratolesti, závod benjamínků a žáků je předřazen tomu našemu „drsňáckýmu“ a není lepší potěšení pro otce (či matku) zkonzultovat zážitky ze závodu se svými ratolestmi (no, tak jsou ještě i jiná potěšení, ale ty jsou trochu mimo rámec tohoto serveru:-)))!!!

Takže mrkněte na MULTIMAN.CZ, omluvte se z oslav narozenin sestřenice (pokud je mladá a hezká, tak ji vemte s sebou) a 6.6. přijeďte do Jablonce!

Čeká vás D.J. Kotlas (uslyšíte, co jste ještě neslyšeli), speaker Kopys (platí to samý), další pořadatelé, soupeři a hlavně krásná příroda a nehynoucí zážitky – a „vo těch to přeci je, no né?!

Hodnocení:
Přečteno 178x

Komentáře

RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu