Sněžit nebude, vyrazte zdolat výzvu jménem Krušnoman

12.05.2011 -
Krušnoman je závod jen po vyvolené, kteří mají rádi výzvy a rádi trpí. V očích ostatních jsou buď za blázny nebo za hrdiny, žádné mezi neexistuje. Jak se cítí ředitel závod Tom Langhammer pár hodin před výstřelem.Jak se cítíš před startem dalšího ročníku Krušnomana?
Lehce nervózní z počasí, lehce nevyspalý, jinak v celku dobře. Mám kolem sebe vynikající partu lidí, kteří jsou ochotni ve svém volnu zadarmo pomoci a sami se na tuto akci ještě těšit – v dnešní uspěchané managerské době „zázrak“. Ten počet dobrovolníků se pohybuje kolem 60 a všem těm patří můj obrovský dík. Bez nich bych se mohl třeba stavět na hlavu, ale Krušnoman by v takovéto podobě v jaké je a bude i v ročních dalších nebyl. Ještě jednou „respekt a danke“.

Kolik očekáváš účastníků?
Na předstartovní listině je 96 odvážlivců, tak pokud něco odečtu, něco přičtu, tak plus mínus jsem na 96 :-). Ale jak už jsem někde někdy psal, Krušnoman nebude nikdy masovka, ale je to spíše sportovně nezávislé lehce sadomasochistické setkání kamarádů, kteří dobrovolně a cíleně ničí svá těla u samotného samozvaného Krušnomana I. a ještě za to vše mu, resp. „Nám“ zaplatí startovné.

Daří se přípravy na závod? Jde vše podle plánu?
Ťukám na železo, daří. Přes drobné komplikace se lehounce přeneseme a překážky přeskočíme (ty malé) a ty překážky velké podlezeme – hlavně přitom podlézání musíme dbát na to, abychom se nepraštili do hlavy a po lehkém ohnutí zad se znova hrdě narovnali. Od pátku ráno budeme stavět, budovat, aby vše v neděli v 11:00 hodin bylo připraveno.

Jak vnímáš pocit, že Krušnoman je vůbec první závod série FORD Czechman tour, který je pod hlavičkou nového vedení ČSTT?
Je to určitá nervozita, ale ne zase úplně, že bychom se třásli a říkali si, Bože Velký Krušnomane jak to dopadne. Je to již VII. ročník, který už prošel svým vývojem a pokud připočtu ještě IX. ročníků triatlonu, který děláme + 1 Diamond, který byl vloni, tak se dostanu na číslo XVII. ročníků, což už by se dalo říci, že jsme hezcí mladí teenageři :-), kteří berou vše s galancí a lehkostí. Ne teď vážně. Agentura společně s FORDem a taky Svazem nám vychází vstříc a vše se děje v jasných a průhledných pravidlech. Respektujeme jeden druhého a tak to má být. Na začátku jsme všichni vyložili karty na pomyslný stůl a je to na nás všech, aby pak jsme si po duatlonu v Příbrami řekli – byla to dobrá karetní hra, kde vítězem je jak pořadatel a agentura, tak a to v hlavním případě ZÁVODNÍK, který obětoval čas, peníze a přijel si za závodit na celou FORD Czechman Tour. Snad jsem to napsal srozumitelně, jsem přeci jenom lehce nervózní :-)

Jaké je objednané počasí na nedělní závod?
Objednaných je 31 st. C . Ale Lukáši znáš to. Má být lehce pod 20 st. C. , což je ideální. Lehce možná skrápne – přeci jenom jsme v horách. Jediné co mohu už teď slíbit – NEBUDE SNĚŽIT :-). Běžky na klasiku a skate si nechte doma.

Co bys vzkázal těm, kteří ještě váhají zda dorazit o Krušných hor či nikoliv?
A on ještě někdo je, kdo nepřijede či nechce přijet na Krušnomana?  Jak takový člověk může žít ….Hodnocení:
Přečteno 1038x

Komentáře

Paródia na dlhý "triatlon" Reagovat
Re: Paródia na dlhý Reagovat
Re: Re: Paródia na dlhý Reagovat
Re: Re: Re: Paródia na dlhý Reagovat
Re: Paródia na dlhý Reagovat
Re: Re: Paródia na dlhý Reagovat
Re: Paródia na dlhý Reagovat
Re: Paródia na dlhý Reagovat
Ford "Czechman" Tour? Reagovat
Re: Ford Reagovat
Re: Re: Ford Reagovat
Re: Ford Reagovat
Re: Re: Ford Reagovat
Re: Ford Reagovat
DDT? Reagovat
DDT? Reagovat
Re: DDT? Reagovat
Re: Re: DDT? Reagovat
Ahojky Reagovat
Kde je problém? Reagovat
Re: Kde je problém? Reagovat
Re: Re: Kde je problém? Reagovat
Omluva ešte raz Reagovat
Re: Omluva ešte raz Reagovat
Classic?Ford? Reagovat
prej "nebude sněžit".....no, moc nechybělo:)) Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
8.2.23Mám radost, ale ambice směřovaly k nejvyššímu stupínku, říká Pavel Wohl
6.2.23Havaj pro ženy, Nice pro muže – model konání MS
1.2.23Úbytek odtrénovaných hodin naštěstí výkonnost neovlinil, říká Simona Křivánková
30.1.23České žně na Isramanu
28.1.23Stříbro! Marek Rauchfuss veze další medaili z mistrovství Evropy v zimním triatlonu
27.1.23Petr Soukup vybojoval stříbrnou medaili na XTERRA South Africa
25.1.23Stručný pohled do historie havajského Ironmana
22.1.23Trochu inspirace po Vánocích - somatotypy šampiónů
22.1.23Zásady sportovního tréninku.
29.5.22Triatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo