Kdo bude mistr světa Xterra?.

NISSAN XTERRA WORLD CHAMPIONSHIP 2003 Více něž 65 profesionálů (40 mužů a 24 žen) z třinácti zemí světa odstarují v neděli 26. října na Havajském ostrově Maui do osmého mistrovství světa XTERRA. Je těžké určit favorita, jedním bude jistě dvojnásobný vítěz Conrad Stoltz – JAR a jeho největší rival Steve Larsen – USA. Na startu bude mnoho závodníků kteří mohou překvapit: (xpg)
20.10.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Offroad TT, Xterra>Xterra Hawaii Diskuze

Jan Řehula obsadil na SP Madeira 17. místo

Jan Řehula se v rámci dalšího honu za body do světového žebříčku vydal tento víkend na Madeiru na závod SP nejvyšší kategorie „A“. Plavecké depo opouštěl Jan Řehula na 25. místě s více než minutovou ztrátou na nejrychlejšího plavce Ivana Raňu. V úvodní části cyklistiky všem soupeřům ujel Craig Walton, který měl na 15 kilometru přibližně půlminutový náskok před dvacetičlennou skupinou soupeřů. V druhé polovině byl uprchlík dostižen malou skupinkou pronásledovatelů. Do (PhDr. Jiří Suchý)
19.10.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>ITU Races Diskuze

Tonův deník – 4

Můj ironmanský den trval dvacet hodin. Vstával jsem ve čtyři, spát půjdu po půlnoci. Jestli usnu, protože srdce i hlava jedou dál svůj závod, krevním řečištěm se valí vlny nadšení a obdivu ke všem hrdinům, a mezi tím plavou ještě kostky adrenalinu. Tenhle den měl všechno. Tmu i světlo. Radost i bolest. Štěstí i utrpení. Prohnal se tu celý svět.

Kanadské vlajky a Švehla to dokázal

Zvítězili Peter Reid a jeho manželka Lori Bowden Ried se učil u Allena: Jsem mentálně silný Trénink mentální síly, kterou legendární Mark Allen nabíral seancemi u indiánských šamanů, pomohla Petru Riedovi k návratu na havajský trůn. „Mark mi poradil i s tréninkem, zlepšil jsem,“ ocenil loni druhý Kanaďan. Druhý skončil Belgičan Rutger Beke, třetí Novozélanďan Cameron Brown. Až za ním hrdina z kola Normann Stadler.

Tonův deník 3

Fascinující divadlo Ironman v Koně zvedlo oponu. Už od tří od rána začala blikat v hluboké tmě světýlka ve staveních na pobřeží. Aktéři slavného představení se začali líčit na svoji show. Svítalo před šestou, to se už nad Kailua Pier vznášel opar nejen z mlhy, ale i masážních emulzí. A když za kostelem vykoukly první sluneční paprsky, havajská kapela spustila šamanské rytmy.
18.10.2003 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Ironman WCH Hawaii Diskuze

Reprezentanti otestují olympijskou trať

Trojlístek českých triatlonových reprezentantů Renata Berková, Anna Šupinová a Jan Řehula se zúčastní tento a příští víkend závodů Světového poháru na Madeiře a v Aténách. Zejména premiérový závod v Řecku je hodně důležitý z hlediska důkladného poznání olympijských tratí. Proč nebudou startovat další elitní reprezentanti, kteří mají ambice startu na LOH v Aténách? „Filip Ospalý se zranil na ruce, naštěstí ne (Jaroslav Pomp, ČSTT)
18.10.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>OH, MS, ME Diskuze

Tonův deník 2

Milí triatlonisti, tak jsem tady. V hlavním městě světového triatlonu, k oslavě narozenin se jsou tady všichni. Mariňák John Collins, co triatlon vymyslel a v roce 1978 na Oahu poprvé zorganizoval Ironmana. Mark Allen, a Dave Scott, oba co vyhráli pětkrát a dokázali se po pauze ještě vrátit. No a taky Paula Newby-Fraserová, co nepřestala a asi ani nepřestane nikdy.

Tonův deník 1

Milí triatlonisti, týdny plánů a shánění se ve zběsilém tempu přehnaly. Víc už toho nestihnu, odjíždím na druhý konec zeměkoule. Ironman slaví junácké čtvrtstoletí a týden po něm zase poroste a zesílí devítiletá Xterra.

Tři prvenství Tomáše Pozlera

Pardubice - Během deseti dnů, do středy 15. října, stihl chrudimský duatlonista Tomáš Pozler startovat ve čtyřech závodech, z čehož tři vyhrál. Sedmadvacetiletý závodník, který na letošním českém mistrovství v krátkém duatlonu byl čtrnáctý, obhájil 5.října prvenství v Žambereckém duatlonu. O týden později stál na startu duatlonu v Přívratu u České Třebové, kde se sešla podobná konkurence jako v Žamberku. (Rychtera Zdeněk)
17.10.2003 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon Diskuze

Ironman World Championship již o víkendu

Přinášíme několik statistických údajů před víkendovým Ironmanem
Počet položek: 4486položek na stránku: |< < 432 433 434 435 436 437 438 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
28.5.20Nový kalendář závodů pro sezonu 2020
15.5.20ME ve sprint triatlonu zrušeno
3.5.20Race report: Triatlon North Africa – závod, na kterém necháte plíce i srdce
29.4.20EVROPSKÝ POHÁR JUNIORŮ V TÁBOŘE SE LETOS NEUSKUTEČNÍ
29.4.20Už v červnu se pojedou v Račicích triatlony, sprint ITC a intervalový 1/2ironman
23.4.20Nucená pauza mi snad prospěje a dodá další chuť, říká Ondra Teplý
15.4.20ČTA má připravené tři scénáře k průběhu letošní sezony
9.4.20Přešel jsem do udržovacího módu, říká Petr Vabroušek
7.4.20Nemá teď žádný význam honit maximální zátěž, říká Vendula Frintová
4.4.20MEZINÁRODNÍ TRIATLONOVÁ UNIE PRODLOUŽILA POZASTAVENÍ AKTIVIT DO 30. ČERVNA