Kubíček z Dukly je šampion v Xteře

Přední Výtoň - Dobíhal v klidu, s obrovským náskokem. Pak strhl cílovou pásku a mrštil jí o zem v divokém gestu radosti. Jan Kubíček z Dukly Praha se stal po dvou letech opět domácím šampionem v terénním triatlonu Xteře. "Řadím tenhle výsledek hodně vysoko, konkurence se zvyšuje," říká všestranný triatlonista. Tratě na Lipně byly podle něho hodně spravedlivé. Delší plavání, fyzicky i technicky
02.09.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Xterra triatlon má nové české mistry

Přední Výtoň - Jan Kubíček a Šárka Grabmu¨llerová získali o víkendu tituly mistrů ČR v terénním triatlonu. Domácím šampionátem vyvrcholil druhý ročník série Czech Xterra tour, závodů v terénním triatlonu, jichž se za celou sezonu pravidelně účastnilo více než 500 závodníků. V okolí Lipna se závodilo za ideálního počasí a na spravedlivých tratích.
30.08.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

XTERRA na desátou

í č a n y (14.8.) - XTERRA vehnala triatlonu do žil novou energii a vzniklo tak nejmasovější sportovní hnutí, které slavilo o víkendu své letošní jubileum. Desátého závodu Českého poháru v terénním triatlonu se v Říčanech u Prahy zúčastnil rekordní počet závodníků. Takřka 170 startujících v různých kategoriích poměřilo síly v osmisetmetrovém plavání, 28 kilometrech na horském kole a osmikilometrovém terénním běhu. Závod měl ještě jednu zvláštnost, byl vyhlášen jako druhé mistrovství České (XPG)
15.08.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Desátý závod XTERRA, Říčany

Tuto sobotu 14.srpna se v Říčan u Prahy (Centrum Oáza u koupaliště Marvánek) bude konat desátý závod série E.ON XTERRA CZECH TOUR 2004, který je zároveň mistrovstvím ČR zdravotníků! Záštitu nad závodem opět převzal věhlasný kardiochirurg Prof. MUDr. Jana Pirka, DrSc. Rád bych Vás všechny pozval na 2. ročník mistrovství České republiky zdravotníků (XPG)
13.08.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Xterra Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě - Potit se a svištět po lyžařských tratích se dá i v létě. V lese Ochoza v Novém Městě na Moravě pokračoval v tropických podmínkách český seriál v terénním triatlonu Xterra. A kromě evropského šampionátu na Hluboké zaznamenal rekordní účast téměř dvou stovek závodníků! Životní premiéru na nejvyšším stupni v Xteře okusil Jan Kubíček. Druhé místo stačilo Františku Žilákovi k zisku celkového prvenství v sérii za rok 2004 - zbývají ještě dva závody
31.07.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Xterra dobyla i Slovensko

Skalica (Slovensko) - Pořadatel prvního slovenského závodu Xterra v terénním triatlonu Peter Hertl na domácí trati zvítězit nedokázal. Další triumf, letos již čtvrtý, slavil ve Zlatnícké dolině František Žilák - vedoucí muž seriálu E.ON Xterra Czech tour 2004.
19.07.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Jiránkova vítězná premiéra

Jedovnice - Sedmým závodem pokračovala česká Xterra v Moravském krasu. Na břehu rybníka Olšovec v Jedovnici kraloval Tomáš Jiránek, objev letošní sezony vyhrál svůj první triatlon v životě! Navzdory rozmarům počasí nebyla ani voda tak studená. "Při plavání jsem se tradičně zahltil, ale brzy jsem to rozdýchal," smál se v cíli - letos vyhrál jen Xt duatlon v Karlových Varech.
18.07.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

XTERRA Italy opět stříbro

Sardinské stříbro Jana Řehuly na dalším podniku XTERRA evropské Tour Po úspěšném absolvováni ME E.ON XTERRA Czech v Hluboké nad Vltavou, který se jel minulou sobotu též jako třetí závod XTERRA European Tour, získal v silné konkurenci Jan Řehula na XTERRA Italy opět stříbro s nepatrným odstupem za vítězem…. Závod byl situován do hornaté oblasti vnitrozemí s krásnou přírodou a subtropickým rostlinstvem. Plavalo se v průzračné vodě přehrady na (Xterra.cz)
05.07.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra Diskuze

Lebrun a Schaeferová se stali Evropskými šampióny

H l u b o k á n a d V l t a v o u – Mistrovství Evropy v terénním triatlonu E.ON XTERRA Czech, bylo pro české závodníky velmi úspěšné. Jen necelou minutu za vítězem skončil Jan Řehula, který je tak historicky prvním vicemistrem Evropy. Za ním skončil Špatněl David Henestrosa. Mistrem Evropy se stal loňský vítěz české XTERRy Francouz Nicholas Lebrun. (xterra.cz)
28.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Czech Diskuze

Hluboká n. Vltavou XTERRA European Championship

Tiskové konferenci před premiérovým XTERRA European Championship se zúčastnila většina favoritů z řad mužů i žen a zástupci pořadatelů. Hned v úvodu oznámila marketingová ředitelka E.ON XTERRA Czech Tour a XTERRA European Championship, Ing. Silvie Procházková, že do závodu je přihlášeno více než 400 startujících a diváci budou mít možnost vidět 11 mistrů světa z minulých let z několika vytrvalostních disciplín (triatlon, duatlon, běžecké lyžování,atd.). Jedním z favoritů bude (Rudolf Slaba)
25.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Czech Diskuze
Počet položek: 298položek na stránku: |< < 23 24 25 26 27 28 29 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
29.5.22Tituly zůstaly doma. Mistry ČR ve sprint triatlonu se na Brněnské přehradě stali Kočař a Hrušková
16.5.222 dny, 4 vítězství: triatlonista Grebík ovládl český šampionát v supersprintu
11.4.22Zasněžený Aquatlon Příbram ovládli Zikmund a Mičková
7.3.22Český pohár v aquatlonu odstartoval ve Zlíně triumfem Václavíka a Horňové
16.2.22Mistrovství Evropy v terénním triatlonu budou letos hostit Prachatice
8.11.21Královnou českého triatlonu byla v anketě zvolena olympionička Petra Kuříková
1.11.21Grabmullerová má bronz z MS v terénním triatlonu! Kočař byl čtvrtý
24.10.21Je dobojováno. Aquatlonový pohár ovládli Tomáš Zikmund a Petra Dvořáková
21.10.21Děčínský Železný muž – 14.5.2022 a neb Memoriál Toma Jiráně