Ospalý se stal mistrem Evropy v duatlonu!

Na závěr sezóny si Filip Ospalý spravil chuť. Poté co se mu nevydařilo ME a ani MS v triatlonu, získal zlatou medaili z evropského šampionátu v duatlonu. Italské Rimini bylo nakloněno i dalším českým závodníkům, neboť bronz připadl Vendule Frintové a v K23 získala taktéž třetí místo Radka Vodičková.
07.10.2006 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon>MS, ME Diskuze

Kolesman 2006

Vážení sportovci a sportovkyně účastníci akce KOLESMAN 06. Celodenní sportovně společenské akce se v dopoledním závodě zúčastnilo 113 závodníků v kategorii dětí. Nejvíce obsazená byla kategorie dětí do pěti let a to 52 účastníků, kde zvítězil Matyáš Licek z Pardubic. V průběhu dopoledne ještě děti zvládli projížďku na poníkovi a loutkové divadlo v podání Ivana Novotného, bubeníka hudební skupiny KANAPE.
26.09.2006 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon Diskuze

Větrná smršť přinesla Cibulkovi vítězství na dlouhém duatlonu

Český Jiřetín přebral štafetu po Českém Krumlově a po tomto víkendu s radostí můžeme sdělit. „DLOUHÝ DUATLON ŽIJE DÁL!!!“ Pořadatelé i závodníci si sáhli na dno sil, neboť závod sužovala silná vichřice. Zvítězili všichni, kteří dokončili. V cíli byli však nejrychlejší Stanislav Cibulka se Šárkou Grabmüllerovou.
25.09.2006 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon>Český pohár v duatlonu Diskuze

Krušnoman long distance duathlon již tento víkend!

Už jen několik desítek hodin nás dělí od velké premiéry v Krušných horách. Rok příprav pomalu končí a je čas Vám prodat naše malé – velké dílko. Po 6-ti ročnících úspěšného dlouhého duatlonu v Českém Krumlově přebírá štafetu horská obec Český Jiřetín.
19.09.2006 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon>Český pohár v duatlonu Diskuze

Čáslavský duatlon ovládl Konopka

O víkendu se uskutečnil 8.ročník duatlonu v Čáslavi. Na sprinterských tratích se z vítězství radoval Konopka před Kučerou a Krutílkem. A právě Jan Kučera shrnul to nejpodstatnější z nedělního závodu a přidal i své hodnocení v odlehčeném tónu.
19.09.2006 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon Diskuze

Powerman Austria Fekl 5. místo

Český reprezentant Daniel Fekl z Author teamu obsadil 5. místo na Powermanu Austria ve Weyeru, letos posledním díle nejprestižnější duatlonové série. Vyhrál Joerie Vansteelant, 24letý mladší bratr nejúspěšnějšího duatlonisty všech dob v traťovém rekordu.
04.09.2006 - Tomáš Nohejl
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon Diskuze

Duatlon KOLESMAN 2006 již za dveřmi

Přípravy na KOLESMANA 2006 finišují. Již po osmé se sejdou zájemci o běh a cyklistiku 23. září v Kolesách u Kladrub nad Labem. Pořadatelům se podařilo pronajmout dostihový areál v oblíbeném termínu, i když je na závodišti stále více dostihových akcí.
30.08.2006 - etriatlon.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon Diskuze

Při MČR v duatlonu v Horních Počernicích poprvé pršelo

JEDNOU TO MUSELO PŘIJÍT, všech pět dosavadních ročníků Počernických duatlonů jsme si vychutnávali slunečné počasí. Jakoby si to příroda chtěla vynahradit, tak ten letošní ročník přinesl notnou dávku větru a deště. Zatěžkávající zkouškou byl tento závod pro kategorii benjamínků, kdy druhý běh probíhal za silného deště. Mistrovské tituly v následujících závodech kategorií žactva, si skutečně odnesli ti nejlepší a nejodolnější.
01.06.2006 - Vladimír Andrž
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon>Český pohár v duatlonu Diskuze

MČR v duatlonu - Horní Počernice

Triatlonový oddíl TRI SKI Horní Počernice zve všechny přátele běhu a cyklistiky na již 6. ročník Počernického duatlonu. Bude se konat v neděli 28. května 2006 tradičně v Horních Počernicích u Svépravického rybníka, na rozhraní Černého Mostu, Horních a Dolních Počernic. Stejně jako vloni bude Počernický duatlon otevřeným závodem, to znamená, že se ho budou moci zúčastnit všichni zájemci z řad dětí, ale i dospělých. Ve své šestileté tradici bude totiž podruhé vyhlášen i pro dorostence, juniory a starší závodníky.
23.05.2006 - www.eplavani.cz
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon>Český pohár v duatlonu Diskuze

Mistrovství Slovenska v dlouhém duatlonu

Nedaleko Čadce, ve Staré Bystrici proběhlo v sobotu MSR v dlouhém duatlonu na tratích 10-60-10. Na start se postavilo 40 závodníků ze Slovenska, ale také několik závodníků z Čech.
23.05.2006 - Michal Jalovecký
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Duatlon Diskuze
Počet položek: 136položek na stránku: |< < 8 9 10 11 12 13 14 > >|
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
1.4.20Motivace se teď do intenzívnějších tréninků hledá obtížně, říká Petr Soukup
30.3.20Jak vypadá trénink a co se bude měnit v letošní sezoně?
12.3.20Na super výsledek v dlouhém triatlonu stále ještě čekám, říká Marek Svoboda
10.3.20Ultraman Vabroušek a Ironman New Zeland
28.2.20Stoupnout si na bednu je vždy fajn zážitek, říká Honza Čelůstka po duatlonu v Indii
25.2.20Petr alias “DOKTOR“
25.2.20Kam na triatlon v roce 2020?
23.2.20Na kus řeči se Zdeňkou, biatlonistkou, trojnásobnou účastnicí olympijských her…
20.2.20Rozhodla jsem na 3.kilometru půlmaratonu, říká Radka Kahlefeldt
15.2.20Káva, triatlon a krásné ženy. Michaela Illíková: žena plná kontrastů: cyklistka, plavkyně, již 14 let pracuje ve světě provoněném kávou