Reakce pořadatele na otevřený dopis Pavla Patáka

11.06.2007 -
Vážený pane kolego,
dovolím si reagovat na Vaše názory. Sjezd Ústeckou ulicí sice byl nebezpečný, nicméně jsem ho osobně nechal opravit v tom smyslu, že byly věškeré díry zalepeny. Kompletní nový povrch nebylo možno zajistit, protože ulice je určena k rekonstrukci kanalizačního sběrače v roce 2008, či 2009, podle peněz.
Mnohokrát jsem ulici projel a nechal štěrk zamést a troufám si tvrdit, že tam žádný v době závodu nebyl. Byl tam jediný překop kvůli plynu, který sahá cca do 2/3 ulice a na ten jsem při rozpravě velmi důrazně upozorňoval, protože to bylo to jediné, co jsem neuměl vyřešit beze zbytku. Po dohodě jsme nakonec nechali překážku tak jak je, aby ji každý viděl, nezakrývali jsme ji kobercem atp. Provedli jsme mnoho opatření, aby ke vstupu do vjezdu do trasy kola nedošlo. Trať byla zajištěna mnoha pořadateli, kteří měli za úkol zajistit, aby nikdo před zádvodníky nevjel či nevkročil.  Vím, že se to může stát i např. na Tour de France, ale bez jisté důvěry v pořadatele by takovéto akce vůbec proběhnout nemohly. O řadě hlubokých kanálů nic nevím a jsem převědčen, že tam nejsou.
Jsem profesně vedoucí odboru investic města Tábora a proto si troufám říkat to co říkám.
 
Protože jsem řadu let (cca 15) jezdil především dlouhé triatlony, je mi stav organismu triatleta poměrně znám. I proto jsem navrhl výboru klubu trať jaká se jela. Vedle toho jsem i trenér triatlonu 1. třídy. Reakce ostatních jsou a byly převážně kladné. S technickým delegátem jsem trať několikrát projel a domluvili jsme se na tom, že ji lze bezpečně absolvovat. Nakonec celkový výsledek závodu to potvrzuje.
 
K vyhlášení výsledků kategorie 30-39 let musím uvést, že došlo k chybě na straně pořadatele. Omlouváme se za to a žádáme borce, kteří se na prvních 3 místech v kategorii 30-39 umístili, aby mi poslali na tento mail své číslo účtu popř.adresu, kam jim bude částka dle propozic ihned poukázána. Kdo na závodě byl a viděl jeho organizaci jistě pochopil, že 1.000,- Kč v celkových statisícových nákladech není důvod, proč kategorie vyhlášena nebyla. Nakone obálky měl i člověk odpovědný za vyhlášení výsledků k dispozici včetně této kategorie.
 Měli jsme mnoho let v propozicích, že musí být min. 5 lidí prezentováno v té které kategorii a  min. 3 dokončit a proto jsem na dotaz člověka, který měl  vyhodnocení na starost odpověděl, že kategorie nemá být vyhodnocena. Mrzí mě to a vím, že nejde o těch pár korun, ale o to vyhlášení samé, ale již to nelze bohužel odčinit. " Such is live". Za chybu pořadatelů (vlastně mou osobní) se omlouvám, ale nelze ji efektivně odčinit. Jediné co umím udělat je poslat peníze ..... bohužel.
Ještě jednou se omlouvám a doufám, že budete příští rok s průběhem závodu spokojenější.
 
S pozdravem
 
Karel Hotový
ředitel závodu
Hodnocení:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Otevřený dopis pořadatelům ČP v Táboře a Českému svazu triatlonu:
Přečteno 753x

Komentáře

Bezpečnost Reagovat
Bezpečnost Reagovat
Pěkná odpověĎ Reagovat
(ne)bezpečnost Reagovat
Re: (ne)bezpečnost Reagovat
nebezpečnost Reagovat
nebezpečný sjezd Reagovat
Re: nebezpečný sjezd Reagovat
Bezpecnost sjezdu Reagovat
Bzpecnost OK Reagovat
RUBRIKY ČLÁNKŮ
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
19.2.24Dříve stačilo do tepla jen jezdit a dnes by tam triatlonista pomalu měl bydlet celou zimu, říká Pavel Wohl
6.2.24Mistrovství světa Ironman 70.3 pro rok 2025 míří do Marbelly ve Španělsku
27.1.24Triatlonová komunita není aktuálně úplně kompaktní, rád bych naše prostředí více spojil, říká Petr Soukup
21.1.24Skvělé, že někteří profíci dají nahlédnout, jak trénují, říká Roman Procházka
10.1.24Luxusní kola si své zákazníky vždy najdou, říká mechanik Michal Kohoutek.
21.12.23Mým snem je účast na největším sportovním svátku světa, říká Tereza Zimovjanová
17.12.23Já zastávám názor, že Havaj je Havaj, říká Petr Lukosz
5.12.23Příští sezona bude poslední. Těším se na premiéru IM Hradec Králové, říká Tomáš Bednář
27.11.23Snažíme se kvalifikovat na olympiádu v Paříži 2024, říká Daniel Noah
17.11.23Příští rok se zaměřím na půlky, říká Jan Volár