Havajské střípky II - startovní listiny 2011

5.10.2011 -
Mistrovství světa startuje již tento víkend. Koho hledat mezi favority? odkaz na kompletní startovní listinu najdete ZDE

startovní číslo Startovní listina Pro-muži výsledky 2011


1 Craig Alexander Mistr světa v IM 70.3 Las Vegas, 1. IM Coeur d´Alene

2 Raynard Tissink  1.místo IM Jižní Afrika

 3 Timothy O'Donnell  mistr USA v IM, 1.místo IM 70.3 Calgary, 2.místo IM Texas -

4 Eneko Llanos 1. místo IM Texas

 5 Faris Al-Sultan  Mistr Evropy 1.místo IM Frankfurt

6 Marino Vanhoenacker  1.místo IM Klagenfurt 7:45,58

7 Jan Raphael  více mistr Evropy, 2.místo IM Frankfurt

8 Luke Bell  3.místo IM Texas

9 Timo Bracht 1.místo IM Lanzarote 

10 Andreas Raelert 1. místo Challenge Roth 7:41,33

14 Cameron Brown  1.místo IM New Zealand

15 Frederik Van Lierde  1.místo Abu Dhabí Triathlon, 1 IM Nice

16 Petr Vabrousek CZE 1. Challange Henley

17 Ronnie Schildknecht  1.místo IM Switzerland

18 Maik Twelsiek  2.místo IM St. George

19 Luke McKenzie 6.místo IM Frankfurt

21 Michael Weiss 2.místo IM Austria 7:57,39, 2.místo St.Pölten IM 70.3 4. místo Las Vegas

25 Chris Lieto 1.místa IM 70.3 Kansas,Buffalo Springs, Vineman

27 Rasmus Henning 1.místo Challenge Fuerteventura (půlka)

29 Andy Potts 1.místa IM70.3 Rotho, Florida, 1.místo Escape from Alcatraz 

31 Andi Boecherer 1.místo IM 70.3 Wiesbaden, 2.místo IM South Africa




startovní číslo Startovní listina Pro-ženy výsledky 2011


101 Mirinda Carfrae 1.místo IM Hawaii 2010, 2.místo IM New Zealand 

102 Chrissie Wellington 1.místo IM South Africa, 1místo Challenge Roth

103 Caroline Steffen  1.místo IM Australia, 1 místo IM Frankfurt

104 Yvonne Van Vlerken 1.místo IM 70.3 St. Pölten, Challenge Walchsee

105 Karin Thuerig  1.místo IM 70.3 Wiesbaden, 3 WC Las Vegas IM 70.3

106 Tyler Stewart  3.místo IM Lake Placid 

107 Leanda Cave  2místa IM 70.3 Vinaman, Kansas, 2místo Escape from Alcatraz

108 Julie Dibens  1.místo IM Ceuer d´Alene, 1.místo Abu Dhabí Triathlon

109 Rachel Joyce  1.místo IM Lanzarote

113 Sana Tajsich 3.místo IM 70.3 Wiesbaden 

114 Catriona Morrison 1.místo IM Texas Iron i half, 3.místo Abu DhabíTriathlon

115 Silvia Felt 1. místo IM France

119 Lucie Zelenkova CZ    Více mistryně Evropy 2.IM Frankfurt, 2.místo IM Brasil

133 Natascha Badmann mistryně světa 1998,2000-2005, letos druhá na IM Lanzarote



startovní číslo Startovní listina AGE-Group  CZE Kde se kvalifikoval


1814 Tomas Svoboda  M25-29 1.místo AGE Group IM South Africa 

267 Miroslav Vrastil        M60-65 IM Wisconsin 2010

917 Jaroslav Hýzl           M40-49 IM Regensburg

1283 Zbyšek Jaroš   M35-35 IM Regensburg

1552 Mirek Boruta   M30-35 IM Coeur d´Alene








Hodnocení:
Přečteno 603x
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
15.10.19Hawaii dokončilo všech 18 Čechů. Lukáš Pazdera vyhrává Wintermana.
7.10.19Hawaii 2019 klepe na dveře
3.10.19Havajské téma přednese ironman Soukup
1.10.19XTERÁCI V ČÍNĚ
26.9.19Je to můj největší úspěch v dosavadní kariéře, říká Tomáš Řenč
25.9.19Úspěchem na duatlonu Žamberk mi krásně začal školní semestr, říká Pavlína Poláčková
23.9.19Duatlonové závody uzavřely tuzemskou triatlonovou sezónu.
21.9.19TRIATLONISTKA VENDULA FRINTOVÁ VYBOJOVALA SKVĚLÉ 4. MÍSTO NA SVĚTOVÉM POHÁRU V ČÍNĚ
18.9.19V triatlonové komunitě panují přátelské vztahy a respekt k soupeři, říká Vojta Rakušan
15.9.19ŘENČ MÁ STŘÍBRO Z MISTROVSTVÍ EVROPY V DLOUHÉM TRIATLONU!