Gulf Coast Triathlon 2005

Gulf Coast Triathlon 2005 byl zavodem jak se patri, predpovedi se splnily i nesplnily. Nemecka ironmanska ekipa predstavila novou akvizici, Gollnick splnila ulohu favoritky, ale vsem zenam vypalila rybnik amaterka z Ohia. V sobotu v 6:15 startem ucastniku challenged division zahajil v Panama City Beach celodenni triatlonovy svatek, jehoz se zucastnilo vice nez 1800 zavodniku.
10.05.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Co dodat k jarnimu treninku na Floride?

Po zastavce v St. Croix se oko triatlonoveho hurikanu presunuje na Floridu, kde bude mi tento mesic dve zastavky. Nejdrive ji bude Gulf Coast Triathlon, jeden z nejvetsich triatlonu ve Spojenych statech, ktery ma v Panama City Beach stejne postaveni jako zdejsi Ironman Florida, jen s tim rozdilem, ze turistickou sezonu tu zahajuje a Ironman ji konci.
06.05.2005 - Jiří Chaloupka
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Vabroušek závodí, aby nemusel trénovat

Zlín, Praha - Tři světová pásma, tři velké závody, tři úspěchy. Tak zahájil rok tuzemský triatlonový král Petr Vabroušek. A to domácí sezona ještě ani nezačala. „Naplánoval jsem si náročný závodní program. Abych nemusel tolik trénovat, už jen ladil a odpočíval,“ usměje se třicetiletý závodník Author TT Praha. Takže zopakujme: únor 2. v Malajsii, březen 5. v Jižní Africe, duben 4. v Arizoně
25.04.2005 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Ironman Serie Diskuze

Železný muž se vrátil v malajské výhni

Langkawi, Praha - V žáru malajského slunce se ukovala nová síla do svalů pražského železného muže Jana Strangmüllera. V prvním kvalifikačním závodě Ironman (3,8-180-42,2) sezony skončil třetí a ukončil rok přešlapování a hledání. Druhý před ním dojel ještě Petr Vabroušek - dva Češi na stupních vítězů Ironmana, to tu ještě nebylo! První železné vítězství slavil Australan Courtney Ogden.

Ironman Malajsie 2005, Vabroušek 2.

Zdravime z malajskeho ostrova Lankgawi, kde dnes probehl Ironman Malajsie 2005. Prileteli jsme pouhy tyden pred startem, predevsim vinou pozdniho kontaktu od poradatelu. Jak se nakonec ukazalo, nebylo to pro dostatecnou aklimatizaci zdaleka dostatecne. 11 a 10 dni, ktere jsem tady stravil v poslednich dvou letech, bylo prece jen vyrazne "rozumnejsi". Zatimco lonskeho rocniku se zucasnilo neco kolem 500 startujicich, letos to byla (Petr Vabroušek)

IM Germany a IM Austria vyprodány. Co dál?

Zdá se, že evropské kvalifikační závody následují trend, který je běžný v severní americe. V současnosti jsou registrace závodů ve Frankurtu a Klagenfurtu uzavřeny. Pokud by jste měli zájem zúčastnit se závodu v Korutanech, kde se např. loni úspěšně kvalifikoval Jan Kovalovský, máte ještě možnost zaslat svou přihlášku. Na přidělení startovního čísla si ovšem budete muset počkat, pokud někdo z více než 2200 přihlášených svou pozici odřekne. V tom případě si na startovné připravte € 300 (Rudolf Fryček)
31.01.2005 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Ironman Serie Diskuze

Železný muž Vabroušek byl čtvrtý, ale viděl obří vorvaně

Perth, Praha (ton) - Báječnou dovolenou si užívá v Austrálii český železný muž Petr Vabroušek z Author TT teamu. „Viděl jsem na vlastní oči třicetimetrové vorvaně a keporkaky,“ píše nadšeně o výletu na širé moře. Ale závody při jeho způsobu života nemohou chybět za žádných okolností. Při premiéře Ironmana v Perthu obsadil čtvrté místo - mezi 870 účastníky z 35 zemí.

Ironman World Championship 2004

Před Ironmanem jsme položili několik otázek Petru Vabrouškovi, který na Havaji ladí formu na druhý letošní vrchol triatlonové sezony. Jak jsi uvítal zprávu o tom, ze profi kategorie bude odstartována zvlášť? A jestli si myslíš, ze je to dobré?
02.10.2004 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Ironman WCH Hawaii Diskuze

Na triatlonové Tour se potkal se žralokem - ohlédnutí

Kailua-Kona, Praha - Ani setkání se žralokem dva dny před startem nerozhodilo klid triatlonisty Petra Vabrouška z pražského Author TT teamu. „Byli jsme asi stejně velcí, naštěstí neopětoval můj zájem a zmizel v hlubinách,“ vzkázal z Havaje.

Ironman Canada

Tom Evans vyhrál Ironman Kanada. Závod vyhrál způsobem start – cíl, vedl po plavání (46:42), měl nejrychlejší kolo (4:38) a závěrečným maratónem za 3 hodiny si pohlídal první místo před dotírajícím Gordo Byrnem. Gordo Byrn byl po kole na čtvrtém místě se ztrátou více než 16 minut na Evanse, ale závěrečným maratónem za 2:46 ho mocně dotahoval. Na třetím místě dokončil závod Olaf (Radek Holinka)
Počet položek: 996položek na stránku: |< < 94 95 96 97 98 99 100 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
20.1.20Pavel Jindra a Pavlína Vargová jsou mistři ČR v zimním triatlonu 2020.
17.1.20Bylo to jako nejlepší letní tábor v životě, říká Martin Gabla
13.1.20Triathlon North Africa 2020
10.1.20Dávám si pozor, abych se nepřetěžoval, říká Petr Vabroušek
7.1.20Triatlon Team Tábor - představení klubu
31.12.19Laufy, dálkové běhy BOŽSKÉ DESATERO
29.12.19Běžky, ANO! Samota je někdy nejlepší přítel!
26.12.19Letos jsem chtěl dát 40 závodů, nakonec kvůli zranění je jich 33, říká Tomáš Bednář
19.12.19Radost mám z MS v Nice, zklamal mě Moraviaman, říká Honza Hradecký
12.12.19Byl to můj zatím nejlepší výkon v halfironmanu v životě, říká Lukáš Kočař