TriTour - triatlony pro veřejnost

Triatlonové peklo se odteď jmenuje Poděbrady

Snad pocta trpícím cyklistům ve sněhových fujavicích Dolomit na Giru. Anebo příprava na Norsemana, nádherný polární sen některých triatlonových blouznivců. Anebo? Letošní triatlon v Poděbradech byl drsnou prověrkou charakterů, očistcem za všechny hříchy proti tréninkové morálce uplynulých měsíců. Prošli jsme jím (ne)zničeni. My 83 hrdinů. Tahle parta vstoupila do historie, něco jako Sedm statečných. Nebo Tucet špinavců… Vedli ji Dan Polanský a Tereza Skuhrová.

Ohlédnutí za druhým ročníkem TriTour, závodů pro veřejnost

Je za námi úspěšný druhý ročník triatlonového seriálu pro širokou veřejnost TriTour. V celkovém pořadí zvítězil Jaroslav Brynda a Petra Hostinská. Pro nás jsou ale vítězové všichni ti, co se postavili na start.

Festival triatlonové radosti Doksyman. Vyhráli všichni, nejvíc Vabroušek a Králová

Další blýskavý korálek na laně úspěchů Petra Vabrouška. A (zatím) životní triumf Lenky Králové z pořadatelského týmu v hlavním půlironmanu. K tomu víc než tisícovka lidí všeho věku, výkonnosti, profesí i národností, která si o víkendu užívala triatlonových radostí festivalu Doksyman na Máchově jezeře. Kdo chyběl, může jen litovat, vážně. Na fotogalerii se těšte, jakmile to internetové připojení v kempu dovolí.

Triatlonový čtyřlístek-fest láká na Máchovo jezero

Slavný komiks Čtyřlístek je doma v Doksech. A na druhé straně Máchova jezera se můžete o víkendu potěšit se čtyřlístkem triatlonovým. Doksyman je už tradiční podnik, nabízející čtyři lístky programu. Ten svůj si najde každý.

Tritour v Nymburku pro Jaroslava Bryndu a Petru Hostinskou

Ve dvacátém ročníku triatlonového závodu Velká cena SKP Nymburk a KP Středočeského kraje se představilo na startu 102 dospělých a 44 dětí. Teplota vody v jezeře Ostrá dosáhla 24 stupňů a tak všichni museli plavat bez neoprenů i když někteří by je rádi, i přes riziko přehřátí organizmu , použili.

Tritour v Předboji přilákal na start 192 závodníků ze šesti zemí

Třetí ročník Předbojského triatlonu přilákal na start rekordní účast celkem 192 závodníků ze šesti zemí, včetně dětských kategorií. Do hlavního závodu, který byl i letos součástí seriálu Tritour, pak nastoupilo taktéž rekordních 141 závodníků.

Poděbrady přivítaly 181 závodníků a odstartovali seriál TriTour 2012

Úvodní závod série TriTour v Poděbradech přilákal na start opět početné startující pole a především velmi kvalitně obsazené mladými závodníky. Závod ovládl brněnský Lukáš Kočař z Ekol týmu a v ženách triumfovala Jitka Šimáková z Hisport teamu.
27.05.2012 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>TriTour - triatlony pro veřejnost Diskuze

Poděbradský triatlon načne svou třetí desítku

Již po jednadvacáté odstartuje v neděli 27. května triatlonový závod v Poděbradech. Po zkušenostech z roku 2011 jsme se rozhodli zachovat v tomto roce vyzkoušený model, včetně zařazení do seriálu TriTour a spolupráce s www.etriatlon.cz.

Brynda vyhrál sólo triatlon v poli soupeřů

Díky nejlepší cyklistické části dominovali v nedělní Velké ceně SKP Nymburk v triatlonu Jaroslav Brynda a Petra Hostinská. Čtvrtý díl oblíbené série veřejných závodů Tritour se jel podle novátorských pravidel – účastníci skákali už do vody podle časového plánu s handicapy. Na trati tedy nevěděli, jak jsou na tom v porovnání se soupeři.

Tritour v Nymburce se jede intervalově

Ještě přemýšlíte o nedělním výletě? Zkuste si triatlon! V přátelské atmosféře i se zajímavými pravidly. Novátorský experiment nabízí nedělní triatlon v Nymburce, čtvrtý díl oblíbeného seriálu veřejných závodů Tritour.

Vítr, déšť, soupeři… Nikdo nezastavil Bryndu v Předboji

Představte si nejhorší počasí pro triatlon. Zima. Vichr. Záchvěvy dešťové průtrže… To všechno se spustilo v neděli v Předboji při třetím díle Tritour, sérii veřejných triatlonů pro radost ze sportu.

Tritour aneb triatlonová pouť pro všechny pokračuje v Předboji

Jak začít prázdniny? Co takhle triatlonem? Sportovní neděle v Předboji, vísce na sever od Prahy u Odolene Vody, přichází s bohatou nabídkou sportu pro všechny.

Rosničky hlásily déšť, ale byla to nádherná sobota na Mácháči!

Druhý díl veřejných závodů Tritour sem přilákal celkem téměř dvě stovky účastníků. Karel IV., který zdejší rybník kdysi při lovu jelenů založil, by se asi divil, co se to teď koná za kratochvíle. Ale triatlony sem už patří.

Série TriTour pokračuje u Máchova jezera

Druhým závodem pokračuje premiérový ročník série TriTour, která je určena především pro širokou veřejnost. Po úvodním závodě v Poděbradech připravují organizátoři závod na Máchově jezeře s názvem jarní Doksyman.
09.06.2011 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>TriTour - triatlony pro veřejnost Diskuze

Série Tri tour odstartovala!!!

Série Tri tour, která je určena především pro širokou veřejnost, odstartovala úvodním závodem v Poděbradech. Závodilo se na tratích (0,7-30-7)km. Řada závodníků si pochvalovala zakázanou jízdu v háku a pohodovou atmosféru.
29.05.2011 - Lukáš Slatinský
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>TriTour - triatlony pro veřejnost Diskuze

Poděbrady chystají Tritour, to je šance pro všechny

Zkuste si triatlon. Poprvé. Pro radost. Pro zábavu. Pro motivaci do dalšího pohybu. Zapomeňte na slova výkon, peklo, nejlepší. Už v neděli vám závodnický servis bez výsledkových tlaků nabízí Tritour v Poděbradech.

ZEPTER INTERNATIONAL TRIATHLON – PODĚBRADY - TriTour

Poděbrady přivítají v nedeli 29.5. již po dvacáté všechny triatlety. Několikrát bylo avizováno, že dvacátý ročník čeká několik zásadních změn, které bych rád připomenul. Asi tou nejdůležitější, z které vyplývají všechny ostatní, je ukončení spolupráce s ČSTT na pořádání závodů ČP a zařazení poděbradského závodu do nového seriálu závodů pro veřejnost TriTour.
20.05.2011 - Jaroslav Formánek
Rubrika: eTriatlon>Magazín>Triatlon>TriTour - triatlony pro veřejnost Diskuze
Počet položek: 17položek na stránku: 
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
17.6.24Generálku na MS v Nice ukořistila Charles, Besperát fantasticky druhá
9.6.24T100 - Napínavý souboj generací a dominance Knibb
28.5.24Český triatlon míří do Paříže! Petra Kuříková uspěla v náročné kvalifikaci
21.5.24Evropské triatlonové eposy: Lanzarote a Šamorín
28.4.24IRONMAN Texas ovládli Hermandez a Matthews, Jana Richtrová ovládla AG
26.4.24Výsledkový servis
17.4.24Youri Keulen a Ashleigh Gentle ovládli triatlon Singapore T100
7.4.24Drama a kontroverze na IRONMAN 70.3 Oceanside 2024: Vítězství Sanderse a Knibb a sporné diskvalifikace.
28.3.24Olympijský šermíř Beran ocenil železnou ženu z Havaje. Stala se sportovcem roku Prahy 14
20.3.24Ironman nedávno aktualizoval svá pravidla, přinášející několik významných změn.