Ironman World Championship 2004

Před Ironmanem jsme položili několik otázek Petru Vabrouškovi, který na Havaji ladí formu na druhý letošní vrchol triatlonové sezony. Jak jsi uvítal zprávu o tom, ze profi kategorie bude odstartována zvlášť? A jestli si myslíš, ze je to dobré?

Na triatlonové Tour se potkal se žralokem - ohlédnutí

Kailua-Kona, Praha - Ani setkání se žralokem dva dny před startem nerozhodilo klid triatlonisty Petra Vabrouška z pražského Author TT teamu. „Byli jsme asi stejně velcí, naštěstí neopětoval můj zájem a zmizel v hlubinách,“ vzkázal z Havaje.

Ironman Canada

Tom Evans vyhrál Ironman Kanada. Závod vyhrál způsobem start – cíl, vedl po plavání (46:42), měl nejrychlejší kolo (4:38) a závěrečným maratónem za 3 hodiny si pohlídal první místo před dotírajícím Gordo Byrnem. Gordo Byrn byl po kole na čtvrtém místě se ztrátou více než 16 minut na Evanse, ale závěrečným maratónem za 2:46 ho mocně dotahoval. Na třetím místě dokončil závod Olaf (Radek Holinka)

MČR Sadská

Po šestém místě v rakouském Klagenfurtu triumfoval Lukáš Vrobel (Atex Tufo Ti) na mistrovství ČR v Sadské, které se konalo 24.7.2004. Plavecké části jednoznačně dominoval Jan Čelustka(Atex Tufo Ti, hostující za Author Team Praha), který si vytvořil asi dvouminutový náskok.
27.07.2004 - Silvie Valousková
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Sadská se vrací, jede se tu dlouhý triatlon o medaile

Sadská - Dvojnásobný triumf oslaví nejlepší muž sobotního triatlonu - Czechmana v Sadské u Poděbrad. Získá titul mistra země na dlouhé trati a téměř s jistotu jako první v desetileté historii závodu dobude druhé vítězství. Nikdo z favoritů tu nevyhrál víc než jednou. Vypadá to na souboj zkušeného Jana Strangmüllera z Authoru s Lukášem Vrobelem, který nedávno v Klagenfurtu pokořil devítihodinovou bariéru absolutní světové elity. Ostatní - Vabroušek, Vodehnal a Wainer - mají v těle zakouslou únavu ze sobotního „zlatého“ mistrovství Evropy v německých Alpách.
21.07.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

IM Klagenfurt

Jeden z horkych ironmanu probiha prave dnes, dne 4.7.2004 v rakouskem Klagenfurtu. Počasí zde je velmi teple az horké a dává to znát na závodnicích samotných. Velká skupina českých ironmanů dorazila již ve čtvrtek před závodem. Viktor Zyemstev se stal absolutnim vitězem tohoto zavodu s časem

MORAVIAMAN

OTROKOVICE – V sobotu se uskutečnil v rekreačním areálu Štěrkoviště v Otrokovicích 3. ročník mezinárodního závodu v dlouhém triatlonu s názvem MORAVIAMAN, který organizoval TRI-MAX Sport team Otrokovice. Závod byl uspořádán jako druhý závod českého poháru v dlouhém triatlonu. Setkání špičkových vytrvalostních triatletů bylo uskutečněno pod záštitou Zlínského kraje. Start 106 závodníků z 10 zemí (mj. Ekvádoru a Moldávie) byl uskutečněn v ranních hodinách za (Moraviaman)
28.06.2004 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT>Moraviaman Diskuze

Vabroušek třetí na Strongmanovi

Myijakojima - Triatlonista Petr Vabroušek z Author teamu obsadil třetí místo na závodě Strongman na japonské Okinawě. Vyhrál známý Němec Foster, loni sedmý na Havaji. Strongman slavil 20. výročí, jezdí se na neobvyklých tratích 3 - 150 - 42 a je každý rok největší sportovní událostí regionu. "Každý den jsme chodili na besedy po školách, denně jsme měli rozhovory v novinách a televizi," vyprávěl český závodník
25.04.2004 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Ironman, dlouhý TT Diskuze

Ironmana Ralphs California 2004

Australanka Jonesová, stříbrná medailistka z olympijského her v Sydney 2000, vyhrála v čase 4:34:00. V závěru závodu musela odolávat zdrcujícímu běhu obhájkyně prvenství z loňského roku Heather Fuhrové, která doběhla v čase 4:37:40. Fuhrová je čtyřnásobnou vítězkou Ironman USA Lake Placid a měla nejrychlejší běh mezi ženami(1:22:29). Na třetím místě skončila Monica Caplan v čase 4:39:46. (Radek Holinka)

Ironman Nový Zéland vyhráli Brown a Lawnová

Cameron Brown vyhrál po čtvrté v řadě za sebou na domácí půdě v Taupo Ironman Nový Zéland. Po kole byl ve vedení švéd Bjorn Andersson (v minulém roce se Brown a Andersson utkali v Utahu na trati polovičního Ironmana a tam Brown zvítězil o pouhých 6s) se zdánlivě nedostižným 18-ti minutovým vedením před Brownem a o dalších 11 min. před krajanem Clasem Bjorlingem. Avšak Andersson doplatil na jeho zdrcující tempo na kole a na 30km byl dostižen Brownem a o pár kilometrů dál i Bjorlingem. Brown zaběhl závěrečný (Radek Holinka)
Počet položek: 989položek na stránku: |< < 93 94 95 96 97 98 99 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
23.8.19Tak skvělou atmosféru jsem ještě nezažila, říká Lucie Šnebergerová po IM Kalmar
22.8.19Bronz ze Žiliny je super, říká Radim Grebik po EP juniorů
21.8.19Do Karlových Varů opět zamíří hvězdy světového triatlonu
19.8.19Tomáš Řenč - 7:54:07. Erbenová zlatá a Kočař třetí na Xterra Germany. Junioři berou další podium v EP. Pálavarace a IM Kodaň.
16.8.19Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Pálavě
15.8.19Vít Svozil a Eliška Gregorová ovládli Nanosilver Epic3Challenge 2019
14.8.19"Ještě teď nemůžu uvěřit, že to klaplo," říká Milan Svoboda
12.8.19Závod snů pro Jakuba Langhammera
6.8.19Ironman Tallin, Valachy Man, Norseman
5.8.19NA SLOVAKMANOVI POTVRDILA SVOU DOMINANCI SIMONA KŘIVÁNKOVÁ