Ironman World Championship 2004

Před Ironmanem jsme položili několik otázek Petru Vabrouškovi, který na Havaji ladí formu na druhý letošní vrchol triatlonové sezony. Jak jsi uvítal zprávu o tom, ze profi kategorie bude odstartována zvlášť? A jestli si myslíš, ze je to dobré?
02.10.2004 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Ironman WCH Hawaii Diskuze

Na triatlonové Tour se potkal se žralokem - ohlédnutí

Kailua-Kona, Praha - Ani setkání se žralokem dva dny před startem nerozhodilo klid triatlonisty Petra Vabrouška z pražského Author TT teamu. „Byli jsme asi stejně velcí, naštěstí neopětoval můj zájem a zmizel v hlubinách,“ vzkázal z Havaje.

Ironman Canada

Tom Evans vyhrál Ironman Kanada. Závod vyhrál způsobem start – cíl, vedl po plavání (46:42), měl nejrychlejší kolo (4:38) a závěrečným maratónem za 3 hodiny si pohlídal první místo před dotírajícím Gordo Byrnem. Gordo Byrn byl po kole na čtvrtém místě se ztrátou více než 16 minut na Evanse, ale závěrečným maratónem za 2:46 ho mocně dotahoval. Na třetím místě dokončil závod Olaf (Radek Holinka)

MČR Sadská

Po šestém místě v rakouském Klagenfurtu triumfoval Lukáš Vrobel (Atex Tufo Ti) na mistrovství ČR v Sadské, které se konalo 24.7.2004. Plavecké části jednoznačně dominoval Jan Čelustka(Atex Tufo Ti, hostující za Author Team Praha), který si vytvořil asi dvouminutový náskok.
27.07.2004 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Sadská se vrací, jede se tu dlouhý triatlon o medaile

Sadská - Dvojnásobný triumf oslaví nejlepší muž sobotního triatlonu - Czechmana v Sadské u Poděbrad. Získá titul mistra země na dlouhé trati a téměř s jistotu jako první v desetileté historii závodu dobude druhé vítězství. Nikdo z favoritů tu nevyhrál víc než jednou. Vypadá to na souboj zkušeného Jana Strangmüllera z Authoru s Lukášem Vrobelem, který nedávno v Klagenfurtu pokořil devítihodinovou bariéru absolutní světové elity. Ostatní - Vabroušek, Vodehnal a Wainer - mají v těle zakouslou únavu ze sobotního „zlatého“ mistrovství Evropy v německých Alpách.
21.07.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

IM Klagenfurt

Jeden z horkych ironmanu probiha prave dnes, dne 4.7.2004 v rakouskem Klagenfurtu. Počasí zde je velmi teple az horké a dává to znát na závodnicích samotných. Velká skupina českých ironmanů dorazila již ve čtvrtek před závodem. Viktor Zyemstev se stal absolutnim vitězem tohoto zavodu s časem

MORAVIAMAN

OTROKOVICE – V sobotu se uskutečnil v rekreačním areálu Štěrkoviště v Otrokovicích 3. ročník mezinárodního závodu v dlouhém triatlonu s názvem MORAVIAMAN, který organizoval TRI-MAX Sport team Otrokovice. Závod byl uspořádán jako druhý závod českého poháru v dlouhém triatlonu. Setkání špičkových vytrvalostních triatletů bylo uskutečněno pod záštitou Zlínského kraje. Start 106 závodníků z 10 zemí (mj. Ekvádoru a Moldávie) byl uskutečněn v ranních hodinách za (Moraviaman)
28.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Moraviaman Diskuze

Vabroušek třetí na Strongmanovi

Myijakojima - Triatlonista Petr Vabroušek z Author teamu obsadil třetí místo na závodě Strongman na japonské Okinawě. Vyhrál známý Němec Foster, loni sedmý na Havaji. Strongman slavil 20. výročí, jezdí se na neobvyklých tratích 3 - 150 - 42 a je každý rok největší sportovní událostí regionu. "Každý den jsme chodili na besedy po školách, denně jsme měli rozhovory v novinách a televizi," vyprávěl český závodník
25.04.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Ironmana Ralphs California 2004

Australanka Jonesová, stříbrná medailistka z olympijského her v Sydney 2000, vyhrála v čase 4:34:00. V závěru závodu musela odolávat zdrcujícímu běhu obhájkyně prvenství z loňského roku Heather Fuhrové, která doběhla v čase 4:37:40. Fuhrová je čtyřnásobnou vítězkou Ironman USA Lake Placid a měla nejrychlejší běh mezi ženami(1:22:29). Na třetím místě skončila Monica Caplan v čase 4:39:46. (Radek Holinka)
05.04.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Ironman Serie Diskuze

Ironman Nový Zéland vyhráli Brown a Lawnová

Cameron Brown vyhrál po čtvrté v řadě za sebou na domácí půdě v Taupo Ironman Nový Zéland. Po kole byl ve vedení švéd Bjorn Andersson (v minulém roce se Brown a Andersson utkali v Utahu na trati polovičního Ironmana a tam Brown zvítězil o pouhých 6s) se zdánlivě nedostižným 18-ti minutovým vedením před Brownem a o dalších 11 min. před krajanem Clasem Bjorlingem. Avšak Andersson doplatil na jeho zdrcující tempo na kole a na 30km byl dostižen Brownem a o pár kilometrů dál i Bjorlingem. Brown zaběhl závěrečný (Radek Holinka)
Počet položek: 999položek na stránku: |< < 94 95 96 97 98 99 100 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
28.5.20Nový kalendář závodů pro sezonu 2020
15.5.20ME ve sprint triatlonu zrušeno
3.5.20Race report: Triatlon North Africa – závod, na kterém necháte plíce i srdce
29.4.20EVROPSKÝ POHÁR JUNIORŮ V TÁBOŘE SE LETOS NEUSKUTEČNÍ
29.4.20Už v červnu se pojedou v Račicích triatlony, sprint ITC a intervalový 1/2ironman
23.4.20Nucená pauza mi snad prospěje a dodá další chuť, říká Ondra Teplý
15.4.20ČTA má připravené tři scénáře k průběhu letošní sezony
9.4.20Přešel jsem do udržovacího módu, říká Petr Vabroušek
7.4.20Nemá teď žádný význam honit maximální zátěž, říká Vendula Frintová
4.4.20MEZINÁRODNÍ TRIATLONOVÁ UNIE PRODLOUŽILA POZASTAVENÍ AKTIVIT DO 30. ČERVNA